Konkurs! 12 kubków Telemagazynu na 12. urodziny serwisu

W związku z 12. rocznicą istnienia serwisu przygotowaliśmy dla internautów urodzinowy konkurs, w którym do wygrania jest 12 unikalnych kubków od Telemagazynu.

Multimedia

Jak wygrać jeden z nich? Wystarczy polubić Telemagazyn na Facebooku i wziąć udział w konkursie "Życzenia na 12. urodziny". Zadanie konkursowe jest banalnie proste - wystarczy złożyć nam życzenia urodzinowe.

12 najciekawszych zgłoszeń opublikujemy w serwisie, a ich autorów nagrodzimy. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Konkurs trwa od 24.02.2012 do 4.03.2012.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Komentarze

Skomentuj
  • Wioleta (gość)

    Najlepsze życzenia urodzinowe dla wspaniałego, nieodłącznego członka rodziny - TELEMAGAZYNU, życzy Wioleta z Łukaszem i małym Cyprianem.

    04.03.2012 14:12
  • Mariusz (gość)

    Wszyskiego najlepszego życzy wuj Mariusz z dzieciakami.

    04.03.2012 14:08
  • Monika_a_ (gość)

    Juz 12 lat z Telemagazynem oglądamy świat. W co piątkowej gazecie możecie przeczytać co chcecie. Tuzin lat sie znamy więc życzenia dla was mamy: każdej strony zapełnionej, dobrym tekstem wyjaśnionej, jeszcze wiecej czytelników niz na świecie jest rolników, dużo szczęścia powodzenia od każdego uwielbienia!! StO LAT!!

    03.03.2012 22:59
  • Aga Z (gość)

    W ten dzień radosny, dzień jedyny dziś są Telemagazynie Twoje urodziny. Z serca składam Ci więc życzenia dużo szczęścia, powodzenia, wielu niespodzianek, niech się Tweoblicze na lepsze zmienia, wielu przyjaciół, mnóstwo miłości, ludzkiej przyjaźni i życzliwości.

    02.03.2012 19:21
  • andzka (gość)

    Dzień radosny, dzień jedyny dziś są Twoje urodziny, Z serca składam ci życzenia dużo szczęścia, powodzenia gości miłych, kosza kwiatów moc toastów i wiwatów

    02.03.2012 18:50
  • Ruda (gość)

    Aby wszystkie życzenia jakie wam składamy się spełniły. wielu wielu czytelników. jestescie wspaniali

    02.03.2012 16:54
  • Anna Adaamska (gość)

    w dniu 12 urodzin mało zmartwień i agresji. zadnych stresów i depresji .duzo szczęscia i miłości tewewidzów

    01.03.2012 23:07
  • Konrad Łachut (dnr) (gość)

    Każdy kiedyś miał 12lat, dzisiaj nadeszły wasze 12urodziny. Życzyć można tego o czym marzycie ... Jednak ja osobiście życzę byście pozostali w takiej prostocie, przejrzystości programu jak dzisiaj. By mimo coraz mniejszej popularności papierowej informacji, towarzyszyli mi na co dzień i od święta.

    01.03.2012 22:50
  • waldi_kub@...

    Jesteście wspaniałym magazynem TV,Tak trzymać !!!!!!!!!!

    01.03.2012 19:30
  • iza27miko (gość)

    idzie misio idzie konik idzie małpka oraz słonik wszyscy razem z prezentami z najlepszymi życzeniami bo to dzień szczęśliwy wielce macie jeden roczek więcej

    01.03.2012 18:33
  • Esper

    Gdyby urodziny wypadały 29tego byłyby dopiero trzecie! Więc jest się z czego cieszyć, zatem wszystkiego najlepszego z okazji tuzina lat!

    01.03.2012 15:24
  • Dorota (gość)

    Dziękuję za te wspaniałe 12 lat i życzę wielu kolejnych !!! Sto lat :)

    29.02.2012 20:48
  • bogdan (gość)

    Z OKAZJI 12-TYCH URODZIN WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ,NAJ...

    29.02.2012 07:30
  • Piotr (gość)

    WSZYSTKIEGO NAJ NAJ I KOLEJNYCH 120 LAT (-: SWIETNEGO MAGAZYNU.

    28.02.2012 21:11
  • Anna (gość)

    Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin:)

    28.02.2012 12:16