Konkurs "Beverly Hills 90210"! Wygraj koszulkę!

Z okazji emisji serialu, kanał CBS Drama przygotował dla Was konkurs, w którym do wygrania są koszulki z największym przystojniakiem w Beverly Hills - Dylanem.

Multimedia

W dni powszednie o godzinie 21:00 na kanale CBS Drama możecie oglądać 1. sezon kultowego serialu Aarona Spellinga, "Beverly Hills 90210". Już od 28 marca o tej samej porze zapraszamy na 2. sezon!

"Beverly Hills 90210" opowiada o losach paczki przyjaciół ze szkoły West Beverly Hills High. Brandon i Brenda to bliźnięta, które przeprowadzają się do Los Angeles z dużo bardziej prowincjonalnej Minnesoty. Początkowo mają trudności, by zaadaptować się w nowym środowisku, ale szybko nawiązują trwałe przyjaźnie. W ich otoczeniu pojawia się Kelly - śliczna nastolatka, która w rzeczywistości ma wiele skrywanych problemów. Zaprzyjaźniają się także z sympatyczną i prostolinijną Donną, jej chłopakiem - Davidem oraz zbuntowanym samotnikiem - Dylanem. Towarzyszy im także Steve, który jest jedną z najzamożniejszych postaci w "Beverly Hills 90210".

Z okazji emisji serialu, kanał CBS Drama przygotował dla Was konkurs, w którym do wygrania są koszulki z największym przystojniakiem w Beverly Hills - Dylanem.

Co zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy zarejestrować się ==== w naszym serwisie i w komentarzu pod tym tekstem odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe:

Z którym bohaterem serialu "Beverly Hills 90210" mógłbyś się zaprzyjaźnić? Uzasadnij krótko, dlaczego. ====

Na odpowiedzi czekamy od 12 marca 2014 r. od godziny 16.00 do 23 marca 2014 r. r. do godziny 23:59:59. Odpowiedzi osób niezarejestrowanych w serwisie nie będą brały udziału w konkursie.

Nagrody powędrują do autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Powodzenia!

Komentarze

Skomentuj
 • monika4135@...

  Kelly...Dlaczego? Jestem w takim momencie życia...kiedy człowiek zastanawia się co jest dla niego ważne. Czas jak gdacząca kurs o zabłoconych łapkach przebiegł mi przed oczyma...trudno precyzyjniej wyrazić zdziwienie z powodu przemijania....kiedy ma się 16 lat świat stoi otworem..wiek średni oddalony o cale lata świetlne, a widmo starości choćby tej szczęśliwej i pogodnej, nie spędza snu z powiek. Czy to w ogóle może nas dotyczyć ? w miarę upływu czasu,pokonując różne życiowe doświadczenia, zaczynamy inaczej patrzeć na świat.I przychodzi refleksja...kim naprawdę jestem? i świadomość czy zrobiłam wszystko co tylko było możliwe ? od dawna widziałam że chcę coś zmienić....ale odkładałam w bliżej nieokreśloną przyszłość....no cóż....teraz lekkie zdziwienie...ale wierzę że wszystko będzie dobrze...podobno wiara czyni cuda..Kelly tez ma swoje problemy, stara się pokonywać przeciwności losu :) myślę że miałybyśmy o czym rozmawiać :)

  23.03.2014 23:41
 • 79magda@...

  Brandon był moim absolutnym ideałem męskim, gdy oglądałam ten serial lat temu... naście ;) Myślę, że zdecydowanie łatwiej byłoby mi oprzeć się łobuzerskiemu urokowi Dylana, niż oczom Brandona, dlatego też, szukając przyjaciela, postawiłabym na Dylana. Zbuntowany, niezależny, "inny" - ruszalibyśmy w tajemnicze podróże, czasem nie wymieniając zupełnie żadnych słów. Byłyby zbędne. On nauczyłby mnie surfować, ja Jego robić smakowite spaghetti. Przyjaciele nie potrzebują wielu słów, łączą ich wspólne przeżycia i sposób patrzenia na świat. A ja jestem przekonana, że w szkole w Beverly Hills stałabym się raczej zbuntowaną, niż słodko - imprezową ;)

  23.03.2014 23:27
 • mikolaj.ignasiak@...

