KONKURS "Być jak Mike Tyson"! Do wygrania audiobook i super skakanka!

W związku z premierą telewizyjną serialu dokumentalnego "Być jak Mike Tyson" przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są audiobooki i skakanki!

Multimedia

18 lipca swoją telewizyjną premierę na kanale FightKlub i FightKlub HD będzie miał serial dokumentalny "Być jak Mike Tyson" (zobacz opis i zwiastun serialu tutaj) i w związku z tym przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć zestawów - audiobook + super skakanka.

Co zrobić żeby wygrać?

Wystarczy zarejestrować się ==== w naszym serwisie i w komentarzu pod tym tekstem wypełnić zadanie konkursowe:

Napisz, dlaczego Mike Tyson to jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu? ====

Na odpowiedzi czekamy od 16.07.2014 r. od godziny 12:00 do 23.07.2014 r. do godziny 23:59:59. Odpowiedzi osób niezarejestrowanych w serwisie nie będą brały udziału w konkursie.

Autorzy pięciu najciekawszych odpowiedzi otrzymają zestaw: - audiobook + super skakanka

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Komentarze

Skomentuj
 • Paulina

  Mike Tyson. Niby wiadomo, nie każdy się boksem interesuje, ale na dźwięk tego nazwiska każdy podrywa głowę z myślą "Hej! Ja go kojarzę!". niektórzy go kojarzą z serii napojów energetycznych, które obecnie reklamuje. Inni mają na tyle dobrą pamięć, że wspominają czasy, kiedy był mistrzem. Mi osobiście w pamięć wbiła się zapowiedź dokumentu o nim samym, która już parę lat temu pojawiła się na Discovery Channel. Tyson wspominał swoją miłość do gołębi i o tym jak ktoś urwał głowę jego gołębiowi. Ale niezależnie od tego w jaki sposób pamiętamy Mike'a Tysona zawsze jest on w naszej pamięci. Dla tego to jest właśnie mistrz. Na zawsze upamiętniony w świadomości ludzkości. I taki pozostanie.

  23.07.2014 22:41
 • aleks@...

  Tytuł najlepszego boksera zdobył jako najmłodszy, na złoto wielokrotnie zasłużyły jego piąchy. Wytrwałość i upór to jego cechy, bez nich niejeden dobry bokser karierę przepił. Mike ma do siebie dystans, lubi zabawę, rozbawił mnie w Kac Vegas, gdy zagrał siebie bez nadęć. Bestia na ringu, w życiu dobra dusza, nikogo do swego uwielbienia nie zmusza. Potrafi podnieść się po każdej porażce, pokazuje innym, by ciągle walczyć.

  23.07.2014 19:49
 • gusiol1@...

  Napisz, dlaczego Mike Tyson to jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu?

  Mógłbym napisać, że to pytanie jest absurdalne, śmieszne gdyż każdy wie kim jest Mike Tyson oraz jakie umiejętności posiada.

  50 wygranych na 58 zawodowych walk jest to bardzo imponująca liczba, a to te liczby tworzą z niego prawdziwego potwora ringu. Swoje pierwsze 19 walk wygrywał przez nokaut. W wieku 21 lat był mistrzem wagi ciężkiej, posiadał wszystkie Pasy. Co jest oznaką prawdziwego mistrza? że nie oddaje pola walki, aby go pokonać musiał zostać użyty fortel przez który wyeliminowano go z ringu. Jest moim zdaniem najlepszym, najsilniejszym i najsprytniejszym pięściarzem wszechczasów. Czy ktoś mu dorówna? czy ktoś go pokona? jego walki kipiały energią, spektakularnością i werwą do walki. Tylko mistrz potrafi tak igrać z przeciwnikiem nie tylko aby go rozeźlić lecz także aby jego walka była przyjemna dla oglądających. Mike Mistrz 4 ever!

  23.07.2014 19:38
 • brodziu43@...

