"Konwój". Więckiewicz kontra Gajos na plakacie nowego polskiego thrillera [WIDEO+ZDJĘCIA]

Prezentujemy oficjalny plakat „Konwoju”, czyli nowego filmu producenta „Pod Mocnym Aniołem”. W rolach głównych mistrzowie polskiego kina – Janusz Gajos i Robert Więckiewicz. Towarzyszyć im będą Tomasz Ziętek, Agnieszka Żulewska, Łukasz Simlat, Dorota Kolak, Przemysław Bluszcz i Ireneusz Czop. Film pojawi się w kinach 13 stycznia.

Multimedia

„Konwój” pokazuje zamknięty świat, w którym sprawiedliwość jest względna, a wymykający się prawu Układ rządzi wszystkim. Film podejmuje temat zbrodni i kary we współczesnym świecie oraz dylematu moralnego - co powinno się robić z najgroźniejszymi przestępcami naszych czasów.

Kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki (Janusz Gajos) odnajduje ukrywającego się przed światem sierżanta Zawadę (Robert Więckiewicz). Doświadczony funkcjonariusz wraca do gry i dostaje nowe zadanie – zostaje dowódcą konwoju, który ma przetransportować bardzo niebezpiecznego więźnia do szpitala psychiatrycznego. Członkowie jego ekipy to ludzie ze skomplikowaną przeszłością.

CZYTAJ TAKŻE:

"KONWÓJ". GAJOS I WIĘCKIEWICZ ZMIERZĄ SIĘ ZE SOBĄ JUŻ 20 STYCZNIA [ZDJĘCIA]
JANUSZ GAJOS I ROBERT WIĘCKIEWICZ W NOWYM FILMIE "KONWÓJ" [ZDJĘCIA]

Wśród nich jest także pełen ideałów Feliks (Tomasz Ziętek), prywatnie mąż córki Nowackiego (Agnieszka Żulewska), który nigdy nie powinien był znaleźć się w więźniarce. Dyrektor więzienia utraciwszy kontrolę nad konwojem, rusza w pościg, by naprawić, a może ukryć niewygodną dla niego prawdę. Powoli wychodzi na jaw prawdziwy cel konwoju. Między mężczyznami narastają konflikty i rośnie napięcie, z każdą minutą następują nieoczekiwane zwroty akcji. Od tej pory sprawiedliwość może być wymierzona na własną rękę.

"KONWÓJ" DO KIN TRAFI 13 STYCZNIA 2017 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • cicerone (gość)

    Generalnie brzmi jak dobry amerykański thriller, często polskie filmy potrafią zawodzić... oby tak nie było tym razem. Jeśli będzie to coś takiego jak "Drogówka" to pewnie nie pożałuję oglądania.

    29.12.2016 15:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×