KONKURS! Wygraj zestawy kosmetyków Kobo Professional!

W związku ze zbliżającym się Dniem Matki przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs.

Multimedia

Już 26 maja będziemy obchodzić Dzień Matki. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są zestawy kosmetyków Kobo Professional!

Co zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy zarejestrować się[/b] w naszym serwisie i w komentarzu pod tym tekstem wykonać proste zadanie konkursowe:

Złóż życzenia swojej mamie z okazji Dnia Matki

Na odpowiedzi czekamy [b]od 22.05.2013 od godziny 17.00, do 26.05.2013 r. do godziny 23:59:59.** Odpowiedzi osób niezarejestrowanych w serwisie nie będą brały udziału w konkursie.

Autorzy 10 najciekawszych odpowiedzi otrzymają zestawy kosmetyków Kobo Professional od drogerii Natura. (Zestawy Kobo Professional mogą się różnić kolorami od przedstawionych na zdjęciach).

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Komentarze

Skomentuj
 • koza1394@...

  Kochana Mamo ! Dziś tak piękne święto, a Tyś taka zabiegana. W tym szczególnym dniu pragnę złożyć Ci życzenia, płynące z głębi mojego serduszka- tak szczere jak Twoja łza wylewana przy moich urazach, tak czystych jak Twoja miłość do mnie. Pragnę życzyć Ci dużo uśmiechu, radości i tego blasku w Twoich oczach. Byś była zawsze zdrowa, by żadna choroba Cię nie zmogła. Wiedz, że zrobiłbym dla Ciebie wszystko. Tyś dla mnie iskierką nadziei na lepsze jutro, sensem dzisiejszego dnia. Myślę, rozmyślam i ... zdaję sobie sprawę iz życie bez Ciebie nie miało by sensu. Ty ze mną byłaś zawsze, wszędzie i bez względu na okoliczności. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie, bez Twej pomocy, porad, karcenia i uśmiechu.

  Kochana Mamo! Życzę Ci blasku w Twych oczach Siły ducha i ciała jaka drzemie w Twych warkoczach. Szczęścia, radości i tego jakże szczerego uśmiechu który każdorazowo wart jest największego na świecie grzechu. Chcę byś co dnia czerpała siłę do życia z nami w radości byś była silna, jak zawsze ciepła i serdeczna, pełna uległości.

  Życzę Ci by Twoje serduszko nadal taką miłością tętniło by razem z nami-Twoją kochającą rodziną szczęście uwiło. Życzę Ci naście lat jeszcze w zadowoleniu i tradycji rodzinnych tych rozmów pełnych żartów, tych tłumaczeń i nauki Twych godzinnych. Kochana Mamo ! Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń splotu pomyślnych dla Ciebie w życiu wydarzeń. By z Twych oczu żadne łzy smutku już nie popłynęły by to same łzy szczęścia i fantastycznych emocji płynęły. Życzę Ci tego domu nad jeziorem z wnukami zasypujących Ciebie czerwonymi, letnimi makami !

  Mamo ! Wiedz, że mimo wszystko bardzo Cię kocham. Przepraszam za wszystkie złe słowa, które niejednokrotnie Cię zraniły- to dlatego, że nie rozumiałem tego , że chcesz dla mnie jak najlepiej. Życzę Ci byś do końca pozostała sobą, byś zawsze była moją kochaną, pouczającą i zawsze uśmiechniętą Mamusią.

  26.05.2013 23:19
 • paaulinaa91@...

  Kochana Mamo, ilekroć na Ciebie patrzę, widzę piękną, wspaniałą osobę, bije od Ciebie niesamowity blask, który oświetla mi każdą drogę. Nawet kiedy zbłądzę, Ty naprowadzasz mnie, jakby trzymając mnie ze rękę, kocham Cię całym sercem i wstydzić się tego nigdy nie będę. Ty przez całe życie mówiłaś mi, że nie można się poddawać, należy walczyć, chociażby trzeba było setki razy upadać. Dziękuję Ci za te wszystkie lata, które mi poświęciłaś, jesteś dla mnie wyjątkowa, w Tobie drzemie prawdziwa siła!

