Konkurs "Spotkania z bestiami". Wygraj zestaw gadżetów!

Z okazji premiery serialu "Spotkania z bestiami" w telewizji Tele5 zapraszamy na specjalny konkurs!

Multimedia

W serialu "Spotkania z bestiami" zwykli ludzie dołączają do ekipy badawczej, która jeździ po różnych zakątkach świata i bada legendy i podania na temat przeróżnych stworów. Wszystkie przedstawione bestie są inspirowane prawdziwymi relacjami świadków.

Celem ekipy nie jest rozwiązanie zagadki związanej z mitycznym potworem, lecz zarejestrowanie autentycznych reakcji biorących udział w programie ochotników. Członkowie ekipy robią wszystko, aby uwiarygodnić historie ze scenariusza: podkładają fałszywe tropy, przebierają się, naśladują głosy. A wszystko to, aby zapewnić uczestnikom programu "rozrywkę", której prędko nie zapomną.

Premiera serialu 14 stycznia, emisja poniedziałek i wtorek o godzinie 22:00 (2 odcinki).

Zapraszamy do udziału w konkursie! Do wygrania 4 zestawy na długie, zimowe wieczory (książka "Przetrwać Belize", płyta DVD "Noc oczyszczenia" oraz kubek Tele5).

Co zrobić żeby wygrać?

Wystarczy zarejestrować się ==== w naszym serwisie i w komentarzu pod tym tekstem odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe:

"Która z legendarnych bestii była według Ciebie najstraszniejsza w historii i dlaczego? Uzasadnij krótko swoją odpowiedź."

Na odpowiedzi czekamy od 13 stycznia 2014 r. od godziny 16.30 do 19 stycznia 2014 r. do godziny 23:59:59. Odpowiedzi osób niezarejestrowanych w serwisie nie będą brały udziału w konkursie.

Autorzy czterech najciekawszych odpowiedzi otrzymają zestawy składające się z książki "Przetrwać Belize", płyty DVD z filmem "Noc oczyszczenia" oraz kubka Tele5.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Puśćcie więc wodze fantazji, zaskoczcie nas i rozbawcie!

Zapraszamy do udziału!

FILM https//youtu.be/E3XV9DciXkE

Komentarze

Skomentuj
 • leoniu@...

  Smok Wawelski zdecydowanie. Po pierwsze skupiam się na elemencie patriotycznym - nasz własny smok. Nasza własna bestia! Zero wpływów zgniłego zachodu. Po wtóre - bestia trwała, do dziś spoziera na Wisłę. I zieje ogniem :) A tak przy okazji - element pedagogiczny :) Prof. Samsonowicz popełnił kiedyś artykuł o mitach założycielskich państwa polskiego. O Wandzie, co nie chciała Niemca (bo ponoć lepiej było trafić do haremu, do Bagdadu) i o smoku właśnie :) Ale mit bestii (Smoka) i baranka, który go wybuchnął (że sparafrazuję Puchatka) tłumaczy, jako wysokie, nakładane przez świeżutkie państwo podatki, a wybuch, jako bunt. Smok = podatki :) jam nie anarchista, ale widać dobrze, że bestia żywa, żwawa i nienapasiona. Jak dla mnie - bez konkurencji :)

  15.01.2014 00:05
 • chudymaximum@...

  Bestia. Niby takie prosto słowo aczkolwiek jest ono bardziej skomplikowane niż się może wydawać. Otóż zwykło się uważać za "bestie" coś strasznego. Postać wzbudzającą najczarniejsze myśli na widok której krew mrozi się w żyłach i włosy stają dęba. Jak również wiadomo z faktów jak i różnych baśni to co dla niektórych jest "bestią" dla niektórych może być piękne. Dla mnie prawdziwą bestią jest człowiek. Tak człowiek ! Najmroczniejsza, najstraszniejsza i najbardziej krwawa bestia naszych czasów. Znieczulona na cudze cierpienie, biegnie innym po rękach byle tylko mieć dla siebie a reszcie dać resztki tak jak psu w michę. Ludzie obudźcie się ! Warto pomagać !

