"Kontrakt na miłość" sezon 2. Od dawna wyczekiwany turecki serial powrócił do TV Puls! Kiedy emisja nowych odcinków? [ZDJĘCIA]

Mamy doskonałe wiadomości dla fanów tureckiego serialu "Kontrakt na miłość"! TV Puls właśnie rozpoczęło od dawna oczekiwaną emisję 2. sezonu produkcji! Kiedy można oglądać nowe odcinki "Kontraktu na miłość"?

Multimedia

"KONTRAKT NA MIŁOŚĆ" SEZON 2 - ODCINKI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZINIE 6:00 NA ANTENIE TV PULS

"Kontrakt na miłość" w 2. sezonie skupia się na dalszych losach pięknej Zeynep (Özge Özpirinçci) i przystojnego Fatiha (Buğra Gülsoy). To piękna opowieść o miłości. Jak poradzą sobie z trudami codzienności? Co przydarzy im się tym razem?

Fatih doprowadza do szczęśliwego lądowania, po awarii samolotu w przestworzach. W związku z tym ich plan pobrania się za granicą nie wypalił. W domu Faith i Zeynep decydują się na skromną ceremonię, na której będą tylko najbliżsi. Zeynep uważa jednak, że nie potrafi rozpocząć nowego rozdziału w swoim życiu dopóki rodzina nie pozna prawdy. Faith nie zamierza jednak nic nikomu mówić. Czy Zeynep odpuści?

"Kontrakt na miłość". Czy będzie drugi sezon?Zobacz więcej

Pierwszy sezon "Kontraktu na miłość" liczył 19 odcinków i był w Turcji emitowany od lutego do czerwca 2015 roku. Drugi sezon to już 40 epizodów, które Turcji obejrzeli między wrześniem 2015 a czerwcem 2016 roku. Warto pamiętać, że w Turcji jeden odcinek "Kontraktu na miłość" trwał 120 minut, natomiast w Polsce długość odcinka to ok. 45 minut, co oczywiście przykłada się na ilość epizodów. Aczkolwiek warto pamiętać, że TV Puls nie skracała odcinków 1. sezonu serialu.

Widzowie TV Puls, chociaż od dawna walczyli o emisję nowych odcinków "Kontraktu na miłość", nie są usatysfakcjonowani porą emisji. Godzina 6 rano to zdecydowanie za wcześnie, tym bardziej, że serial nie jest dostępny w żadnym serwisie VOD.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • NIKA (gość)

    Wszystkie normalne seriale przestaja emitowac .Jak nie stac ich na cala emisje niech nie zaczynaja wcale ,a tak cwaniaczki widzow przyciagaja a pozniej kolejny raz NIEWOLNICA WIKTORIA I PODOBNE PIERDOLY.

    06.02.2019 21:24
  • Atomówka (gość)

    Przerwaliście to moje życie a teraz kontrakt na miłość bujajcie się nie będę u was nic już oglądnąć

    23.01.2019 13:50
  • Gaja (gość)

    Jedyny fajny serial wesoly oprocz placzkowatych z tvp 1 i Tvp 2 jak mozna tak bez uprzedzenia przerwac ,pora co prawda byla wczesna ale sobie nagrywalam. Zwykla podlosc ze strony TV Puls

    14.01.2019 19:59
  • Kamila (gość)

    9 stycznia rano obejrzałam sobie odcinek serialu Kontrakt na miłość i już nie mogłam doczekać się kolejnego odcinka. Dziś 10 stycznia chcę rano obejrzeć nowy odcinek, a tu klapa bo nie ma. Sprawdzam w programie telewizyjnym na kolejne 2 tygodnie i niema . Co to ma być ? Jak można przerwać tak długo wyczekiwany drugi sezon w czasie jego trwania i to bez jakiego kolwiek wytłumaczenia, uprzedzenia, wyjaśnienia !!! . Po prosu zniewaga ze strony telewizji TV PULS.

    10.01.2019 21:23
  • Mana (gość)

    Kiedy wróci serial kontrakt na miłość?

    10.01.2019 20:04
  • Zawiedziona (gość)

    Kiedy bedą dalsze odcinki i dlaczego Puls nie informuję o przerwaniu odcinków. 😠😡 To już któryś raz z kolei że robicie takie coś.

    10.01.2019 12:52
  • Kiki (gość)

    Przestaję oglądać ten kanał, bo przerywanie emisji seriali w trakcie trwania stało się tu normą, to lekceważenie telewidzów!!!!

    10.01.2019 06:53
  • Reina (gość)

    Dlaczego przerwano emisję serialu prosimy o odpowiedź już dużo nie brakło do końca puls robi to nagminnie najlepiej puszczać starocie a jak jest coś nowego to zaraz nie dokanczają .

    09.01.2019 23:05
  • Kasia (gość)

    Zodiak, też się zastanawiam czemu przerwali, to jest nie w porządku. Jeśli zaczęli to powinni skończyć do końca.

    09.01.2019 18:35
  • Zodiak (gość)

    Dlaczego przerwano emisję serialu Kontrakt na miłość co tu jest grane nigdy te seriale nie są puszczane do końca.

    09.01.2019 16:20
  • Walczak Barbara (gość)

    Cudowna staciocia Kontraktu na miłość tez nie dokoczyliście są dalsze odcinki ale co tam zrobiliście tak jak twoje życie mam żal koniec z oglądaniem Waszego programu

    09.01.2019 10:11
  • Sylwia (gość)

    Gdzie można obejrzeć po polsku odcinki,, w sercu miasta'' w najlepszym momencie mojego oglądania usunęli z VOD

    20.11.2018 17:15
  • MONIKA (gość)

    Kiedy będzie w polsce serial po polsku Aşk Laftan Anlamaz - Miłość nie rozumie słów

    14.09.2018 09:38
  • Zefir (gość)

    Chyba ci się serial pomylił

    19.08.2018 18:40
  • mok (gość)

    malo w polsce tych bzdurnych realiti w stylu trudne sprawy to jeszcze ten idiotyczny serialik czyli i naczej SPRAWY DAMSKO MESKIE ZYGAC SIE CHCE

    19.08.2018 18:12
  • Kasssss (gość)

    Dokładnie dlaczego przerwaliscie serial To moje zycie . Kiedy będą dalsze odcinki !?

    19.08.2018 13:57
  • Eroka (gość)

    Wszystko jest dobrze lubie ten film tylko kto ustawia program telewizyjny bez pojecia o 6:00 rano smiech i chyba kpina jakas

    19.08.2018 11:54
  • Barbara WALCZAK (gość)

    Bo. 1.CZESC.SERIALU.CODZIENNIE. 1ODCINEK.A.TERAZ.BEDZIE.SIE.CIAGNA.JAK.FLAKI..Z.OLEIEM. To MI. WOLĘ. NIE PASUJE.

    19.08.2018 10:39
  • Tesia (gość)

    Najgorsze jest to że telewizja zakupi serial a potem go przerywa . Tak bylo z To moje życie jestem bardzo zawiedziona . Oglądam w orginale na yotube jedynie mogę się domyśleć o co chodzi w serialu . Nawet nie zaczynam ogladac nowych seriali bo znowu to samo bedzie !!!

    19.08.2018 08:27
  • Ania (gość)

    Pierwszy sezon leciał po 2.5 godz drugi już po godzinie