  Tylko Brandon Walsh, jestem jego fanem, gdy jako młody chłopak oglądałem "Beverly Hills 90210" był moim wzorem dorastającego życia, wszystko co robił, jak wyglądał, mówił czy postępował, było moim lustrzanym odbiciem. Tego nie da się tak prosto wyrazić - już dawno jest moim filmowym przyjacielem ;)

  23.03.2014 23:24
 • kinguliczita@...

  Jest to bardzo trudne pytanie ponieważ wszyskie osoby z Beverly Hills 90210 są cudowne! Dylan to postać, która miała najwięcej niepowodzeń, rozczarowań i problemów w życiu, mimo tego na koniec wyszedł na prostą. Brenda była: naturalna, szczera, pomocna o dobrym sercu. Brandon to typ nastolatka patrzącego poważnie na świat. Jego nauka w Beverly Hills przebiegała bez żadnych zastrzeżeń. Steve mial bardzo duże poczucie humoru. Donna jest bardzo sympatyczna i odważna. Kelly była bardzo przyjacielska. Andrea jest bardzo mądra osobą i pewnie wiele rzeczy mogłabym sie od niej dowiedziec. Ostatecznie wybrała był Davida ponieważ on interesuje się muzyką tak jak ja. Moglibyśmy razem ja tworzyc, a pozatym jest on bardzo sympatyczny i koleżeński :)

  23.03.2014 22:15
 • kinguliczita@...

  Jest to bardzo trudne pytanie ponieważ wszyskie osoby z Beverly Hills 90210 są cudowne! Dylan to postać, która miała najwięcej niepowodzeń, rozczarowań i problemów w życiu, mimo tego na koniec wyszedł na prostą. Brenda była: naturalna, szczera, pomocna o dobrym sercu. Brandon to typ nastolatka patrzącego poważnie na świat. Jego nauka w Beverly Hills przebiegała bez żadnych zastrzeżeń. Steve mial bardzo duże poczucie humoru. Donna jest bardzo sympatyczna i odważna. Kelly była bardzo przyjacielska. Andrea jest bardzo mądra osobą i pewnie wiele rzeczy mogłabym sie od niej dowiedziec. Ostatecznie wybrała był Davida ponieważ on interesuje się muzyką tak jak ja. Moglibyśmy razem ja tworzyc, a pozatym jest on bardzo sympatyczny i koleżeński :)

  23.03.2014 22:14
 • ilonar2301@...

  Brandon Walsh z Beverly Hills 90210 jest bohaterem, z którym mogłabym się zaprzyjaźnić. To chłopak, który życie traktuje serio, w szkole nie stwarza problemów, ma jakieś plany, marzenia. To chłopak, który podoba się dziewczynom, ma za sobą kilka związków, ale z żadną z dziewczyn nie czuje się na tyle dobrze, żeby związać się na stałe. To facet, który może zainteresować i okazać się prawdziwym przyjacielem- na dobre i na złe.

