Kontakt

Tele Magazyn to jeden z najpopularniejszych przewodników telewizyjnych w Polsce, dostępny w wersji papierowej, w internecie na www.telemagazyn.pl oraz w formie aplikacji na różne platformy.

Kontakt do redakcji

Polska Press Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
tel. 22 201 41 02
faks 22 201 41 01
email: telemagazyn@polskapress.pl

Redakcja Telemagazyn.pl

Michał Wieczorek
Brand Manager Telemagazyn.pl
email: michal.wieczorek@polskapress.pl
tel. 32 634 21 47

Karolina Kruszewska
Wydawca Telemagazyn.pl
email: karolina.kruszewska@polskapress.pl
tel. 22 201 42 76

Kamila Glińska
Wydawca Telemagazyn.pl
email: kamila.glinska@polskapress.pl
tel. 22 201 44 11

Adriana Słowik
Redaktor Telemagazyn.pl
email: adriana.slowik@polskapress.pl
tel. 22 201 40 66

Krzysztof Połaski
Redaktor Telemagazyn.pl
email: krzysztof.polaski@polskapress.pl
tel. 22 201 43 32

Tele Magazyn

Tele Magazyn w wersji papierowej ukazuje się w piątki jako dodatek telewizyjny do dzienników: Polska Dziennik Zachodni, Polska Gazeta Wrocławska, Polska Głos Wielkopolski, Polska Dziennik Bałtycki, Polska Kurier Lubelski, Polska Dziennik Łódzki, Polska Metropolia Warszawska, Polska Gazeta Krakowska.

Serwis www i aplikacje dają dostęp do ponad 300 ramówek stacji polskich i zagranicznych. Użytkownicy strony internetowej i aplikacji Telemagazynu mogą stworzyć własną listę stacji, a także przeglądać rekomendacje dotyczące najciekawszych programów, filmów i seriali.

Od czerwca 2012 w iTunes Store dostępna jest aplikacja Program TV Telemagazyn, którą można pobrać na iPhone, iPoda lub iPada. Aplikacja tę również mogą pobrać posiadacze smartfonów z systemem operacyjnym Android w Google Play oraz użytkownicy platform Windows Phone i Windows 8.

Sprawdź więcej informacji o Tele Magazynie » Czytaj więcej w Polska Press Grupie »

Reklama w serwisie Telemagazyn.pl

Jesteś zainteresowany reklamą?
Skontaktuj się z Biurem Reklamy Polska Press

Dla prasy

Kontakt dla przedstawicieli mediów:
Joanna Pazio
Rzecznik Prasowy Polska Press Grupy

e-mail: joanna.pazio@polskapress.pl
ul. Domaniewska 45 02-672
Warszawa
tel. kom. +48 502 499 884
tel. +48 22 201 44 38

Strona korporacyjna Polska Press Grupy

Komentarze

Skomentuj
  • obcy32

    Wielkie dzięki za usuniecie tych wyskakujących filmików teraz można sprawdzić program TV a nie walczyć z wyłączaniem tego badziewia

    25.04.2018 17:11
  • obcy32

    TEN telemagazyn coraz gorszy opisy filmów syf no ale nie trzeba ich czytać, ale te dwa ekrany z filmami na dole po prawej i na górze to są tak wkurwiające, że szok wystarczy wjechać nie chcąc myszka a ci się ładuje gówno.

    22.04.2018 19:37
  • Zlodzieje (gość)

    Zlodzieje

    12.04.2018 19:53
  • M (gość)

    Aplikacja na Androidzie coraz częściej nie działa prawidłowo. Nie ładują się stacje TV - sprawdzone w tym samym czasie na różnych urządzeniach.

    W wersji na komputer strasznie irytujące, wyskakujące okienko wideo - porażka.

    Bez tych wyżej opisanych minusów to ogólnie jest bardzo dobrze :)

    Pozdrawiam. M

    08.04.2018 20:30
  • Edward

    Może lepiej usunąć program telewizyjny i dodać różniaste video , na górze, na dole i iw środku - połowa zalogowanych spieprzy na inne strony

    06.03.2018 06:25
  • kkkkk

    wyjebcie ten pierdolony skrot video-spierdalam z tej strony.na chuj zmuszacie ludzi do tego gowna jak bede chcial to sobie znajde recenzje jakiegos zjebanego serialu,BARANY Kurwa

    02.03.2018 00:18
  • Gość (gość)

    Brakuje Eleven Sports 4.

