"Konwój". Zamknięty pokaz filmu w areszcie śledczym Warszawa-Mokotów! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W areszcie śledczym Warszawa-Mokotów odbył się pierwszy pokaz najnowszego filmu Macieja Żaka "Konwój". W jednej sali znaleźli się twórcy produkcji, aktorzy oraz kilkudziesięciu więźniów. Zobaczcie materiał zza kulis!

Multimedia

„Konwój” to thriller producenta „Pod Mocnym Aniołem” z pełnym zwrotów akcji pojedynkiem aktorskim mistrzów polskiego kina. Produkcja pokazuje zamknięty świat, w którym sprawiedliwość jest względna, a wymykający się prawu Układ rządzi wszystkim. Film podejmuje temat zbrodni i kary we współczesnym świecie oraz dylematu moralnego - co powinno się robić z najgroźniejszymi przestępcami naszych czasów. Kierujący aresztem śledczym dyrektor Nowacki (Janusz Gajos) odnajduje ukrywającego się przed światem sierżanta Zawadę (Robert Więckiewicz). Doświadczony funkcjonariusz wraca do gry i dostaje nowe zadanie – zostaje dowódcą konwoju, który ma przetransportować bardzo niebezpiecznego więźnia do szpitala psychiatrycznego. Członkowie jego ekipy to ludzie ze skomplikowaną przeszłością. Wśród nich jest także pełen ideałów Feliks (Tomasz Ziętek), prywatnie mąż córki Nowackiego (Agnieszka Żulewska), który nigdy nie powinien był znaleźć się w więźniarce. Dyrektor więzienia utraciwszy kontrolę nad konwojem, rusza w pościg, by naprawić, a może ukryć niewygodną dla niego prawdę. Powoli wychodzi na jaw prawdziwy cel konwoju.

CZYTAJ TAKŻE:

Więckiewicz kontra Gajos na plakacie nowego polskiego thrillera [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W areszcie śledczym Warszawa-Mokotów odbył się pierwszy, pokaz najnowszego filmu Macieja Żaka "Konwój". W jednej sali znaleźli się twórcy produkcji, aktorzy oraz kilkudziesięciu więźniów. W pokazie uczestniczyły gwiazdy produkcji: Przemysław Bluszcz, Robert Więckiewicz i Tomasz Ziętek, którzy opowiedzieli pierwszym widzom o fabule produkcji. Jak mówił Robert Więckiewicz: -Prawo jest prawem, jest czymś martwym. Temida ma zasłonięte oczy. My opowiadamy w tym filmie o czymś co jest najbardziej istotne - o tzw. czynniku ludzkim, czyli o emocjach, o czymś takim, co czasami bierze górę nad rozsądkiem.

Zobaczcie materiał zza kulis zamkniętego pokazu filmu "Konwój". Przypominamy, że produkcja trafi do kin już 13 stycznia 2017 roku.

Źródło: materiały dystrybutora Kino Świat

CZYTAJ TAKŻE:

Janusz Gajos i Robert Więckiewicz w więzieniu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • emil (gość)

  ciekawie się zapowiada, zobaczyć pracę służby więziennej "od kuchni" to jest coś !!!

  30.12.2016 17:41
 • toboreio (gość)

  Pewnie odbije się szerokim echem wśród pracowników MSW :) obejrzę zdecydowanie

  30.12.2016 12:21
 • tomek (gość)

  wygląda obiecująco, ciekawy temat, fajna obsada

  28.12.2016 18:11
 • mark (gość)

  No, na taki film czekałem, bardzo chętnie się przejdę

  28.12.2016 17:20
 • kamil (gość)

  no w końcu dobre, mocne kino, w końcu ktoś się zdecydował pokazać pracę w więzieniu z perspektywy służby więziennej, a nie osadzonych o których nakręcono już mnóstwo filmów

  22.12.2016 16:51
 • luke (gość)

  Mam w rodzinie paru klawiszy, chętnie to obejrzę :)

  22.12.2016 13:47
 • Jula (gość)

  No, po reakcji strażnika widzę, że zapowiada się mocny film. Obsada świetna więc z wielką przyjemnością sprawdzę o co tam chodzi i jak to pokazali :)

  21.12.2016 22:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×