  Najmłodszy mistrz świata wagi ciężkiej. Na początku swej kariery nie do pokonania. Niewielu przeszło tak długa i wyczerpującą drogę na szczyt jak on. Upadał boleśnie. Ponad 10 lat temu został bankrutem mimo niesamowitych pieniędzy, jakie zdobył na ringu. Jak na mistrza podniósł się z tarapatów i dziś odzyskuje formę finansową. Miał bardzo burzliwe życie osobiste, które było pasmem zwycięstw i porażek. Odczuwał je bardziej boleśnie niż najcięższe ciosy rywali. Zdobył szacunek widowni całego świata niesamowita determinacją. Kiedyś nazywany Bestią, dziś otoczony sympatią i życzliwością człowiek. Mike Tyson.

  23.07.2014 16:12
 • mmoly@...

  Mój mąż jest wielkim fanem boksu, a więc co nieco wiem o Miku Tysonie. Ten bokser jest najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej (waga dla największych olbrzymów), przez co wpisał się w kanony światowego boksu. Jest wielkim sportowcem, chociaż już nie walczy. Jak to mawia mój mąż "Mike jednym ciosem potrafi powalić słonia". Jego siła, umięśnienie i charakterystyczny tatuaż na twarzy odzwierciedlają jego charakter i zawziętość. Dla mnie ten bokser to ikona sportów walki !!!

  23.07.2014 15:10
 • mika19@...

  ZAWSZE! realizuje równanie: (motywacja +wiedza) x wysiłek +wytrwałość do kwadratu = SUKCES Wygrały marzenia...

  22.07.2014 23:27
 • m_m_martha@...

  Mike Tyson to pięściarz znakomity I człowiek wielce prawowity

  Swoim talentem czaruje I na ringu wojuje

  Sukcesów ma całe mnóstwo Choć nie jest to żadne bóstwo

  Mimo niewielkiego wzrostu Nie nosi dużego zarostu

  Pięściami swymi pracuje I tak na życie zarobkuje

  Nigdy się nie męczy I za siebie w 100 % ręczy

  Przeciwników z nóg zwala Niczym sierp sławnego drwala

  Jest sportowcem światowym I chłopakiem morowym

  Ciężka praca mu się opłaca I za tym idzie spora płaca

  Znają go miłośnicy sportu Zwłaszcza bywalcy kortu

  Pięściarz z niego jest fest Bo to człowiek the best!

  22.07.2014 22:07
 • michalrowi@...

  Mike jest najlepszym pięściarzem w historii boksu, ponieważ pomimo wielu przeciwności losu, niskiego wzrostu, zasięgu, problemów w dzieciństwie, miejsca urodzenia, biedy w której się wychowywał, oraz przestępczej przeszłości był w stanie osiągnąć sukces. Czasami stres, oraz nadmiar agresji wplątywał go w kłopoty, ale nie ma ludzi idealnych i nie zmienia to mojego zdania na temat tego człowieka. Cechował się mega dynamiką, siłą, siłą uderzenia, marzenie każdego boksera, ale niewielki zasięg go ograniczał, chociaż mógł walczyć w niższej kategorii, walczył w tej najbardziej prestiżowej, królewskiej kategorii królewskiej, za co jestem mu bardzo wdzięczny, ponieważ potrafił zyskać sympatię miłośników boksu.

  22.07.2014 13:06
 • kozuba16@...

  Oczywiście ważną sprawą jest to, że odnosił mnóstwo zwycięstw, przecież to jest główna miara umiejętności sportowca, ale ja doceniam go głównie za inne rzeczy i to o nich tu wspomnę. U Mike Tysona najbardziej imponował mi jego styl - efektowny a zarazem efektywny. Taki boks wręcz chciało się oglądać, szybkie wymiany ciosów, uniki- Tyson wiedział jak przyciągnąć ludzi przed telewizory. Jeszcze jedną rzeczą jest jego zachowanie pozasportowe. Oczywiście miał wiele wybryków, które nie powinny się przytrafiać profesjonalnemu sportowcowi, ale jednak wiele rzeczy które robił nakręcały ten sport, a przecież o to chodzi. Swoim zachowaniem sprawił, że przylgnął do niego wizerunek złego chłopca, ale on nim rzeczywiście był, widać że nie udawał tylko zachowywał się naturalnie. Mike Tyson był nie tylko wspaniałym sportowcem, ale też ciekawą osobowością, tak więc na pewno na pewno zostanie zapamiętany na lata jako jeden z najlepszych pięściarzy w historii.

