Kontrowersyjna wypowiedź Michała Wiśniewskiego!

Byłbym w stanie zabić każdego, kto by to zrobił w każdej chwili.

Multimedia

Michał Wiśniewski na swoim blogu odnosi się do ciągle aktualnej i bulwersującej sprawy zatrzymania zdobywcy Oscara i reżysera, Romana Polańskiego.

Nie wyobrażam sobie żadnej ze swoich 3 córek - pukanych w wieku 13 lat przez 45-latka i to w pupę. Podejrzewam, że byłbym w stanie zabić każdego, kto by to zrobił w każdej chwili. Nie ma na to wytłumaczenia - a fakt “przebaczenia" jest wyłącznie chwilą słabości matki, która jest również do odstrzału ze względu na przyjęte finansowe odszkodowanie.

Prosiłbym o nie branie tego wszystkiego zbyt dosłownie - nie jestem sędzią - opinia subiektywna. Szanuję Romana Polańskiego za jego twórczość ale jest takim samym tchórzem jak mój tata, który popełnił samobójstwo dzień po moich urodzinach i moim powrocie do niego po kilku latach…

To kolejna subiektywna opinia gwiazdy na temat zatrzymania Polańskiego. Przyznacie jednak, że chyba jedna z bardziej odważnych?

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    gdyby pan Michał rozumiał odrobinę więcej ,,,wiedziałby ze to co napisał świadczy o tym ,że jest taki sam jak Polański ,,,przykre to ....

    07.01.2010 11:04
  • P (gość)

    W końcu wyrzekł coś z sensem...

    21.10.2009 19:58
  • matt (gość)

    cool......ass!!!!!!!

    19.10.2009 19:44
  • ... (gość)

    Pani Michalino Wisniewska, a czy nie jest przyjemnie byc pukana w pupe?

    15.10.2009 11:51
  • inez (gość)

    powinni go wziąść na A4 przywiązać sznurek do pewnej części ciała i jechać z nim 300na/h może odechciało brać małoletnich dziewczynek zgadzam się z Michałem Wisniewskim dla takich ludzi nie mam szacunku sama mam 2 dziewczynki i chyba bym gościa zabiła

    15.10.2009 10:31
  • inez (gość)

    powinni go wziąść na A4 przywiązać sznurek do pewnej części ciała i jechać z nim 300na/h może odechciało brać małoletnich dziewczynek zgadzam się z Michałem Wisniewskim dla takich ludzi nie mam szacunku sama mam 2 dziewczynki i chyba bym gościa zabiła

    15.10.2009 10:29
  • olo (gość)

    odp super

    15.10.2009 09:38
  • gość (gość)

    po raz pierwszy zgadzam się z Wiśniewskim a ignoruję wypowiedzi przeciw. Ci co wypowiadają się za Polańskim, w przypadku gdyby faktycznie zrobił takie bezeceństwo- powinni być osadzeni zrazem z pseudo aktorami.

    15.10.2009 07:59
  • ryszard (gość)

    Chyba Twój ojciec wiedział jaki będziesz i wolał popełnić samobójstwo zamiast oglądać takiego kolorowego syna. A odstrzelić to możesz się sam i nie oceniaj nikogo po słowach a czynach nie wiesz jaka jest prawda więc lepiej milcz.

    14.10.2009 22:56
  • kris (gość)

    toki człowiek jak polański jest wzorem dla wielu jak nie poniesie kary co będzie jak inni wezmą z niego przykład

    14.10.2009 20:47
  • odpowiedzialny (gość)

    każdy ojciec myśli tak samo i zrobiłby to samo

    14.10.2009 20:12
  • friends69 (gość)

    Pierwszy raz czytam i widzę że Wiśnia powiedział coś mądrego. Brawo i poparcie moje na maksa . Niech teraz Polańskiego stukają w odwłok w więzieniu !!

    14.10.2009 20:10
  • ... (gość)

    Nie jest ideałem, ale przynajmniej powiedział szczerze co o tym myśli i za to go cenię. Może i użył ostrych słów, ale inne słowa byłyby zbyt delikatne. Fakt dorobek Polańskiego jest spory, ale za błędy trzeba zapłacić.

    14.10.2009 19:58
  • Gustaw (gość)

    Zdrowa reakcja i wypowiedź może ujęta w niedyplomatycznych słowach .

    14.10.2009 18:25
  • robson (gość)

    ma racje

    14.10.2009 18:13