"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Miłość Kasi i profesora Wolańskiego kwitnie, a Wolańska jest w celibacie! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu!

Są już pierwsze zdjęcia z planu 4. części filmu "Kogel-mogel", który tym razem ma tytuł "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Co wydarzy się u dobrze znanych widzom bohaterów? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

W połowie lipca rozpoczęły się zdjęcia do komedii „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4”. Poprzednia część kultowej sagi pt. "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" była najchętniej oglądanym filmem 2019 roku (2,4 mln widzów w kinach). W kontynuacji nie zabraknie dobrze znanych bohaterów, ale także pojawią się nowe, barwne postacie.

Ruszyły prace nad 4. częścią kultowej polskiej komedii! Fani nie wróżą sukcesu?Zobacz więcej

Autorką scenariusza nowej produkcji, tak jak poprzednich 3 części "Kogla Mogla" jest Ilona Łepkowska, za reżyserię tym razem odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz. - "Miszmasz" był pomostem historii sprzed 30 lat do czasów współczesnych. "Koniec świata" jest zwariowaną opowieścią bliższą dwóm pierwszym częściom - mówi Ilona Łepkowska.

"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" - co się wydarzy?

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski odświeżają hit Edyty Geppert! Jak wyszło? Zobacz więcej

Premiera kinowa filmu "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" planowana jest na styczeń 2021 roku. Film jest wsparty finansowo przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Edi (gość)

  Trzecia część to profanacja. Nawet Łoniewska wstydziła się za efekt. Po co dalej w to brnąć. Tym bardziej że sam reżyser powinien mieć świadomość, że takim czymś nie ma się co chwalić.

  17.07.2020 17:34
 • MATT CORDELL (gość)

  Dwie pierwsze części filmu były najlepsze. Trzecia część taka w miarę. Ale czwartą część filmu aby kręcić to już gruba przesada. Kto finansuję ten film to wątpię aby coś w kinach zarobił. Przepuszczam, że film będzie totalną porażką w Polskim Box Office 🎬🎥📽️🎞️📼📹📺💵💷💶💴💲💰🗽🐜🕷️🦂🦇.

  17.07.2020 12:45
 • Ryszard (gość)

  Kto ogląda takie bzdety? :D

  17.07.2020 09:49
 • Misio (gość)

  To była profanacja dwóch pierwszych części.

  16.07.2020 22:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×