kontrakt na miłość

"Kontrakt na miłość" sezon 2, odcinek 15. Fatih został ochroniarzem córki gangstera! Dziewczyna zostanie porwana? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 15. odcinek 2. sezonu tureckiego serialu pt. "Kontrakt na miłość". Dzieje się! Fatih właśnie wplątał się w kolejne kłopoty i został zmuszony zostać... ochroniarzem córki gangstera! Czy sprowadzi to na niego kłopoty? To chyba pytanie retoryczne... Sprawdźcie, co wydarzy się w 15. odcinku 2. sezonu "Kontraktu na miłość".

31.08.2018Kontrakt na miłość

"Kontrakt na miłość" sezon 2, odcinek 12. Fatih okłamuję matkę, że zakończył związek z Zeynep! Zakocha się w brzydkiej dziewczynie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 12. odcinek 2. sezonu tureckiego serialu pt. "Kontrakt na miłość". Fatih i Zeynep wplątują się w coraz większą sieć kłamstw. Czy będą w stanie się z tego wyplątać i rozwiązać swoje problemy? Sprawdźcie, co wydarzy się w 12. odcinku 2. sezonu "Kontraktu na miłość"!

27.08.2018Kontrakt na miłość

Najlepsze tureckie seriale. Dlaczego Polacy kochają tureckie telenowele? [RANKING]

Powiedzmy sobie to wprost – tureckie seriale podbiły Polskę. Stacje telewizyjne prześcigają się w zakupach seriali znad Bosforu, bo wiedzą, że te produkcje przyciągną do nich widzów. Niedawno do tej rywalizacji dołączył nawet Filmbox, próbując uszczknąć dla siebie kawałek tortu. W czym tkwi fenomen tureckich seriali? Specjalnie dla Was zrobiliśmy zestawienie dziesięciu najlepszych tureckich seriali! Sprawdźcie!

04.10.2016Ranking

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×