  26.05.2013 22:33
 • rysiwona@...

  W dniu Twojego święta składam Ci Mamo serdeczne życzenia: zdrowia, spokoju i marzeń spełnienia. Dziś z całego serca za wszystko Ci dziękuję, zawsze jesteś przy mnie, kiedy Cię potrzebuję. Życzę Ci dużo szczęścia i przyjemności, niech uśmiech na Twojej buzi zawsze gości. Nie zmieniaj się nigdy i pozostań sobą, bo jesteś dla mnie bardzo ważną osobą. Pragnę, byś szczęśliwa każdego dnia była, jak najmniej zmartwień miała i jak najdłużej żyła. Życzę Ci zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie trudy i starania składam serdeczne podziękowania. Jesteś moją przyjaciółką kochaną, zawsze mi pomagasz, jesteś dla mnie skarbem Mamo!

  26.05.2013 22:30
 • madziunia0903@...

  Mamo mamo co Ci dam tylko jedno serce mam A w tym sercu tyle miłości dla Ciebie, Chciałabym abyś w tym dniu czuła się jak w siódmym niebie, Niech precz odejdą twe trwogi i smutki A na twej twarzy zagości uśmieszek słodziutki. Bo jesteś na świecie najcudowniejszą mamą A bez Ciebie nic już nie będzie takie samo... Więc żyj 100 lat!

  26.05.2013 22:30
 • jutrzenkaaga@...

  Mamo, Masz takie spracowane dłonie... Pamiętam jak opatrywały moje rozbite kolana, prały moje skarpetki, zmieniały tetrowe pieluchy, wycierały nos, głaskały po głowie, robiły śniadania do szkoły i mocno trzymały za rękę w najtrudniejszych chwilach. I tyle w nich miłości...

  Masz takie zmęczone nogi... Dźwigały mnie przez pierwsze lata mojego życia, przebiegły setki kilometrów po podwórkach mojego dzieciństwa, odprowadzały mnie do szkoły i z powrotem, przetańczyły moje wesele, teraz spacerują po parku za moim synem. I tyle w nich siły...

  Masz takie niebieskie oczy... Tyle razy były pełne łez przez moje choroby, niepowodzenia, zwykłe codzienne troski, błahostki, uwagi w dzienniczku i poważne kłopoty z moją ciążą. Ale też tyle razy uśmiechały się radośnie we wszystkich cudownych chwilach mojego życia. I tyle w nich nadziei...

  Masz takie wielkie serce... Zawsze ujmowało mnie radością życia i optymizmem. Pokazywałaś mi, że najważniejsze w życiu jest niewidoczne dla oczu i że dobroć jest wyznacznikiem człowieczeństwa. Byłaś i jesteś ze mną całe moje życie, w tym nieustannym biegu po szczęście. Dziękuję Ci Mamo...

  26.05.2013 21:57
 • geszta94@...

  Kochana mamo, jesteś moją najdroższą przyjaciółką i wiesz, że pragnę dla Ciebie wszystkiego co najlepsze. Szczególnie w tym ważnym dla Ciebie Dniu życzę Ci, aby nieustannie na Twojej przepięknej twarzy gościł ten uroczy uśmiech, który znam od dziecka, przeganiający wszystkie smutki i żale. Chcę byś nigdy nie płakała, nie była smutna, ale cieszyła się życiem, czerpiąc od niego jak najwięcej radości i pozytywnej energii, a dzięki temu wszyscy wokół Ciebie będą Ci stokrotnie dziękować za wspaniałą aurę, którą roztaczasz swoją osobą. Niech Twój blask rozświetlający moją drogę nigdy nie gaśnie. Bądź najszczęśliwszą mamą na świecie. Po prostu bądź.

