Konkurs "Californication"! Wygraj iPoda lub zestaw gadżetów od Universal Channel!

Jeśli jesteś fanem kultowego serialu z Davidem Duchovnym, to odpowiedź na pytanie konkursowe nie sprawi Ci żadnych problemów.

Multimedia

Wraz z kanałem Universal Channel przygotowaliśmy dla Was konkurs związany z serialem "Californication". Nagrodą główną jest iPod Nano, zaś nagrodą pocieszenia jest 5 zestawów z gadżetami stacji.

Co zrobić, żeby wygrać jedną z tych nagród? Wystarczy polubić Telemagazyn na Facebooku, tam wziąć udział w "Konkursie Californication" i odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące serialu: "Co musi się zdarzyć, żeby Karen wróciła do Hanka?".

Autora najciekawszej odpowiedzi jury nagrodzi iPodem Nano, ponad to autorzy pięciu innych interesujących odpowiedzi zostaną nagrodzeni zestawami gadżetów od Universal Channel.

Konkurs trwa od 5.03.2012 do 14.03.2012.

Szczegółowy regulamin znajduje się //www.telemagazyn.pl/zakladka_sponsorowana/4902,idp.html.

Zapraszamy do udziału!

Komentarze

Skomentuj
 • paprotka (gość)

  To proste Hank kupi ogromny bukiet czerwonych róż, po czym klęcząc na jednym kolanie wręczy je Karen mówiąc magiczne słowa "Kocham Cię", na co Karen "Ja Ciebie też Kocham Hank" i od tej pory będą żyli długo i szczęśliwie. Koniec! ;)

  14.03.2012 11:53
 • Misiek (gość)

  Hank pozna ze sobą swoją partnerkę i partnera Karen, Partner Karen zacznie spotykać się potajemnie z partnerką Hanka. Hank i Karen mszczą się na swoich partnerach w perfidny sposób co znowu ich połączy..... i będą żyli długo i szczęśliwie ale to już w innym serialu.

  13.03.2012 18:10
 • E.K.P (gość)

  Po prostu Hank musi się poprawić a Karen musi zapomnieć o złych rzeczach.

  12.03.2012 23:09
 • w.z. (gość)

  Karen odkrywa mroczne, brzydkie sekrety obecnego partnera. Chce się na nim odegrać i prosi o pomoc Hanka. Hank korzysta z okazji i stara się o odzyskanie kobiety. Pisze jednocześnie książkę, która jest przeciwieństwem poprzedniego bestselleru.

  10.03.2012 12:00
 • janek (gość)

  jaka jest odpowiedz na pytanie?

  07.03.2012 23:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×