Koniec serialu "Singielka". Kiedy ostatni odcinek perypetii Elki Kowalik w TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Koniec serialu "Singielka" zbliża się nieubłaganie. Jeszcze w tym roku telewizja TVN wyemituje ostatni odcinek perypetii Elki Kowalik. Co będzie dalej? Wszystko wskazuje na to, że mimo zakończenia serialu, Elka Kowalik nie da o sobie zapomnieć!

Multimedia

Serial "Singielka", który jest emitowany na antenie TVN od 5 października 2015 roku, zbliża się ku końcowi. Obecnie możemy oglądać 2. sezon, którego koniec zaplanowano jeszcze w tym roku! Kiedy będziemy mogli zobaczyć finałowy odcinek serialu "Singielka", skupiającego się na losach zabawnej dziennikarki Elki Kowalik?

CZYTAJ TAKŻE:

"SINGIELKA" - ILE ODCINKÓW MA TELENOWELA PRODUKCJI TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"SINGIELKA". CIEKAWOSTKI Z PLANU , O KTÓRYCH NIE MIELIŚCIE POJĘCIA [GALERIA]
"SINGIELKA" AKTORKI. ZOBACZ, JAK SIĘ ZMIENIŁY NA PRZESTRZENI LAT! [GALERIA]

Jak dowiedział się serwis Telemagazyn.pl, koniec "Singielki" zaplanowano na czwartek, 1 grudnia 2016 roku. To wtedy stacja TVN wyemituje ostatni odcinek serialu o numerze 193. Co będzie dalej? Według naszych ustaleń stacja przygotowuje dla widzów sporą niespodziankę - odcinki bonusowe, które zostaną wyemitowane w serwisie Player.pl.

Będzie to pierwszy przypadek w historii polskiej telewizji, kiedy serial mający swoje zakończenie na głównej antenie stacji, zostaje przejęty przez serwis vod, który będzie kontynuował dalszą produkcję serialu. W player.pl będziemy mogli obejrzeć ok. pięciu bonusowych (pełnych) odcinków, które będą spójnym uzupełnieniem tych emitowanych na dużej antenie TVN. Dodatkowe odcinki serialu "Singielka" są już w przygotowaniu.

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ES (gość)

    Najlepszy serial ! Kocham go. Tak bardzo bym chciała jeszcze więc odcinków

    20.01.2017 20:17
  • pani gie (gość)

    Serial "Singielka" był jedynym powodem dla którego włączałam tv. Mam nadzieję że będzie 3 sezon. Bo żadne "m jak miłość" czy tam "na wspólnej" itp itd mnie nie przekonają.

    09.01.2017 19:24
  • basia (gość)

    najlepszy serial

    06.01.2017 09:40
  • B. (gość)

    Najlepszy serial. Inne polskie seriale to niestety dno. Dużo bym dała za jeszcze jeden sezon. Oddajcie singielke ;(

    04.01.2017 17:02
  • Zabuchaaaaa (gość)

    Elka wracaj nie mogę żyć bez Ciebie !!!!

    03.01.2017 21:43
  • Kalia (gość)

    Tak bardzo chciałabym zobaczyć dalsze losy Elki Kowalik.. Oddajcie Singielkę!

    29.12.2016 22:49
  • Ludzie no!!! (gość)

    Błagam,nie róbcie tego !! Może jeszcze jeden sezon??!!! Zapowiada/ła się super, nowe życie przyjaciół!! Dokończcie to !!! Gdyby nie zmieniono godzin emisji, na pewno na tvn byłaby większa oglądalność, niż na playerze !! 😐

    29.12.2016 22:08
  • ivon (gość)

    Szkoda, tym bardziej,że na antenie króluja takie knoty jak choć świat według kiepskich - NAPRAWDE , czy graczykowie. kiepsko nasza tv ocenia poziom intelektualny społeczństwa!!!