  23.03.2014 20:57
 • nonkag@

  Trudno wybrać sobie jedną z tych osób na przyjaciela, aczkolwiek jakbym miała taką możliwość lub chociaż okazję do spotkania kogoś z nich i porozmawiania byłabym bardzo szczęśliwa, ponieważ bardzo chętnie powracam do tego serialu co jakiś czas i za każdym razem tak samo mi się podoba. Ogólnie rzecz biorąc chciałabym żyć w towarzystwie takich ludzi i mieć takich przyjaciół jakimi oni są dla siebie, gdzie na każdego można liczyć. Jeżeli jednak mam wybrać jedną osobę to będzie nią Kelly, która jest wrażliwa tak jak ja, ma świetny styl dlatego mogłaby mi dawać wskazówki związane z modą i z którą na pewno każda impreza byłaby świetna. Myślę również, że z każdym problemem mogłabym do niej przyjść, nie jednokrotnie pomagała swoim przyjaciołom i widać, że jej na nich zależało, na Andrei kiedy zaszła w ciąże, Davidzie kiedy miał problemy z narkotykami i na każdym z osobna. Nie ujmując tutaj reszcie- bo nie pogardziłabym żadnym z nich jako przyjacielu. Kto by nie chciał mieć za przyjaciela Brendona który nie raz wyciągał swoją siostre z tarapatów, kumpli również, który wspierał Nata kiedy wylądował w szpitalu. Myślę jednak, że najważniejsze w życiu jest to, żeby się dobrze bawić a w ich towarzystwie zabawa byłaby gwarantowana a przygód nigdy nie byłoby mało i gdybym zaprzyjaźniła się z wybraną przeze mną osobą- Kelly to automatycznie stałabym się częścią całej ich ekipy, która jest bardzo zgrana i w której każdy jest dla siebie ważny. Niestety najprawdopodobniej nie będzie mi dane nigdy spotkać kogokolwiek z nich, dlatego chociaż żeby mogla na chwilę poczuć się blizej, chciałabym założyć tą koszulkę na siebie. ;)

  23.03.2014 20:11
 • nij@...

  Dylan - zakładając, że do BH trafiłam na samym początku i poznaję wszystkich bohaterów w tym samym momencie co widzowie pierwszych odcinków - chciałabym zaprzyjaźnić się z Dylanem. Chociaż powierzchownie wydawać by się mogło, że jest on jedynie bogatym badboyem w porsche który myśli tylko o funie, przyciąga kłopoty i wykręca różne numery, warto spojrzeć na niego z trochę innej perspektywy. Czy może po prostu spojrzeć na świat jego oczami. Sądzę, że Dylan był samotny i przydałby mu się dobry przyjaciel, który spostrzegłby rożne jego problemy. Przydałby się przyjaciel któremu zależy, któremu można zaufać - aby hasło "the only person you can trust in the world is yourself" nawet nie przemknęło mu przez myśl;-)

  23.03.2014 17:14
 • mika19@...

  Brendonem (motywacja +wiedza) x wysiłek +wytrwałość do kwadratu = SUKCES Wygrały marzenia...

  23.03.2014 13:48
 • beatka45@...

  Zaprzyjaźniłabym się z Brendą - w końcu która z nas, dziewczyn nie marzy o przyjaciółce mającej takiego seksownego brata...;) Moglibyśmy wpadać na siebie "przypadkiem", gdy byłabym u Brendy, a Brenda donosiłaby mi czy jej brat przypadkiem nie jest akurat wolny. A nawet jeśli z jej bratem nic by nie wyszło, to i tak razem bawiłybyśmy się świetnie - bo obie jesteśmy typem miłych dziewczyn z sąsiedztwa, które nie wyglądają, ale tak naprawdę są zwariowane i pełne szalonych pomysłów. A dwie szalone dziewczyny, to gwarancja fantastycznej przyjaźni i wielu niezapomnianych chwil, które mogłybyśmy wspominać, gdy nasze twarze pokryją się już zmarszczkami, a brat Brendy nie będzie już chłopakiem, do którego wzdychała jej przyjaciółka, tylko mężem jej przyjaciółki...;)

  22.03.2014 19:31
 • sandragrys@...

  Zdecydowanie chciałabym zaprzyjaźnić się z Davidem! :) Wydaje się być bardzo sympatycznym, wyluzowanym facetem. Prócz tego prowadził szkolną audycję radiową-o czym zawsze marzyłam! Wiele więc na pewno nauczyłabym się od niego. David podobnie jak ja kocha muzykę, sam gra i śpiewa no i dobrze tańczy! Takiego własnie kompana chciałabym mieć! :)

  21.03.2014 09:30
 • gaggi

  Ja zaprzyjaźniłabym się z Dylanem, bo dlaczego nie? :) Któż inny mógłby lepiej porozumieć się z tym bohaterem jak nie ja xD. Myślę, że gdyby mógł on wybierać przyjaciół spośród ludzi piszących tu komentarze wybrałby mnie, więc to chyba przeznaczenie :)

  20.03.2014 21:17
 • rala@...

