KONKURS! Poznaj świat łowców nagród i wygraj gadżety od CBS Reality!

Premiera "Świata łowców nagród" w CBS Reality już 31 października 2014 r. W związku z tym mamy dla Was konkurs!

Multimedia

Łowcy nagród kojarzą się głównie z Dzikim Zachodem i wolnym jeźdźcem na tle zachodzącego słońca. Z czasem samochody zastąpiły konie, w grę weszły nowoczesna broń oraz najnowsze techniki śledcze. Jedna rzecz pozostała jednak bez zmian: poszukiwani listami gończymi wciąż boją się, że ktoś ich złapie. Jak się to robi dzisiaj, możemy zobaczyć w programie "Świat łowców nagród" na CBS Reality już od 31 października w dni powszednie o godzinie 20:00 i 20:30.

Z okazji emisji programu kanał CBS Reality zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są T-shirty kanału i ręczniczki sygnowane logo CBS Reality. Co zrobić żeby wygrać?

Wystarczy zarejestrować się ==== w naszym serwisie i w komentarzu pod tym tekstem odpowiedzieć na pytanie:

Jakie cechy powinien posiadać współczesny łowca nagród, by jak najlepiej sprawdzać się w swoim zawodzie?

Na odpowiedzi czekamy od 29.10.2014 r. od godziny 15:00 do 4.11.2014 r. do godziny 23:59:59. Odpowiedzi osób niezarejestrowanych w serwisie nie będą brały udziału w konkursie.

Autorzy pięciu najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi otrzymają zestaw: - T-shirt i ręcznik z logo CBS Reality

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Komentarze

Skomentuj
 • anikirax@...

  Kreatywny, innowacyjny, z szalonymi i najbardziej absurdalnymi pomysłami, który nie zraża się, gdy przegrywa, gdy nagród nie widuje przez dłuższy czas, ale jeszcze bardziej walczy i stara się udowodnić innym i samemu sobie, że może! Łowca Nagród musi polować na wszelakie okazje, by zdobyć jak najwięcej i być najlepszy w swoim fachu!

  04.11.2014 20:57
 • mp35@...

  Współczesny łowca nagród jest jak szpieg - kreatywny, tajemniczy, wysportowany i we wszystkie możliwe nowoczesne gadżety zaopatrzony. Porusza się każdym dostępnym środkiem lokomocji, nawet piechotą - mając przy sobie GPS - bo to duże ułatwienie na orientację w terenie jest. Komórka czy też tablet to już niezbędnik, dobry aparat, by na zdjęciach wszystko uwiecznić. Dobry plan przygotowany najpierw w głowie, potem wywiad z otoczeniem niby mimochodem, zapisanie wszystkich wniosków na dysku i interpretacja, myślenie - po prostu dobry łowca dzisiaj wie, że nie tylko siła liczy się ale i wykształcenie w danej dziedzinie, no i trochę wyobraźni, która z resztą cech współgra i daje wsparcie. Urok osobisty też przydatny będzie, dzięki nieraz uprzejmości dużo informacji potrzebnych zdobędzie. Gdy już nagrodę otrzyma to odpowiednio ją zainwestuje i to zaprocentuje, a on - nasz łowca - rusza dalej - wszak to umie robić doskonale. To jego praca i przyjemność - tak by było najlepiej - wtedy są większe efekty. Podsumowując - liczą się wiedza, umiejętności, życiowe obycie, czasami zimna krew, sprawność fizyczna i operatywność - wtedy łowca będzie łowcą doskonałym :)

  04.11.2014 13:09
 • beatka45@...

  Współczesny łowca nagród powinien być przede wszystkim kreatywny. Współczesnemu łowcy czy też łowczyni nagród niestraszne jest zadanie pt: Upodobnij się do Angeliny Jolie i zrób zdjęcie" nawet jeśli uroda nie do końca na to pozwala. Od czego jest kreatywność? Można przecięż wystylizować się na Angelinę Jolie 40 lat później czy też Angelinę Jolie, która miałaby zagrać główną rolę w serialu "Brzydula". Kreatywność to podstawa dla współczesnego łowcy nagród. Bez niej po nagrody ani rusz:)

  03.11.2014 20:24
 • Karol

  Dziś Łowca Nagród nie wsiądzie na konia i pojedzie do najbliższego miasteczka, aby uzgodnić z szeryfem warunki umowy. Dziś Łowca Nagród wsiądzie do opancerzonego samochodu, będzie posiadał nie mały arsenał broni i umiejętności hakerskich. Dzisiejszy Łowca będzie przygotowany na technologie XXI wieku - Tylko taki Łowca osiągnie sukces i zdobędzie swoje trofea.

  31.10.2014 14:15
 • Forever-Alone

  Współczesny łowca nagród powinien wzorować się na mistrzach gatunku występujących w serii filmów Gwiezdne Wojny. Powinien zaopatrzyć się w strój, który zabezpieczy go przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i długotrwałą pracą w otwartym terenie (jet-pack mile widziany). Za przykład należy obrać tu Bobbę Fetta. Powinien też na wszelki wypadek nosić broń i umieć się nią posługiwać. Przyda się mieć refleks jeszcze większy niż miał Greedo, gdy chciał strzelić do Hana Solo, a ostatecznie to Han Solo strzelił pierwszy. No i zachłanność, umiejętność zdobywania tego co chcemy zdobyć, a następnie wycena posiadanych łupów. Tu nie mają sobie konkurencji bohaterowie programu Łowcy Nagród, którzy po przelotnym rzucie oka na np. starą butelkę potrafią powiedzieć, że jest ona warta 130 dolarów. Sam jestem łowcą nagród (konkursowych) i mam te wszystkie cechy, a one znacznie ułatwiają mi udział w kolejnych konkursach.

  30.10.2014 11:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×