"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Kultowy "Kogel-mogel" powraca! Katarzyna Łaniewska i Paweł Nowisz po raz ostatni na ekranie

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani kultowej komedii "Kogel-mogel". W sieci właśnie pojawił się zwiastun nowej części cyklu - "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"! W filmie po raz ostatni na ekranie pojawili się niedawno zmarli Katarzyna Łaniewska oraz Paweł Nowisz.

Multimedia

Kultowa seria komedii "Kogel Mogel" wraca do kin! Już 7 stycznia premiera jej czwartej odsłony pt. "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Widzowie zobaczą dalsze losy bohaterów doskonale znanych z poprzednich części, jak i nowych, brawurowo wkraczających w świat rodzin Zawadów i Wolańskich.

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!

Nowy "Kogel-mogel" nadchodzi! Porzucona Wolańska będzie żyła w celibacie! Kiedy premiera?Zobacz więcej

W obsadzie czwartej części "Kogla Mogla" ponownie znaleźli się: Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Skrzynecka, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Łaniewska, Paweł Nowisz, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz. Dołączyli do nich m.in.: Dorota Stalińska, Marian Opania oraz Karol Strasburger.

Widzowie mogą spodziewać się nieco rozbudowanego wątku filmowej pary, która zyskała ich ogromną sympatię – Marlenki (Katarzyna Skrzynecka) i Piotrusia (Maciej Zakościelny). Dołącza do nich barwna postać mamusi… Będzie się działo!

Za reżyserię filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" odpowiada Anna Wieczur. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska.

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" w kinach od 7 stycznia

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Eva a (gość)

    Pani lepkowska już się zużyła i pisze ostatnio bzdety , po co kręcić taki kit, panie Kurski nie ma Pan już nikogo innego tylko jw paranoja i do tego nie umie procentów prostych, ale forsę to bez okularów widzi, i jeszcze ten opinia lewacki, z tyłkiem do tyłu, fuj

    11.12.2021 17:06
  • Robert (gość)

    Już trzecia część była beznadziejna to tej chyba nie warto wogóle oglądać. Nędza i tandeta i nie ma szans aby dorównać pierwszej i drugiej części!

    09.11.2021 07:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×