  14.01.2014 22:07
 • krzysiek (gość)

  myślę że taką okropną bestią była harpia pół kobieta pół zwierze to był prawie doskonała maszyna do zabijania .Można sobie czasem wyobrazić jak pani naszego serca zmienia się właśnie w swoją drugą postać no bestia po prostu

  14.01.2014 21:55
 • gloria81@...

  Najstraszniejszy był bez wątpienia potwór doktora Frankensteina. Stworzony z kości ludzkich i zwierzęcych oraz innych szczątek wzbudzał we mnie strach od dzieciństwa i pozostało tak zresztą do dziś. Jego nieporadne ruchy i okropna fizjonomia, a do tego mózg przestępcy, nie pozwalały mi w nocy spać. Każda kolejna interpretacja jest dla mnie równie przerażająca, co poprzednia.

  14.01.2014 15:38
 • galganekanna@...

  Bezapelacyjnie WILKOŁAK. Przerażające monstrum, które na dobrą sprawę może kryć się w każdym, a swoją prawdziwą naturę ujawnia dopiero podczas pełni księżyca. Nie panuje nad swoją zwierzęcą stroną i morduje każdego, kto stanie na jego drodze. Nie zapominajmy też o porośniętym włosami ciele, powykręcanych szponach i wielkich kłach. Raczej trudno z niego zrobić mrocznego przystojniaka, jak to ma miejsce w przypadku wampirów.

  PS. Moim drugim faworytem jest Buka z Muminków, ale chyba jest (jeszcze) za mało legendarna, żeby się załapała ;)

  14.01.2014 13:38
 • marcelinka915@...

  Uważam,że najbardziej straszną bestią była ta przedstawiona w filmie Bestia z głębokości 20000 sążni. Bestia ta ma postać dinozaura,jest nieobliczalna i zieje złem. Chce zaatakować Nowy Jork i zniszczyć wszystko. Kiedy przypominam sobie tą bestię ciarki przechodzą mi przez ciało.

  14.01.2014 12:28
 • emilia19990@...

  Najstraszniejszy był kto? Oczywiście, że Smok Wawelski!! Gdyby nie szewczyk Skuba zeżarłby nas wszystkich:) Niech żyje Skuba!;p

  14.01.2014 08:59
 • Emilia (gość)

  Najstraszniejszy był kto? Oczywiście, że Smok Wawelski!! Gdyby nie szewczyk Skuba zeżarłby nas wszystkich:) Niech żyje Skuba!;p

  14.01.2014 08:55
 • okman@...

  Dracula – hrabia, zamieszkały w Transylwanii; mieszka w starym i mrocznym, rozsypującym się zamczysku, wzbudzając lęk wśród swojego ludu. Jest wampirem śpi w dzień, a nocą poluje na swoje ofiary, którym wysysa krew. Ma niesamowite właściwości potrafi przybierać różne formy, nie rzuca odbicia w lustrze, nie potrzebuje jedzenia i picia, może rozpływać się w powietrzu. Niby człowiek a po zachodzie słońca Bestia. Czy ktoś chciałby takiego sąsiada? Czy po zmroku czulibyśmy się pewni?

  13.01.2014 17:57
 • ratel1984@...

  Cerber - jako ulubieniec, a zarazem najbliższy przyjaciel Hadesa (rzymskiego Plutona) mieszka w podziemiu umarłych - Tartarze. Ma postać wielkiego psa, o czarnej sierści i ogniu w oczach. Od zwykłego czworonoga różni go jednak ilość głów, których cerber posiada aż trzy. Kiedy dusze zmarłych przepływają przez piekielne rzeki : Acheron, Styks i Kokytosu wychodzi ze swojej kryjówki i zaczyna boleśnie szczekać. Aby go uspokoić należy rzucić mu ciasteczko pieczone na miodzie. Zresztą jest to niekonieczne, gdyż dla wchodzących jest niezwykle uprzejmy. Jednak niech jakaś mało przezorna dusza spróbuje uciec z powrotem. A wtedy robi się nieciekawie. Z pozoru miły trzy-głowy pies, zamienia się w straszną bestię, a jego postać spowija ognista aura. Rzuca się na uciekiniera, przewraca go, tłamsi łapami, szarpie i wlecze w najgłębsze czeluście piekieł.

  13.01.2014 16:57
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×