Kora NIE WYSTĄPI podczas koncertu sylwestrowego Dwójki we Wrocławiu

Stan zdrowia artystki nie pozwala jej na występy. Wiadomo już, że Kora nie pojawi się podczas koncertu sylwestrowego Dwójki we Wrocławiu.

Multimedia

Kora miała wystąpić w sylwestrową noc we Wrocławiu na koncercie, który będzie transmitowany przez telewizyjną Dwójkę. Wiadomo już, że stan zdrowia artystki nie pozwala jej pojawić się na scenie.

CZYTAJ TAKŻE: CZY KORA ZREZYGNUJE Z "MUST BE THE MUSIC"? KORA ODWOŁUJE KONCERT W WARSZAWIE

- Z uwagi na zalecenia lekarzy przez najbliższe trzy miesiące artystka nie będzie koncertować. Niestety nie wystąpi również podczas koncertu sylwestrowego we Wrocławiu. Dziękuję wszystkim mediom, dziennikarzom i fotoreporterom za zrozumienie sytuacji i umożliwienie Korze spokojnego powrotu do zdrowia - potwierdziła w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Katarzyna Litwin, menedżerka artystki.

CZYTAJ TAKŻE: SYLWESTER DWÓJKI! KTO WYSTĄPI? [ZDJĘCIA] SYLWESTER 2013 W TV! CO OBEJRZEĆ 31.12.2013?

Ze względu na stan zdrowia Kory od znakiem zapytania stoi również jej udział w siódmej edycji show "Must be the music". Wszystko jednak wskazuje na to, że w nowej odsłonie programu zobaczymy nową osobę w jury. - Najprawdopodobniej Kora nie weźmie udziału w siódmej edycji “Tylko muzyka. Must be the music" - powiedziała Litwin.

Magazyn “Show" podał, że szansę na dołączenie do grona jurorów mają m.in. Beata Kozidrak, Maria Peszek oraz Muniek Staszczyk.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×