  21.07.2014 18:21
 • vip.1984@...

  Mike Tyson to jest boss On przyjmie każdy cios. Z nikim się nie patyczkuje wszystkie kości porachuje, jak Go ktoś zdenerwuje. Najlepszy pięściarz wagi ciężkiej 12 pierwszych walk wygrał w rundzie pierwszej. Najmłodszy mistrz wagi ciężkiej - zadziwił świat; zdobył ten tytuł w wieku 20 lat. Czasem trzeba przebrnąć przez wiele rund Jemu najkrótsze KO zajęło 8 sekund. Może i w życiu miał różne wpadki, bo życie to są różne przypadki. Lecz jeśli chodzi jednak o ring Tyson był zawsze na nim jak king. Nic więc dziwnego gdy padła sugestia, żeby Mu nadać przydomek „Bestia”. Dążmy do celu, jak dążył On; Bo to prawdziwy CHAMPION.

  20.07.2014 19:30
 • romario78@...

  Udowodnił, że ciężka praca, Zawsze w sukces się obraca. Nigdy się nie poddawał, walczył z przeciwnościami, Na ringu zaś mistrzowsko posługiwał się pięściami. Hektolitry potu na treningach wylane,

  Wszak Mistrz ma „Ciężka Praca” na czole wypisane. Pot, wysiłek, determinacja, to droga do glorii, I Mike został, jako pierwszy najmłodszym Mistrzem w ciężkiej kategorii. Szukasz drogi do sukcesu? Jak do niego dojść, pytasz? Którędy? Spójrz na sportową ścieżkę Mike Tysona, „Boksu Legendy”. Jak każdy z nas przegrywał na ringu i w życiu, jednak ZAWSZE się podnosił, Teraz już wiesz, dlaczego tak wiele Sukcesów w sporcie odnosił. Nie miał lekko od najmłodszych lat, Lecz liczy się końcowy SZACH MAT! Dlatego warto zagłębić się w biografię tego sportowca, By móc realizować swoje marzenia z prędkością odrzutowca. Porażki, chwile zwątpienia, to „normalka” Życie to ring. Życie to walka. Jednak miejmy Zawsze na uwadze jedno: W życiu, jak w ringu obowiązują ZASADY fair play – chyba trafiłem w sedno. Tacy sportowcy, jak Mike dokładnie pokazują, Że Ci, których trudności nie przygniatają, Zawsze owoc sukcesu smakują. To prawda, to nie mit. Takie podejście „ i like it”. By w życiu sobie radzić, trzeba często sparować, Z trudnościami, słabościami, by znienacka je skontrować. I choć trudności życiowych rozbudowana skala, To pamiętać trzeba, że tak, jak w boksie, szybkość spala. Gdy szybko problem skontrujesz, To szansa, że „w pierwszej rundzie” go znokautujesz.

  19.07.2014 10:20
 • marcinbanasiak.pl@...

  Mike Tyson jest jednym z najlepszych pięściarzy na świecie nie tylko dla tego, że osiągnął bardzo dużo w sporcie. Przede wszystkim wyróżnia się tutaj jego osobowość jako sportowca. Jest twardym mężczyzną, który wie, czego chce, ale nie zapomina o swoich Fanach i potrafi poświęcić im czas i docenić to, że trwają przy nim od wielu lat. To wszystko sprawia, że na tle konkurencji wyróżnia się sukcesami, ale także tym, że jest skromnym i wrażliwym człowiekiem, który nie jest obojętny na podanie dłoni do zwykłych ludzi.

