"Kontrakt na miłość" sezon 2, odcinek 6. Fatih znajduje nową pracę i obiecuje Zeynep koniec kłamstw. Czy ktoś przeszkodzi parze? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 6. odcinek 2. sezonu serialu "Kontrakt na miłość", przedstawiającego losy pięknej Zeynep i przystojnego Fatiha. To piękna opowieść o miłości. Jak poradzą sobie z trudami codzienności? Co się wydarzy w nowym odcinku?

Multimedia

"KONTRAKT NA MIŁOŚĆ" SEZON 2, ODCINEK 6 W PONIEDZIAŁEK, 20 SIERPNIA, O GODZINIE 06:00, NA ANTENIE TTV

W 6. odcinku 2. sezonu "Kontraktu na miłość" Fatih (Buğra Gülsoy) rozpoczyna nową pracę bez żadnych kłamstw. Zeynep (Özge Özpirinççi) jest bardzo szczęśliwa, że między nimi nie ma już żadnych sekretów oraz konfliktów.

Od dawna wyczekiwany turecki serial powrócił do TV Puls! Kiedy emisja nowych odcinków? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dziewczyna myśli, że wszystko jest już w porządku, jednak do sąsiedztwa przeprowadza się Ertan (Mert Öcal). Zeynep postanawia z nim porozmawiać bez informowania o tym Fatiha. Tymczasem Meryem (Sema Kecik) i młodzież szukają sposobu, by trzymać Ertana jak najdalej od Zeynep i Fatiha.

Fatih ma świadomość, że Ertan znajduje się w pobliżu. Mukkaddes (Lale Başar) udaje się na siłownię, żeby przekonać Can do powrotu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×