"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Nowy "Kogel-mogel" nadchodzi! Porzucona Wolańska będzie żyła w celibacie! Kiedy premiera?

Doskonałe wieści dla wszystkich fanów filmowego cyklu "Kogel-mogel". Wielkimi krokami nadchodzi nowa część pt. "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Zobaczcie, co tym razem wydarzy się w życiu Kasi, profesora Wolańskiego i całej reszty!

Multimedia

"Kogel-mogel" to już dzisiaj produkcja kultowa. Widzowie pokochali tę historię i bohaterów, więc nic dziwnego, że rekordy oglądalności przebiła 3. część pt. "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", która na ekranach kin pojawiła się w 2019 roku.

Teraz "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" jest dostępny na Netflix, gdzie jest najchętniej oglądaną produkcją w Polsce! Twórcy nie kryją radości i jednocześnie zapowiadają premierę 4. części cyklu, chociaż dokładna data wejścia do kin jeszcze nie jest znana.

Tak będzie wyglądać teściowa Piotrusia! Dorota Stalińska rozbawi widzów do łez?Zobacz więcej

W filmie "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" wracamy do ulubionych bohaterów. Miłość Agnieszki (Aleksandra Hamkało) i Marcina (Nikodem Rozbicki) rozkwita, podobnie jak Kasi (Grażyna Błęcka-Kolska) i profesora Wolańskiego (Zdzisław Wardejn).

Babcia Solska (Katarzyna Łaniewska) marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Za to porzucona Wolańska (Ewa Kasprzyk) postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia (Maciej Zakościelny) i Marlenki (Katarzyna Skrzynecka) burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zatroskany Obywatel (gość)

    Nie róbcie kolejnej części błagam,gorszego gniota nie widziałem dawno. Humor jak i żart najniższych lotów,nie polecam nikomu, osobiście nie dotrwałem nawet do połowy tego ,,filmu".

    09.02.2021 22:09
  • Marcin (gość)

    Super 👌 3 czesc polecam

    09.02.2021 20:53
  • Yogi (gość)

    Co ta baba wyczynia. I po co ten dIki tłum chodzi do kina. 3 to był kniot po 15 min wyłączyłem .

    09.02.2021 16:23
  • Voytec (gość)

    Nie kręcić czwartej części, proszę

    09.02.2021 14:51
  • Karolina (gość)

    Świetny film myślę że negatywne komentarze piszą Ci co filmu nie rozumieją albo nie chcą rozumieć, reżyser dosłownie kpi z dzisiejszych czasów w zabawnej formie, dzisiejszy świat to "sztuczne Dziubki" do aparatu, problem samouwielbienie siebie, narcystyczne osoby, manipulacja na szeroką skalę.... Itp. Tylko z końcem się nie zgodzę, narcystyczne osoby nigdy się nie zakochają.... bo gdy zdobędą ofiarę to pozucaja

    09.02.2021 11:31
  • Karolina (gość)

    Świetny film myślę że negatywne komentarze piszą Ci co filmu nie rozumieją albo nie chcą rozumieć, reżyser dosłownie kpi z dzisiejszych czasów w zabawnej formie, dzisiejszy świat to "sztuczne Dziubki" do aparatu, problem samouwielbienie siebie, narcystyczne osoby, manipulacja na szeroką skalę.... Itp. Tylko z końcem się nie zgodzę, narcystyczne osoby nigdy się nie zakochają.... bo gdy zdobędą ofiarę to pozucaja

    09.02.2021 11:30
  • Gość (gość)

    Nie oglądałem

    09.02.2021 10:43
  • Robert (gość)

    Ja też po obejrzeniu w kinie trzeciej części, za czwartą podziękuję. Jak to się stało, że 3 stała się tak popularna nie wiem. Pani Łepkowska poszła nie o jeden krok, a o mile za daleko w tym scenariuszu. A jak napisała o filmowym Piotrusiu, że to aktorskie dno, to ja o tej Pani myślę dokładnie to samo.

    09.02.2021 10:09
  • Weronika (gość)

    Ja również uważam, że 3 część to była porazka i nie pasuje absolutnie klimatem do dwóch poprzednich części, aczkolwiek ogladam z chęcią, bo sadze ze milo jest obejrzeć kontynuację ( jaka by ona nie była ) i znaleźć odpowiedzi na dręczące nas przez tyle lat pytania, a mianowicie " jak wyglądało ich zycie po drugiej czesci ?" :)

    09.02.2021 08:54
  • Iwona (gość)

    1 i 2 część były świetne. Po obejrzeniu 3 części byłam w szoku. Jak można zepsuć aż tak film? To tak jagby nagrać teraz SAMI SWOI. Są filmy których nie powinno być kontynuacji.

    09.02.2021 06:47
  • Grażyna Wernik (gość)

    Może fabuła słaba. Aktorzy świetni.

    08.02.2021 23:57
  • Fan (gość)

    Pierwszej i drugiej części nikt już lepiej nie poprawi nie dopisze nic lepszego. Nie odda klimatu tamtych lat nie zmieni tego co czuł widz oglądając je w tamtych czasach lub co wspomina oglądając je teraz.

    08.02.2021 23:33
  • Piotr (gość)

    Jak można kręcić taki kicz... Przecież to nie ma nic wspólnego z kultową już 1i2 częścią.

    08.02.2021 20:28
  • Aneta (gość)

    Ten film to jedno wielkie nie porozumienie

    08.02.2021 19:54
  • KRZYSZTOF STELMASZYK (gość)

    EDYTA HERBUS

    08.02.2021 19:10
  • KRZYSZTOF DRACZ (gość)

    MARTA CHODOROWSKA

    08.02.2021 19:09
  • JAN FRYCZ (gość)

    KARZMIMIERZ KACZOR

    08.02.2021 19:06
  • Vero (gość)

    Kogel mogel i galimatias to arcydzieło a reszta niech będzie milczeniem lepiej aby te nowe nigdy nie powstały

    08.02.2021 19:04
  • RR (gość)

    Super wszystkie części

    08.02.2021 18:55
  • Mega post (gość)

    3 to porażka!!!! 😥

    08.02.2021 18:24