Kora przed śmiercią pracowała nad nową płytą! Gdzie znajdziemy jej teksty?

Kora odeszła tydzień temu, a w mediach cały czas publikowane są nowe informacje na temat jej śmierci. Tym razem wyszło na jaw, że artystka była w trakcie przygotowań do nowej płyty. Czy kiedykolwiek poznamy jej niewydane piosenki?

Multimedia

Kora zmarła po długiej walce z rakiem, 28 lipca 2018 r., w wieku 67 lat. Przed śmiercią liderka zespołu Maanam, a zarazem jurorka programu "Must be the music. Tylko muzyka" zdążyła jeszcze urządzić przyjęcie urodzinowe dla bliskich. Okazuje się, że piosenkarka była też w trakcie prac nad nową płytą.

Joanna Krupa w białej sukni! Już po ślubie kościelnym. Dawid Woliński zdradza szczegóły! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Na kilka miesięcy przed śmiercią Kory jej menadżerka, Katarzyna Litwin, zapewniała, że wokalistka jest pełna nadziei na wyzdrowienie i gotowa wrócić do pracy. Tuż przed swoim odejściem Kora planowała nową płytę, była w trakcie pisania tekstów i poszukiwań producenta.

Te słowa potwierdzają bliscy zmarłej. Jak twierdzą osoby z otoczenia Sipowiczów, w ostatnich miesiącach swojego życia Kora dużo tworzyła i pozostawiła po sobie wiele wierszy, które zamierzała przekształcić w piosenki - niestety, na to zabrakło jej czasu.

Dziennikarz nie dotrzymał słowa i naraził się fanom. Słusznie go krytykują? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Informator "Faktu" twierdzi, że Paweł Mykietyn stworzył podkłady muzyczne, do których piosenki miała napisać Olga Sipowicz. Co więcej, artystka rzekomo prosiła męża, by po jej śmierci wydał jej niepublikowane dotąd teksty w formie książki. Czy tom z utworami Kory naprawdę powstanie? Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz galerię

Źródło: Fakty TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×