"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Ewa Kasprzyk na pierwszym zdjęciu z kontynuacji "Kogla-mogla"! Jak będzie wyglądać Wolańska?

Wielkimi krokami nadchodzi 4. część kultowej komedii "Kogel-mogel". Nowa odsłona będzie zatytułowana "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu produkcji, a teraz Ewa Kasprzyk pochwaliła się, jak będzie wyglądać jako pani Wolańska!

Multimedia

EWA KASPRZYK W "KOGEL-MOGEL 4"

Ewa Kasprzyk i jej Wolańska to postać bez której "Kogel-mogel" nie miałby prawa bytu. Teksty Wolańskiej, jak chociażby Marian, tu jest jakby luksusowo już dawno zakorzeniły się w mowie powszechnej.

Miłość Kasi i profesora Wolańskiego kwitnie, a Wolańska jest w celibacie! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu!Zobacz więcej

Teraz Ewa Kasprzyk znajduje się na planie "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4, gdzie jej Wolańska - szczególnie po wydarzeniach z 3. części cyklu - musi przejść metamorfozę. Tym razem postawi na wyciszenie i celibat...

Ewa Kasprzyk zaprezentowała swoje pierwsze zdjęcie z planu produkcji. Tak w 4. części "Kogla-mogla" będzie prezentować się pani Wolańska!

Premiera kinowa filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" planowana jest na styczeń 2021 roku. Film jest wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hebel (gość)

    Super

    23.07.2020 05:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×