Koniec "Dlaczego ja?" i "Dzień, który odmienił moje życie" w Polsacie

Polsat rezygnuje z dwóch seriali paradokumentalnych: "Dlaczego ja?" i "Dzień, który odmienił moje życie". Stacja zapowiada jednak nową produkcję.

Multimedia

Telewizja Polsat rezygnuje z dwóch seriali paradokumentalnych. Jesienią nie zobaczymy nowych odcinków "Dlaczego ja?", który był pierwszą produkcją tego typu. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2010 roku. Stacja kończy również "Dzień, który odmienił moje życie", który zadebiutował w wiosennej ramówce 2014 roku.

Do jesiennej ramówki Polsatu dołączy nowy serial paradokumentalny. "Poznaj swoje prawa" opowiadać będzie o prawnikach. Poznamy w nim problemy zawodowe, sąsiedzkie, małżeńskie czy spadkowe, z którymi na co dzień mierzą się Polacy.

To czym różni się ten program od innych z tego gatunku, to obecność profesjonalnego prawnika, który odnosząc się do konkretnej sytuacji przedstawionej w odcinku, wyjaśnia bohaterom i widzom ich prawa oraz udziela profesjonalnej porady prawnej – powiedział serwisowi press.pl Maciej Myszka, producent ”Poznaj swoje prawa”.

Komentarze

Skomentuj
  • Gzymsy znaczne sbxbxbdy+&(! (gość)

    Xbsmz Xbox BMW SMS aksjomat bdb a. ,nasi znaczne,sbs

    06.10.2017 20:12
  • Bobas (gość)

    sam będę grał w nim ... ciekawe jak wyjdzie

    14.08.2015 13:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×