  Zaprzyjaźniłabym się ze wszystkimi, a z każdym z innego powodu. Po pierwsze Dylan, buntownik pozwala znaleźc dystans do świata. Potem Brenda, dziewczyna z sąsiedztwa, zawsze o krok za bratem. Potem Kelly, super dziewczyna na imprezę i pogaduchy do rana. Jest jeszcze Donna, bohater drugiego planu oraz Andrea od której można się wiele nauczyc. No a na końcu Steve na którego moża zawsze liczyc :-)

  20.03.2014 19:48
 • kasia1k1@...

  Chętnie zaprzyjaznilabym się z Dylanem <3

  20.03.2014 11:34
 • ada0101@...

  Oczywiście, że zaprzyjaźniła bym się z Brendą, dzięki temu miała bym szanse poderwać jej brata Brendona :)

  19.03.2014 08:31
 • asia (gość)

  Jako przyjaciel i nie tylko BRANDON! Nie zapominajmy, ze to tylko postać, gdyby taki chłopak istniał naprawdę...

  18.03.2014 20:34
 • izabela.stankowska@...

  Najbardziej chciałabym zaprzyjaźnić się z Kelly, ponieważ jej charakter przypomina mi mój. W głębi duszy jest samotna, a ludzie oceniają ją ze względu na wygląd i zachowanie na co dzień. Kelly w życiu dużo przeszła i podczas całego sezonu również przybywa jej złych doświadczeń. Niekiedy zmaga się z problemami z którymi ja również miałam styczność. Dlatego myślę, że byłybyśmy dobrymi przyjaciółkami, ponieważ rozumiałybyśmy się, mogłybyśmy porozmawiać o wspólnych problemach i spędzać razem każdą wspólną chwilę.

  18.03.2014 17:06
 • anna.makusz@...

  Bez wątpienia mogłabym się zaprzyjaźnić z Brandonem Walshem - bohaterem serialu "Beverly Hills 90210". Brandon jak żaden inny facet - potrafił wysłuchać i pocieszyć każdą kobietę, gdy spotkało ją coś złego lub gdy po prostu była smutna. Trzeźwo patrzył na świat i zawsze to on ratował swoich przyjaciół z tarapatów. Brandon to typ przyjaciela, który nie ocenia i krytykuje, lecz stara się najpierw zrozumieć. Możesz wyjawić mu swoje największe sekrety, bez żadnych obaw, że wygada się komuś przez przypadek. Chyba każdy chciałby mieć takiego przyjaciela jak on. To typ idealny! :)

  18.03.2014 13:20
 • rjadwiszczak@...

  Uwielbiam ten serial!!! Gdy poraz kolejny oglądam go w tv myślami cofam się do niesamowitych lat 90-tych.To właśnie wtedy pierwszy raz zetknąłem się z serialem "Beverly Hills 90210" . Od samego początku moim ulubionym bohaterem był Brandon Walsh. W moim odczuciu najbradziej pozytywna postać serialu.Oglądając kolejne odcinki filmu zawsze się z Nim utożsamiałem.Wiem ,zę bylibyśmy dobrymi kumplami ! Dlatego mój wybór nie może być inny tylko Brandon! Chociaż nie mogę powiedzieć ,że kogoś z ekipy BH90210 nie lubię ;)

  17.03.2014 20:12
 • piotr.sobiech@...

  Myślę, iż najbardziej mógłbym się zaprzyjaźnić z Davidem Silverem, ponieważ dużo nas łączy, ale jeszcze więcej nas dzieli, a jak wiadomo przeciwieństwa się przyciągają. Gdybym go spotkał, powiedziałbym mu z uśmiechem, że sto razy wolę kolegować się z nim, niż z jakimś Grzechem! ;)

  17.03.2014 18:58
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×