Kora wspomina dzieciństwo w "Must be the music" [WIDEO]

Podczas nagrań trwającej obecnie edycji "Must be the music", Kora przywołała wspomnienia z dzieciństwa.

Multimedia

Wielkimi krokami zbliża się wielki finał "Must be the music". Przez ostatnie tygodnie, jury zaskakiwało widzów ocenami występów uczestników oraz... historiami z własnego życia. W trakcie nagrań 11. edycji "Must be the muic" Tymon Tymański opowiedział o romantycznej znajomości z młodości, a Kora wspominała czasy, kiedy była małą dziewczynką... Jak wyglądało dzieciństwo artystki?

CZYTAJ TAKŻE:

"MUST BE THE MUSIC". PIKANTNE WYZNANIE TYMONA TYMAŃSKIEGO [WIDEO]
KORA OCENIŁA SWOJE SZANSE W "MUST BE THE MUSIC". ILE TAK BY DOSTAŁA? [WIDEO]

- Matka kupiła mi mandolinę za całe 400 złotych tylko dlatego, że gitara była droższa. Leżała na szafce, żeby moi bracia jej nie zniszczyli. Uczyłam się grać dumki. Siedziałam na krześle, na oparciu – bo byłam mała. Kochałam tę mandolinę. Grałam dumki, a moja matka płakała – wspomniała z rozrzewnieniem Kora.

Przypomnijmy, że w niedzielę zobaczymy ostatni odcinek castingowy tej edycji "Must be the music". Wielki finał programu już 8 maja o godzinie 20:05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • hhj (gość)

    Kora zejdź ze sceny, nei chcemy cie w must be the music, od jakiegoś czasu źle oceniasz uczestników!!! Nie chcemy Kory w must be the music!!!!!!!! Kora Zejdź ze sceny!!!!!! Wolał bym Marylę Rodowicz jako Jurora must be the music niż korę!!!!!!!!!

    03.05.2016 21:04
  • Rodak (gość)

    Kora kolejny raz pokazuje jak jest ograniczona. Przerywa wszystkim, a opinie wydaje jakby była sama madonną . Nigdy nia nie była i n ie będzie . Oceny Sztaby i Zapędowskiej coś wnosza . A Kory - pożal sie Boże --zarozumiała. Niech zejdzie ze sceny , a nie liczy na współczucie. Wydaje jej się ,że wszystko może bredzić....

    01.05.2016 21:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×