  26.05.2013 20:44
 • martynavip@...

  Mamo,Mamusiu,Przyjaciółko-tak wiele określeń do Ciebie pasuje a żadne z nich tak naprawdę nie przedstawia co czuję. Bo Ty życie mi podarowałaś,Ty mnie życia nauczałaś,Ty radości ze mną świętowałaś i łzy smutku w ramionach utulałaś. Jak więc mam podziękowac za tak wiele darów od Ciebie otrzymanych i wraz z bezinteresowną miłością mi podarowanych. Jednak jest Mamusiu jeden dzień w roku zupełnie wyjątkowy,dzień kiedy nie potrzebne są żadne rozmowy. Ten dzień Dniem Matki nazywamy i w nim bez słów miłośc do Ciebie oznajmniamy. Z bukietem tulipanów i cichym"Kocham Cię Mamo"przywitam Cię z rana samego i wówczas znów poczuję bicie serca Twego. Ono zawsze tak mocno bije,gdy tulę się do Ciebie i zawsze wtedy czuję,że jestem u siebie. Ty mnie kochasz miłością tak wielką,że wszystko inne maleje a ja każdego dnia o Ciebie truchleje. Więc mamusiu życzę Ci zdrowia i szczęścia,radości co nie miara bo gdy się uśmiechasz to cieszę się i ja sama. Bo Matka z córką są niczym jedna dusza,która w dwóch ciałach zamieszkała i drugą połówkę bezintesresowne i szczerze pokochała. I ja tak Cię kocham iskierko życia mego,która sprawiła,że jedno stworzyło drugiego. Więc pamiętaj zawsze o tym,że zawsze na świecie jest gdzieś Twoje ukochane dziecię, dzięcie które Cię kochac i wspierac nie przestaje bo ono pamięta,że dzięki Tobie szczęśliwym się staje.

  26.05.2013 19:58
 • m.firlej@...

  Kochana Mamo szkoda, że nie mogę złożyć Ci życzeń osobiście ze względu na dużą odległość, ale mimo wszystko te życzenia są równie szczere. Życzę Ci dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia. Niech spełniają się wszystkie Twoje marzenia.

  26.05.2013 19:40
 • ccatt7@...

  Kochana Mamo, dziękuję Ci za wszystkie nieprzespane noce, za każdą poświęconą mi chwilę, za uwagę, za to że nauczyłaś mnie chodzić, mówić, za to że pokazałaś mi świat, za to że przytulałaś kiedy było źle, że pomagałaś gdy tego potrzebowałam. Dziękuję za to że zawsze mogę na Ciebie liczyć i że zawsze będziesz przy mnie nawet gdy będę robić głupstwa. Dziękuję Mamo za wszystko, Kocham Cię!

  26.05.2013 19:33
 • ccatt7@...

  Kochana Mamo, dziękuję Ci za wszystkie nieprzespane noce, za każdą poświęconą mi chwilę, za uwagę, za to że nauczyłaś mnie chodzić, mówić, za to że pokazałaś mi świat, za to że przytulałaś kiedy było źle, że pomagałaś gdy tego potrzebowałam. Dziękuję za to że zawsze mogę na Ciebie liczyć i że zawsze będziesz przy mnie nawet gdy będę robić głupstwa. Dziękuję Mamo za wszystko, Kocham Cię!

  26.05.2013 19:32
 • galon35@...

  Dziękuję za to wszystko, Czym dobroć jest na ziemi, Że Jesteś najważniejsza, Że tego nikt nie zmieni, Że jeden dzień najpiękniej W mym sercu jaśnieć musi: Dla jednych to Dzień Matki, A dla mnie Dzień Mamusi

  26.05.2013 18:25
 • casablanca12 (gość)

  Droga Mamo!. Dziękuję Ci, że mnie na porządnego człowieka wychowałaś, choć lekko ze mną nie małaś. Ty jedna stronę za mną trzymałaś i złego słowa na mnie powiedziec nie dałaś. Kiedy trzeba było potrafiłaś mnie pocieszyć, a innym razem, rozśmieszyć. Dzisiaj, pragnę Ci za to podziękować i swe serce ofiarować.

