Koniec audycji Szymona Majewskiego w radiu ESKA!

Szymon Majewski przez 2 lata prowadził w radiu ESKA poranny program. W przyszłym tygodniu stacja po raz ostatni wyemituje audycję Szymorning.

Multimedia

Szymon Majewski przez ponad 2 lata współtworzył poranny program w radiu ESKA. 28 lutego "Szymorning" zostanie wyemitowany po raz ostatni. Nie są znane przyczyny zakończenia współpracy prezentera i stacji. Lakoniczną informację o rozstaniu z radiem zamieścił sam Majewski na swoim profilu na Facebooku. CZYTAJ TAKŻE: KONIEC REKLAM PKO BP Z SZYMONEM MAJEWSKIM SZYMON MAJEWSKI NIE WRÓCI DO TELEWIZJI? "W przyszły piątek nadajemy ostatni Szymorning w radiu ESKA. Bardzo dziękuję za te 2 lata. Mieliśmy z Igą wielką frajdę robić dla Was Mc Dziady, wkręty i Radiozakupy. Bardzo dziękujemy za głosy oddane na nas w plebiscycie Niegrzeczni 2014, gdzie dostaliśmy nagrodę… Do usłyszenia bądź zobaczenia" - czytamy na profilu.

CZYTAJ TAKŻE: SZYMON MAJEWSKI O "WARSAW SHORE": TO WIELKIE G! [WIDEO] MINISTER BIEŃKOWSKA I SZYMON MAJEWSKI JAKO MC DZIAD: SORRY, TAKI MAMY KLIMAT [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×