"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Tak będzie wyglądać teściowa Piotrusia! Dorota Stalińska rozbawi widzów do łez?

Film "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" jest już gotowy i czeka na otwarcie kin! Jedną z gwiazd najnowszej części może być Dorota Stalińska. Jak prezentuje się teściowa Piotrusia? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Już w tym roku do dystrybucji ma trafić film "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4"! W kolejnej części nie tylko poznamy dalsze losy dobrze znanych bohaterów, ale także zobaczymy kilka nowych twarzy.

Żona Jacka Kurskiego w ciąży! Prezes TVP i Joanna Kurska zostaną rodzicami już na wiosnę!Zobacz więcej

Jedną z aktorek, które dołączyły do obsady serii jest Dorota Stalińska, która wcieli się w matkę Marlenki (Katarzyna Skrzynecka), czyli żony Piotrusia (Maciej Zakościelny). W sieci pojawiły się zdjęcia z planu filmu, na których widzimy aktorkę w pełnej charakteryzacji.

Po stroju możemy wnioskować, że seniorka stanie na ślubnym kobiercu! Ilona Łepkowska w jednym z wywiadów stwierdziła natomiast, że nowa postać z pewnością spodoba się widzom. - Mama Marlenki może być taką postacią, która rozbije bank ze śmiechem - twierdziła.

Czwarta część "Kogla-mogla" ma nawiązywać klimatem do pierwszych dwóch. Będzie to ostatni film, w którym będziemy mogli zobaczyć śp. Katarzynę Łaniewską. Pierwotnie premiera filmu była zaplanowana na styczeń, ale ze względu na pandemię została ona przesunięta na czas nieokreślony.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KAROLA (gość)

    Piotruś w trzeciej części to syn Marlenki, a w czwartej części jest jej mężem ....???? Czy ja coś źle zrozumiałam ...?

    24.03.2022 12:42
  • Kapcer (gość)

    Eh, zero wyciągnięcia wniosków. Trzecia część była wybitnym gniotem, czyżby kolejną szła w jej drogi. Złote maliny stoją otworem.

    28.01.2021 15:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×