  26.05.2013 18:06
 • buksiak10@...

  Kochana Mamo życzę Ci życia pełnego spełnienia,dostatku (bez tycia). Życzę więcej wiary we własne przekonania aby doceniano wszystkie Twe starania. Aby wiatr czesał Twoje piękne włosy a stopy były pełne wigoru od porannej rosy. Życzę Ci abyś była zawsze na sile by jak przed laty na łące łapać motyle. Życzę Ci uśmiechu od rana do nocy by nie było dni gdy łzy Ci ranią oczy. Kochana Mamo życzę Ci wygranej w totka abyś miała na to,na co przyjdzie Ci ochotka. Pragnę by zdrowie nigdy Cię nie opuszczało a to co dajesz innym potrójnie się zwracało. I mimo że jestem dziś daleko od Ciebie wiedz że przy Twym matczynym sercu zawsze mi jak w niebie.

  26.05.2013 18:01
 • woj.binkowski@...

  Droga Mamo, w dniu Twojego święta, chce Ci życzyć, żebyś była przede wszystkim zdrowa. Wiele przeszliśmy w ostatnim czasie i dzięki temu, jeszcze bardziej doceniłem to, jak bardzo ważną osobą jesteś w moim życiu. Bez Ciebie bym sobie nie poradził. Dlatego musisz być zdrowa, bym nadal mógł się do Ciebie przytulić. Szczęścia! Choć wiem, że jesteś szczęśliwa, spędzając z nami każdy kolejny dzień. Uśmiechu! Bo jak się uśmiechasz Mamo, jesteś jeszcze piękniejsza, niż zwykle. Ponadto życzę Ci także, aby wszystkie Twoje roślinki, które zasadziłaś, posiałaś i cokolwiek z nimi Mama nie zrobiła, przyjęły się i, aby Twój ogród był najpiękniejszym, jaki tylko można sobie wymarzyć, bo wiem, ile Ci to radości sprawia. Chce także byś wiedziała, iż bardzo się staram, abyś była ze mnie dumna. Każdego dnia myślę o Tobie i o tym, by Ciebie uszczęśliwiać.Mam nadzieję, że wszystko złe, co przydarzyło Ci się w życiu, masz już sobą, a przed Mamą jedynie piękne chwile, bo na takie zasługujesz, jak nikt inny. Za wsparcie, którego zawsze mi udzielałaś, udzielasz i jestem pewien, będziesz udzielać. Oddałbym wszystko, co mam, by tylko wiedzieć, że będziesz przy mnie zawsze. Twoja miłość jest nieoceniona. Życzę Ci także Mamo, aby Twoje marzenia się spełniły, a ja ze swojej strony uczynię wszystko, by Tobie w tym pomóc. Zawsze Mamo będziesz dla mnie oparciem. Od najmłodszych lat uczyłaś mnie jak kochać, jak się zachowywać, co wolno, czego nie. Dzięki Tobie, jestem teraz tu, gdzie jestem. Stworzyłaś ze mnie człowieka. Nigdy nie odpłacę Ci tego, co dla mnie poświęciłaś, ale wiem, że tego nie, Mamo, nie oczekujesz. Chcesz tylko, żebym Cię kochał. A ja Ci obiecuje, że będę Cię kochał zawsze, miłością bezgraniczną, tą samą, którą Ty darzysz mnie. Życzę Ci Mamo, byś zawsze kochała i była kochana. Kocham Cię.

  26.05.2013 17:30
 • just.muszynska@...

  Droga Mamo, chcę Ci powiedzieć, że jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. To zawsze Ty stoisz po mojej stronie, nawet kiedy się ze mną nie zgadzasz i wspierasz moje decyzje, nawet jeśli są głupie. Dlatego w dniu Twojego święta, najbardziej życzę Ci tego, abyś mogła to samo powiedzieć o mnie.