    27.02.2018 08:58
  • Tomasz (gość)

    Podczas wyboru "Multimedia" brakuje TVN Fabuła, które jest dostępne w ofercie programowej

    15.02.2018 11:35
  • Real (gość)

    Wiekszosci ludzi nie obchoda te sporty ani nic innego chcemy swoich programow zwłaszcza seriali Tureckich ! za co płacimy MACIE MOZLIWOSCI ZALOZCIE SOBIE KANAŁ SPORTOWY I OD RANA DO WIECZORA NADAWAJCIE SOBIE SPORT TE SWOJE IDEOLOGICZNE ZAŁOSNE PROGRAMY TVP MA BYC DLA WSZYSTKICH ! A WIEC MACIE TRWAM TAM SOBIE NADAJCIE TE SLOWA NA NIEDZIELE A NAM DAJCIE ZYC ! SKONCZCIE WRESZCIE Z TĄ DURNOTA REKLAM KTO TO OGLADA ? KAZDY WYCHODZI LUB WYŁACZA TV GLUPI SA CI KTORZY ZAMAWIAJĄ TE REKLAMY BO JA IDE DO SKLEPU I WIEM CO KUPIC A REKLAMOWANE WIADOMO ZE JEST ZŁE BO DOBRY TOWAR NIEPOTRZEBUJE REKLAM ! OPAMIETAJCIE SIE I NIE WKURZAJCIE LUDZI !

    10.02.2018 12:35
  • Fanka (gość)

    A nie moglibyscie puszczac jezzcze raz odcinkow 'Majki' ? 'Brzydula' byla juz tyle razy a chcialabym obejrzec wlasnie 'Majke'

    23.01.2018 18:00
  • Ilona (gość)

    Wkurwiona chodzi ci o elif?

    08.01.2018 15:27
  • wkurwiona (gość)

    w kurwia mnie nie telemagazyn, a nasza popieprzona tvp!!! ludzie, którzy oglądają serial o godzinie 14:00, to śmieci dla tvp1!!!! za to pojebani kibice dla tvp1 to ludzie, których wyróżniają za każdym razem!!!!!! jeżeli tylko coś się dzieje w jebnientym sporcie, to fanów serialu wyrzuca się jak śmieci z przed telewizorów, bo przecież trzeba w tym samym czasie, kiedy leci serial puścić transmisję sportową, bo kibice, to w mniemaniu tvp1 "nadludzie", którym fani serialu nie dorastają do pięt!!!!!!!!!!!!!! jest przecież tyle programów sportowych, gdzie nadają wyłącznie pieprzony sport, ale NIEEEE, śmieci to nie ludzie, to śmieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! by was w tym tvp szlak................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    04.01.2018 20:41
  • obcy32

    Coraz gorszy ten TELE MAGAZYN stara wersie była super no cóż zmienili człowiek pogodził sie ale wrzucenie tego gówna wideo to przesada by za każdym razem to wyłączać czas poszukać innej strony z programem TV

    08.12.2017 21:49
  • Sonya (gość) (gość)

    Prawie 3/4 odcinków serialu "Elif" to ogólny opis całego serialu, a nie streszczenie konkretnego odcinka. Jeśli nie macie dostępu do streszczeń odcinków tego serialu, to chyba powinniście rozważyć usunięcie go z serwisu.

    16.11.2017 10:57
  • Nina (gość)

    Halo!

    30.08.2017 10:38
  • Beata (gość)

    Przepraszam.! Kiedy to pisałam : wcześniej : nie wiedziałam , że : trzeba klinkąć w niebieski napis.! Jesteście : ekstra.!!!!!!!!:-)

    08.08.2017 14:02
  • Beata (gość)

    Wasze telemagazyny : są : super nudne i nie ma w nich szczegłółowych informacji , ani możliwości pisania komentarzy.!!. Nie będę was czytać ; chyba , że się poprawicie.!:-(

    08.08.2017 13:56
  • Ka (gość)

    Hej! Jesteście super! Telewizja : jest pomysłowa. Gratulacje!

    08.08.2017 13:51
  • Edouard KAWALEC (gość)

    Gratuluje i dziekuje za szybka reakcje na moj e-mail. Dobrej kontynuacji

    02.08.2017 18:53
  • Edouard KAWALEC (gość)

    Dobry wieczor, czesto was ogladam. Jestem polskiego pochodzenia. Interesuje mnie co dzieje sie teraz w Polsce. Jestescie wspaniala stacja telewizyjna. Postarajcie sie nie zakrywac na ekranie stala tasma podawanych danych w dolnej czesci ekranu. POwodzenia

    02.08.2017 18:14
NowszeStarsze