"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Nowy "Kogel-mogel" nadchodzi! Porzucona Wolańska będzie żyła w celibacie! Kiedy premiera?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów filmowego cyklu "Kogel-mogel". Wielkimi krokami nadchodzi nowa część pt. "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Zobaczcie, co tym razem wydarzy się w życiu Kasi, profesora Wolańskiego i całej reszty!

Multimedia

"Kogel-mogel" to już dzisiaj produkcja kultowa. Widzowie pokochali tę historię i bohaterów, więc nic dziwnego, że rekordy oglądalności przebiła 3. część pt. "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", która na ekranach kin pojawiła się w 2019 roku.

Teraz "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" jest dostępny na Netflix, gdzie jest najchętniej oglądaną produkcją w Polsce! Twórcy nie kryją radości i jednocześnie zapowiadają premierę 4. części cyklu, chociaż dokładna data wejścia do kin jeszcze nie jest znana.

Tak będzie wyglądać teściowa Piotrusia! Dorota Stalińska rozbawi widzów do łez?Zobacz więcej

W filmie "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" wracamy do ulubionych bohaterów. Miłość Agnieszki (Aleksandra Hamkało) i Marcina (Nikodem Rozbicki) rozkwita, podobnie jak Kasi (Grażyna Błęcka-Kolska) i profesora Wolańskiego (Zdzisław Wardejn).

Babcia Solska (Katarzyna Łaniewska) marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Za to porzucona Wolańska (Ewa Kasprzyk) postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia (Maciej Zakościelny) i Marlenki (Katarzyna Skrzynecka) burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Swietny (gość)

    Swietna komedia ale nie mozemy sie doczekac w telewizji kiedy 3 i 4 czesc?

    28.03.2021 16:43
  • Fanka (gość)

    Pierwsza i druga część świetna, odzwierciedlenie tamtych czasów. Trzecia część - miło się oglądało, powodów do śmiechu było mnóstwo. Trzeba pamiętać, że w każdym filmie pokazuje się nieco fikcji, bo przecież to nie reportaż. Piosenka przewodnia rewelacyjna.

    13.02.2021 13:52
  • Fanka (gość)

    Dwie pierwsze części filmu uwielbiam i znam na pamięć. Trzecią obejrzałam obowiązkowo w kinie, ale miłość do niej nie poczułam. Czwartej części nie będę oglądać. To tak jakby dokręcić kolejną część Vabanku. Pewnych rzeczy się po prostu nie rusza.

    11.02.2021 16:01
  • Hmmm (gość)

    Po poprzednich filmach Kolskiej... Taki upadek (cz 3) . Pani Grazyno odrobina honoru i dobrego smaku....

    10.02.2021 23:20
  • Ja (gość)

    Za nakrecenie trzeciej czesci reżysera powinni pochowac w nieposwieconej ziemi

    10.02.2021 23:16
  • Pit (gość)

    3 część to dno. To się może podobać fanom serialu m jak miłość bo w takiej konwencji jest nakręcone. Pierwsze dwie części niedoścignione i tak trzeba było zostawić.

    10.02.2021 16:07
  • Halabala (gość)

    Pierwsza i druga czesc mistrzostwo swiata za to trzecia zenada swiata...

    10.02.2021 15:27
  • Figa (gość)

    Trzecia część to tragedia ,nudy ,nic śmiesznego nie ma co oglądać

    10.02.2021 14:25
  • Gość (gość)

    A dla fanów serii Kogel Mogel 1 i 2 (bo o istnieniu 3 wolą zapomnieć), to nie jest dobra wiadomość, tylko horror.

    10.02.2021 09:27
  • Zh (gość)

    Po takiej klapie i masakrze przy tej nieszczęsnej 3 części, ktoś serio wpadł na pomysł kręcenia 4?? I Kasprzyk, Kolska i Wardejn zgodzili się w tym grać? Czy to prima aprilis O.O co za dramat.

    10.02.2021 09:24
  • Gość (gość)

    Trzecia część to jakieś nieporozumienie, w moim odczuciu kręcona na siłę, nic śmiesznego ....niestety ale 1 i 2 części nic nie dorówna.

    10.02.2021 09:02
  • Daro daro (gość)

    3 czesc super wymiata stare pryki co możecie wiedzieć o dzisiejszych czasach siedzicie z kapciami we fotelach i pierdzicie w kanape aktorzy pierwsza klasa scenariusz super pozdr

    10.02.2021 06:54
  • Bogdan (gość)

    Nie ladny film

    10.02.2021 04:20
  • Sylwia (gość)

    Jakim cudem zagra p. Katarzyna Ł. skoro nie żyje?

    09.02.2021 23:10
  • Ocokaman (gość)

    Najlepsze w 3 części to są napisy końcowe... Bardziej spapranego filmu nie widziałem, no może Smoleńsk.

    09.02.2021 22:58
  • Zatroskany Obywatel (gość)

    Nie róbcie kolejnej części błagam,gorszego gniota nie widziałem dawno. Humor jak i żart najniższych lotów,nie polecam nikomu, osobiście nie dotrwałem nawet do połowy tego ,,filmu".

    09.02.2021 22:09
  • Marcin (gość)

    Super 👌 3 czesc polecam

    09.02.2021 20:53
  • Yogi (gość)

    Co ta baba wyczynia. I po co ten dIki tłum chodzi do kina. 3 to był kniot po 15 min wyłączyłem .

    09.02.2021 16:23
  • Voytec (gość)

    Nie kręcić czwartej części, proszę

    09.02.2021 14:51
  • Karolina (gość)

    Świetny film myślę że negatywne komentarze piszą Ci co filmu nie rozumieją albo nie chcą rozumieć, reżyser dosłownie kpi z dzisiejszych czasów w zabawnej formie, dzisiejszy świat to "sztuczne Dziubki" do aparatu, problem samouwielbienie siebie, narcystyczne osoby, manipulacja na szeroką skalę.... Itp. Tylko z końcem się nie zgodzę, narcystyczne osoby nigdy się nie zakochają.... bo gdy zdobędą ofiarę to pozucaja

    09.02.2021 11:31
NowszeStarsze