  26.05.2013 16:52
 • just.muszynska@...

  Droga Mamo, chcę Ci powiedzieć, że jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. To zawsze Ty stoisz po mojej stronie, nawet kiedy się ze mną nie zgadzasz i wspierasz moje decyzje, nawet jeśli są głupie. Dlatego w dniu Twojego święta, najbardziej życzę Ci tego, abyś mogła to samo powiedzieć o mnie.

  26.05.2013 16:52
 • bugi898@...

  Cóż Ci powiedzieć, Mamo? Że jesteś cudowna? to za mało. Moje łzy zawsze Ciebie paliły bardziej, mój uśmiech był dla Ciebie promieniem słońca. W każdej trudnej chwili mojego życia byłaś, byłaś blisko. Twoje ramiona były jak opoka- zabierałaś mnie w nich od trudów świata i dawałaś bezpieczeństwo. Nigdy nie czułam się samotna, bo mam Ciebie. Moje żarty zawsze były dla Ciebie śmieszne, a problemy poważne. Dlaczego? Bo mnie kochasz. I każdego dnia wiem o tym coraz bardziej. Dzisiaj jestem dorosła, a Ty nadal mówisz do mnie "dziecko" z czułością, jak przed dwudziestu lat. I dzięki temu sprawiasz, że czuje się szczęśliwa, że wiem, że mogę na Ciebie liczyć. Jesteś jedyna mamo. Jedyna na cały świat. Wszystko, co osiągnęłam jest Twoją zasługą. I dzisiaj Twoje łzy są dla mnie cierpieniem, a Twój uśmiech najpiękniejszym promieniem. Twoja uśmiechnięta twarz jest dla mnie najpiękniejsza na świecie. Bo kocham Cię mamo, najlepiej jak umiem, z potrzeby serca. Całe życie byłaś przy mnie, sprawiając, że wszystko było łatwiejsze. Całe życie to Twoje ramiona czekały, aby mnie przytulić. Dzisiaj czas na mnie, Mamo. To ja chce Cię przytulić i powiedzieć, że Cię kocham, najpiękniejszą miłością, jakiej to Ty mnie nauczyłaś!

  26.05.2013 12:40
 • ryglusia@...

  K ochana Mamo O d zawsze byłaś przy nas blisko C ałowałaś rozbite kolana z H umorem traktowałaś wszystko A grestowym plackiem N asze smutki leczylaś A lbo bańki stawiałaś gdy grypa nas powaliła

  M amusiu chcę Ci dziś życzyć A byś zawsze była sobą M arzeń pełną i troski o najbliższych O gołębim sercu- wyjątkową osobą!!!

  26.05.2013 10:52
 • moni

  CHOĆ BYWAŁO RÓŻNIE MIĘDZY NAMI BYWAŁY I BURZE, TAKIE Z PIORUNAMI, TO PO NICH ZAWSZE SŁOŃCE WYCHODZI I MIŁOŚĆ I ZGODA NA NOWO SIĘ RODZI. MAM0 JESTEŚ ZAWSZE GDY CIĘ POTRZEBUJĘ DLATEGO MOC BUZIAKÓW JUŻ DZIŚ CI PODARUJĘ!

  26.05.2013 10:28
 • kassy9@...

  Mamo, dziękuję za Twoją wiarę we mnie,za to, że wspierasz mnie w każdej decyzji i pokazujesz, że wszystko ma sens. Chciałabym Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, mnóstwo zdrowia, bo ono najważniejsze, żeby to wspaniałe poczucie humoru nigdy Cię nie opuszczało. Spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najskrytszych o których nikomu nie mówisz. Kocham Cię Mamo i chciałabym być w przyszłości dla swoich dzieci tak ważna, jak Ty jesteś dla mnie. Twoja Córka K.

  26.05.2013 09:56
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×