    29.12.2016 21:41
  • Eleni (gość)

    Szkoda bo to był mój jeden jedyny ulubiony serial a tu zdziwienie ogromne

    07.12.2016 21:08
  • Ania (gość)

    Podpisuj sie pod komentarzami.Wielka szkoda,taki SUPER Serial schodzi z anteny:(Mieszkam w DE,nie mam szans wiec na Player,jest tu niedostepny.W ogole dziwi mnie,ze taka wspaniala historia,ktora miala tyle potencjalu,bo przeciez dopiero wszystko nabralo koloru i tresci,zostaje zlikwidowany??I tylko po to,by wypromowac np.Projekt Lady?Ten program nie jest w stanie zalatac dziury po Singielce.Az dziw bierze,ze odpowiedzialni za program decyduja sie na Taki samoboj

    06.12.2016 12:49
  • Ania (gość)

    Podpisuj sie pod komentarzami.Wielka szkoda,taki SUPER Serial schodzi z anteny:(Mieszkam w DE,nie mam szans wiec na Player,jest tu niedostepny.W ogole dziwi mnie,ze taka wspaniala historia,ktora miala tyle potencjalu,bo przeciez dopiero wszystko nabralo koloru i tresci,zostaje zlikwidowany??I tylko po to,by wypromowac np.Projekt Lady?Ten program nie jest w stanie zalatac dziury po Singielce.Az dziw bierze,ze odpowiedzialni za program decyduja sie na Taki samoboj

    06.12.2016 12:48
  • Fanka_Elki (gość)

    Moje zycie po zakończeniu tego serialu straciło sens.... Najlepszy polski serial !!! Nie rozumiem czemu tvn rezygnuje z tak świetnego scenariusza i wspaniałej gry aktorskiej.

    05.12.2016 20:06
  • kiciula (gość)

    Jeden z lepszych seriali TVN, teraz wstawią jakiś gniot a nam karzą płacić za oglądanie w Playerze....

    03.12.2016 18:41
  • Krystyna, USA (gość)

    Stwierdzam z cala stanowczoscia, ze serial jest bardzo udany. Czolowa postac Elki przesympatyczna, inteligentna i dobrze zagrana. Uwazam, ze serial nie powinien sie zakonczyc.

    03.12.2016 00:02
  • Ona (gość)

    Strasznie przykro, że serial się skończył, jeden z najlepszych jaki był w całym playerze i TVN, będą musieli się strasznie postarać by tak zainteresować widzów jakimś nowym serialem

    02.12.2016 16:30
  • Anets (gość)

    Zawsze kończy si ę tak samo aktoży wyznają sobie miłość i koniec serialu.Nigdy nie pokażą jak aktoży razem cieszą się sobą.Jak puźniej układają sobie życie.

    02.12.2016 01:14
  • Maczo (gość)

    szkoda... bardzo lubię ten serial. nie rozumiem, dlaczego singielka, ranczo itp. seriale kończą się w najmniej oczekiwanym momencie, a jakieś "na dobre i jeszcze lepsze", albo "klany jak rany", czy też sitkom pod mega komunistycznym tytule: "na wspólnej" :) trwają nadal... łotsdefak?

    01.12.2016 23:35
  • Bartek (gość)

    Singileka byla super serialem, normalnie szok ze zabieracie ja z anteny! Moze faktycznie pomyslcie by ta moda na sukces ( na wspolnej) zeby ja usunac bo tam zupelnie nic sie nie dzieje!!! Porazka, totalna porazka z waszej strony, usuwacie program, ktory wszyscy tak lubia.. Ogladalnosc wam spadnie i to o duzo... Ale zycze wam by wogole ogladalnosc wam spadla i to tak nagle. Taki prezent pod choinke od nas Wszystkich!

    01.12.2016 21:15
  • Paulina (gość)

    Mój ulubiony serial jak mi szkoda ...zawsze ogladalam z mężem...codziennie czekałam żeby zobaczyć co będzie dalej..😂😂😂😂

    01.12.2016 20:43
  • Gosc (gość)

    Singelka fajna ale coz ostani odcinek obejrze dzisiaj pozniej nie ma szans na to bo w uk nie mozna ogladac jest zakodowany Pleyer.pl Porazka