"Kontrakt na miłość" sezon 2, odcinek 12. Fatih okłamuję matkę, że zakończył związek z Zeynep! Zakocha się w brzydkiej dziewczynie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 12. odcinek 2. sezonu tureckiego serialu pt. "Kontrakt na miłość". Fatih i Zeynep wplątują się w coraz większą sieć kłamstw. Czy będą w stanie się z tego wyplątać i rozwiązać swoje problemy? Sprawdźcie, co wydarzy się w 12. odcinku 2. sezonu "Kontraktu na miłość"!

Multimedia

"KONTRAKT NA MIŁOŚĆ" SEZON 2, ODCINEK 12 WE WTOREK, 27 SIERPNIA, O GODZINIE 06:00, NA ANTENIE TTV

W 12. odcinku 2. sezonu "Kontraktu na miłość" Mukaddes (Lale Başar) oznajmia synowi, że znalazła dla niego kandydatkę na żonę. Fatih (Buğra Gülsoy) okłamuje ją i mówi, że już ma dziewczynę. Kobieta jednak nie chce zbytnio uwierzyć w jego rewelacje...

Zeynep postrzelona? Umrze? Plaga ślubów! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fatih prosi Zeynep (Özge Özpirinçci) o pomoc w znalezieniu dziewczyny. Zeynep rozpoczyna pracę w firmie swojej matki, przez co jej randki z ukochanym Fatihem są utrudnione. Jednak dla chcącego nic trudnego!

Niedługo później Zeynep znajduje rozwiązanie dla problemu Fatiha; uważa, że idealną kandydatką dla niego będzie dziewczyna, którą ona zna i na pewno nie zakocha się w chłopaku, a do tego jest brzydka. Czy aby na pewno? Może właśnie na horyzoncie urodzi się nowe uczucie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×