Koniec Brzyduli w "Tańcu z gwiazdami"?

Występ Julii Kamińskiej (23 l.) w "Tańcu z gwiazdami" jest poważnie zagrożony. Jak dowiedział się Fakt, kontuzja stopy, której aktorka nabawiła się w zeszłym tygodniu, jest znacznie poważniejsza, niż to wydawało się na początku

Multimedia

Choć kolejny występ już w niedzielę, Julia nie zaczęła w ogóle treningów. O jej losie zdecyduje lekarz. - Noga Julii jest poważnie przeciążona - mówi nam agentka Julia Kamińskiej. - Już w ostatnim odcinku Julka musiała tańczyć w płaskim obuwiu. Teraz jest pod opieką lekarza i wspólnie podejmą decyzję, czy dalszy udział w programie nie zagraża jej zdrowiu - dodaje.

Choć Julka bardzo poważnie traktuje swój udział w roztańczonym show i bardzo przykłada się do treningów, w tym tygodniu nawet ich nie zaczęła. Zamiast spotykać się na sali z Rafałem Maserakiem (26 l.), spotyka się ze swoim lekarzem i rehabilitantem. Aktorka codziennie pojawia się na rehabilitacji w jednym z ośrodków sportowych pod Warszawą. Choć wszyscy dwoją się i troją by jej pomóc, ból nie znika i nadal bardzo dokucza serialowej "Brzyduli". Mimo tego Julia w środę postanowiła spróbować i pojawiła się na sali ćwiczeń.

 • Julia próbowała trenować, ale nie ukrywam, że wciąż czuje dokuczliwy ból - mówi nam jej menedżerka. Jeśli lekarz zabroni Kamińskiej tańczyć z pewnością będzie to dla niej bardzo bolesne. Już od początku "Tańca z gwiazdami", dla wszystkich było jasne, że aktorka jest faworytką tej edycji. Julia szybko udowodniła, że jest tak rzeczywiście i regularnie wygrywała kolejne odcinki. Jej ciężką pracę docenili nie tylko widzowie, którzy kochają ją za rolę w "Brzyduli", ale i jurorzy, którzy nie raz obsypali ją dziesiątkami.

Decyzja, co dalej z Julią musi zapaść już dziś. Oczekiwaniem denerwuje się nie tylko ona, ale i Rafał Maserak, który marzył, by po raz drugi zdobyć Kryształową Kulę.

Zobacz również: Kammel idzie do Polsatu

Czytaj także: Kamińska znowu się rozbierze! Kamińska na razie nie rezygnuje z aktorstwa BrzydUla w rękach Jacykowa!

Komentarze

Skomentuj
 • RockstarMat (gość)

  pimpek co to miało znaczyć? Jeśli coś irytującego to zgadzam się z tobą :D

  16.05.2010 07:23
 • pimpek (gość)

  ble ble

  15.05.2010 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×