Konkurs urodzinowy zakończony! Zobacz komu wyślemy kubki Telemagazynu

Zakończyliśmy konkurs urodzinowy "12 kubków na 12. urodziny". Dziękujemy za liczne zgłoszenia!

Multimedia

Przez cały tydzień czekaliśmy na Wasze zgłoszenia do konkursu i otrzymaliśmy wiele pięknych życzeń, które mamy nadzieję szybko się spełnią :)

Wybór dwunastu zwycięzców spośród wszystkich uczestników nie był łatwy. Wykazaliście się dużą kreatywnością i pomysłowością.

Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do udziału w następnych konkursach, o których będziemy Was informować w naszym serwisie, jak i fun page’u na Facebooku.

Oto niektóre z nagrodzonych zgłoszeń:

Śpiewające życzenia dostaliśmy od Joanny Z. "Nie ma tortu, ani gości, lecz jest powód do radości. Mały prezent, skromny prezent Wam dam i sto lat zaśpiewam: STO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE ŻYJE NAM... STO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE ŻYJE NAM... JESZCZE RAZ, JESZCZE RAZ NIECH ŻYJE ŻYJE NAM NIEEEECH ŻYYYYYYJEEE NAAAAM :) Powodzenia w dalszej pracy. Dziękuję za ułatwianie Nam wyboru jak spędzić miłe chwile przy telewizorze:) Oby tak dalej".

Dominika G. postawiła na krótki, jasny i zwięzły przekaz: "Wszystkiego Telemagazynowego".

Artur M. natomiast ciekawie zinterpretował naszą rocznicę: "Wczesny nastolatku! Z okazji Twych dwunastych urodzin, co najmniej jeszcze 4 dwunastek, a z tuzina zrobi się kopa. Proponuję zaintonować pieśń 12 groszy, gdyż i ona z tuzinem ma co nieco wspólnego. Trzymaj swój poziom, nie zasypiając gruszek w popiele."

Bm L. złożył życzenia nam wszystkim: "Z okazji urodzin, życzę kolejnych wielu lat szczęśliwego istnienia, wielkiego grona stałych klikaczy sprawdzających program i aby telewizja się ulitował nad nami wszystkimi i zaczęła nadawać tylko ciekawe produkcje."

Oto pełna lista nagrodzonych: Marta S. Joanna Z. Artur M. Katarzyn Z. Emilia D. Bm L. Dominika G. Katarzyna M.-K. Katarzyna O. Wioletta K. Magdalena B. Aleksandra W.

Zwycięzcom gratulujemy. W sprawie odbioru nagrody skontaktujemy się z Wami mailowo w ciągu 3 najbliższych dni.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×