  17.07.2014 23:37
 • michalcio135@...

  Ja w przeciwieństwie do poprzednika napisze krótko i treściwie.Nie interesuje się zbytnio boksem,ale za to postać Mike Tysona dla mnie jest bardzo znana.Ktoś powie,że jest dla mnie znana tylko dlatego,że wywołał on chyba najbardziej znany incydent w historii boksu,a mianowicie odgryzł kawałek ucha w walce z Evander'em Holyfield'em.Rzeczywiście to wywołało we mnie ogromne zainteresowanie postacią Mike Tysona i początkowo uważałem go za człowieka brutalnego,nerwowego takiego dla którego duch sportu się nie liczy.Jednak z biegiem czasu gdy zacząłem czytać jego biografię oraz różnorakie artykuły o nim mój obraz postrzegania tego człowieka diametralnie się zmienił.Można powiedzieć,że stał się dla mnie w jakiś sposób idolem życiowym.Pokazał mi co to znaczy ciężka praca,wytrwałość,sumienność,silna wola i motywacja.Poprzez swój przykład pokazał jak trzeba te ważne cechy wcielać w życie.Mimo,że w swoim życiu prywatnym miał wiele kłopotów to nigdy nie przestawał z nimi walczyć.Wcześniej już wspomniane cechy pozwoliły mu odnieść wiele sukcesów.Zdobył,m.in:pasy WBC,WBA,IBF w wadze ciężkiej,był też najmłodszy mistrzem wagi ciężkiej w historii.Lista jego sukcesów jest bardzo długa,a ja wymieniłem te najważniejsze.Kończąc już swoja pracę chciałbym jeszcze raz odpowiedzieć na pytanie konkursowe.Dlaczego Mike był jednym z najlepszych pięściarzy w historii boksu?Mógłbym tu wymieniać jego wszystkie zdobyte tytuły,nagrody,wygrane plebiscyty.Ktoś by powiedział,że to jest najważniejsze i to jest właśnie najtrafniejsza odpowiedź na to pytanie,ale ja się z tym nie zgodzę.Według mnie te wszystkie tytuły są tylko dodatkiem,a najważniejsze jest to jakim Mike Tyson jest człowiekiem.Jego cechy charakteru,jego osobowość pozwoliły mu zostać jednym z najlepszych bokserów w historii,a zarazem mimo tego,że uczynił wiele zła wspaniałym człowiekiem.

  17.07.2014 14:35
 • msm2@...

  Mike Tyson to jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu, bo mało jest w historii boksu takich wojowników, przeciw któremu bokserzy bali się wyjść na ring. Jego furią z jaka nacierał na przeciwnika od pierwszego gongu robi wrażenie nawet na tych, co się na co dzień nie pasjonują boksem. Było widać w nim jakąś niespożytą energię, którą chciał wyładować na ringu, który był jego areną. Nie liczyło się z kim walczy Tyson, tylko jak długo starcie z nim wytrzyma przeciwnik. Na dowód tego, że jest jednym z najlepszych pięściarzy wszech czasów, wystarczy przypomnieć, że został najmłodszym mistrzem świata w wadze ciężkiej. To niesamowite osiągnięcie, biorąc pod uwagę fakt, że w jego czasach nie brakowało bardzo dobrych bokserów. To nie co teraz, gdy genialny Władmir Kliczko nie ma godnych siebie rywali, nie ma nawet godnych pięściarzy wagi ciężkiej poza nim. Mike Tyson pokonał wieli wspaniałych pięściarzy, w tym naszego Andrzeja Gołotę, oczywiście z wyjątkiem Lennoxa Lewisa. Poza tym Mike Tyson zaczął gryźć przeciwników zanim to się stało modne i chyba z tego powodu tak broni piłkarza Luisa Suareza.

  17.07.2014 09:33
 • justynawolny@...

