Kontrowersyjna decyzja w "TOP Chef" - drugi raz złamano zasady show

Tego nikt się nie spodziewał! Po raz drugi złamano zasady w "TOP Chef". Po raz drugi przewodniczący jury polskiej edycji kulinarnego show Wojciech Modest Amaro podjął kontrowersyjną decyzję

Multimedia

  • Wyjątkowo, w dogrywce pojawi się 5 osób! Będziecie walczyć indywidualnie o pozostanie w tym programie - poinformował Amaro.

Tym razem, z odcinka, decyzją jury, odpadł nauczyciel z warszawskiej szkoły gastronomicznej Marcin Piotrowski. Dodatkowo, Amaro zastrzega Bartłomieja Krężela: - Bartek, złamałeś regulamin tej konkurencji, w następnym odcinku jesteś automatycznie w dogrywce, i będziesz walczył po raz kolejny o swoje przetrwanie w programie!

CZYTAJ TAKŻE: "TOP CHEF" 23.10.2013 - ZOBACZ ZWIASTUN ODCINKA [WIDEO] POZNAJ WSZYSTKICH 13 UCZESTNIKÓW "TOP CHEF"! [ZDJĘCIA]

To był już siódmy "pojedynek" na noże profesjonalnych kucharzy. Do nietypowej dogrywki, bo weszło do niej aż 5 uczestników - stanęli tym razem: Piotr Ślusarz, Sylwia Sztandera, Bartłomiej Krężel, Marcin Piotrowski oraz Dariusz Kuźniak. Po ostrej walce, decyzją jury, we wczorajszym odcinku najsłabszy okazał się jednak nauczyciel z warszawskiej szkoły gastronomicznej Marcin Piotrowski. To on musiał spakować noże i opuścić "TOP Chef". Piotrowski, zanim usłyszał werdykt decyzji, po skończonej dogrywce powiedział: - Jestem zajebisty, dlatego skończyłem przed czasem. Zrobiłem dobre smaczne danie, wszystko spróbowałem - to było naprawdę smaczne!

Seeletso tak komentował dogrywkę: - Serwowałeś to mięso w folii, co to jest do cholery jasnej?

  • Przepiórka w trzech typach błota. To było po prostu nieapetyczne. Tego się nie chciało jeść - ocenił Nowak.

Zostało już tylko 7 uczestników. Kto odpadnie za tydzień, a kto będzie walczył dalej?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×