  Ponieważ wiedział skąd pochodzi i co musi zrobić żeby wyrwać się z biedy. Ponadto sukcesy motywowały go do dalszej pracy a codzienną,ciężką pracą torował sobie drogę do sukcesu. Wiara,ciężka praca i codzienne doskonalenie swych umiejętności spowodowały,że został najmłodszym mistrzem w historii boksu. A sukces opłacił potem ,łzami i bólem.

  16.07.2014 21:32
 • mario125.kowalski@...

  Dlaczego Mike Tyson to jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu? Mike Tyson to jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu, ponieważ został najmłodszym mistrzem świata w historii boksu.

  16.07.2014 20:13
 • zegarektiktak@...

  Mike Tyson to nie tylko jeden z najlepszych pięściarzy wszech czasów, ale też jeden z najlepszych sportowców w ogóle. Swoją silną wolą, motywacją, jak i ciężką pracą udowodnił, jak wiele można w życiu osiągnąć. Pokazał w jaki sposób wybić się z tłumu, osiągając niebywałą popularność i uwielbienie szerokich mas odbiorców. W postmodernistycznym świecie zakłamania i manipulacji drugim człowiekiem bardzo łatwo jest zatracić swoją osobowość. Tysonowi udało się zapanować nad złem świata, nie doprowadzając do sytuacji, gdy nienawiść i brutalność podstępem wkradną się do jego psychiki, siejąc zniszczenie i totalny rozkład osobowości. Jest jednym z nielicznych pięściarzy, którzy potrafią z dystansem spojrzeć na świat i siebie samych, by nie ulegać pokusom dnia codziennego. Tyson daje ludziom nadzieję. Sam w sobie jest wiarą w to, iż można zwalczyć własne słabości, stając się kimś innym... lepszym... Swoim zachowaniem udowadnia, iż można konsekwentnie podążać do podstaw swojego zachowania, eliminując po drodze złość, rozterki, gorączkowe poszukiwanie winy w drugim człowieku. Dzieło jego życia jest światełkiem w tunelu dla tych, którzy boją się czegokolwiek zmieniać w swej nudnej i szarej egzystencji. Jest drogowskazem niebywałej wręcz gry strategicznej ze zniewoleniem własnego umysłu przez siły nieczyste. Każdy z nas poszukuje wzoru do naśladowania. Każdy z nas chciałby mieć oparcie w kimś, komu w życiu się powiodło. Takim kimś może być właśnie Mike Tyson. Nie tylko siła, ale i dobre serce jest oznaką jego człowieczeństwa. Mało kto potrafi przyznać się do błędów, które popełnił. Tyson potrafi. Tym samym rodzi w naszych głowach łańcuch autorefleksyjnych przemyśleń, które wizualizują problemy, z jakimi przychodzi nam się stykać na co dzień. To swoisty przewodnik dusz ludzkich. Konserwator zagmatwanych przeżyć i druzgocący przeciwnik trosk wszelakich. Tyson wie, jak zjednać sobie sympatię ludzi; wie, jak ograniczyć poziom agresji, by budować przyjazne dzieciom programy profilaktyki uzależnienia się od brudu i nieczystości werbalnych, których mnóstwo jest na każdym kroku. Jest pięściarzem, który buduje miłość i sympatię na gruzach zniszczenia i samookaleczenia się moralno- etycznego. Brakuje takich ludzi jak on. Chciałoby się rzec, iż twórczym nastawieniem tworzy zupełnie nową jakość w życiu sportowo- towarzysko- społecznym. Jest bohaterem dla wielu. Walczy do końca- zgodnie z tyrtejską zasadą nigdy się nie poddaje. Wie, iż aby coś osiągnąć trzeba być twardym i nieustępliwym. Tylko w ten sposób można zniwelować poziom chuligaństwa. Złe emocje są w każdym z nas. W Tysonie również. Jednak prawdziwą sztuką jest im sprostać.

  16.07.2014 12:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×