"Korona królów". Dagmara Bąk topless prowokuje fanów do dyskusji o LGBT. W komentarzach burza!

Dagmara Bąk, aktorka znana m.in. z serialu "Korona królów" wrzuciła do sieci odważne zdjęcie. Pozując topless sprowokowała swoich obserwatorów i obserwatorki do dyskusji i LGBT.

Multimedia

Kolejne gwiazdy zabierają głos w sprawie sytuacji środowisk LGBT w Polsce. W kraju organizowane są kolejne protesty i wiece poparcia dla Margot, aktywistki LGBT, która została tymczasowo aresztowana.

Niedawno swój głos wsparcia dla osób LGBT wyraziła Małgorzata Rozenek-Majdan. Po jej słowach w mediach społecznościowych zawrzało. Teraz Dagmara Bąk, czyli Helena z serialu "Korona królów" sprowokowała swoich fanów do dyskusji.

Małgorzata Rozenek-Majdan rozsierdziła fanów! "Jesteś poj**na"Zobacz więcej

Aktorka pozując do odważnego zdjęcia topless wcieliła się w Syrenkę Warszawską.

Brak mi słów. Grzęzną w gardle i zamieniają się w głuchy płacz. Kiedy zaczęliśmy bronić czci pomników a zapomnieliśmy o zwykłym człowieku? Kiedy zostawiliśmy pogubionych nastolatków na pewną samobójczą śmierć pod kołami metra. Kiedy postanowiliśmy, że lepiej jest nienawidzić niż kochać. Nie wiem. Naprawdę nie wiem kiedy to się stało, że tak się zgubiliśmy. Gdybym była Syreną Warszawską walczyłabym o swoich mieszkańców a najbardziej o tych wykluczonych i w mniejszości. I nie przeszkadzałaby mi tęczowa flaga na moim postumencie. A mój miecz byłby właśnie pięknie kolorowy! Chciałabym mieszkać w tolerancyjnym państwie gdzie przed pomniki przedkłada się żywą istotę. Chciałabym, żeby moja córka mogła kochać kogo tylko zapragnie. Bez strachu, wstydu i gniewu. Chciałabym żebyśmy mogli być różni, kolorowi, zieloni, perkalikowi w kratkę i nie musieli z tego powodu uciekać. Żeby z ust polityków nie płynęła pogarda, która rozlewa się na kraj jak szambo. Chciałabym ...

Manifest aktorki nie wszystkim się spodobał.

TAK dla spolecznosci spolecznosci LGBT, TAK dla tolerancji, NIE dla bandyckich zachowan, NIE dla profanacji pomnikow, NIE dla naruszania nietykalnosci drugiego czlowieka. Nie wazne czy jestes czescia mniejszosci LGBT czy nie LGBT kazdy z nas powinien odpowiadac za swoje czyny. - napisał jeden z obserwatorów Dagmary Bąk.

Ja tylko szczerze nie rozumiem jaką profanacją jest zawieszenie flagi na pomniku? W zimie parę lat temu na pomniku we Wrocławiu studenci Fredrze założyli czapkę wełnianą. Czy to była profanacja ? W Warszawie ktoś syrence warszawskiej dla żartu założył stanik. Czy to była profanacja ? Czy profanacja zaczyna się dopiero przy tęczowej fladze? Czy ja zbes,cześciłam Syrenę robiąc z tego pomnika cytat z tęczowym mieczem? Chodzi też o odpowoedni dobór środków i kary do odpowoednich czynów. Czy za zawieszenie flagi na pomniku (nie zniszczenie!!!) Nie wystarczyłby mandat od straży miejskiej ? Ktoś tu chyba się zapędził i przesadził. Nieadekwatne środki! Dlatego wszyscy są tak zbulwersowani. - odpisała mu aktorka.

Ma rację?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Małgorzata (gość)

  Czy każdy może sobie wywiesić swoją flagę gdzie chce? Czy ja mogę sobie powiesić swoją flagę na pomniku? Nie, bo jest to nielegalne i wymaga pozwolenia. Są organizacje, które naprawdę pomagają ludziom i zwierzętom, i muszą uzyskać pozwolenie na umieszczanie swoich plakatów. Dlaczego toleruje się chuligańskie wybryki, działania niezgodne z prawem? Czy osoby, które twierdzą że są uciśnione, nie muszą przestrzegać prawa?

  24.08.2020 13:40
 • del Kichote

  ...I pewnie zupełnie nie ma to związku z njusem, że "Korona królów" robi bokami? Tiaaaa...

  https://www.telemagazyn.pl/artykuly/korona-krolow-tvp-nie-pokaze-jesienia-dalszych-losow-wladyslawa-jagielly-co-dalej-z-historyczna-telenowela-tvp-83951.html

  11.08.2020 05:28
 • del Kichote

  Spokojnie. Są generalnie 2 możliwości: 1. Zazwyczaj, gdy aktor zaczyna zajmować się czymś innym niż aktorstwo, oznacza to, że jego kariera, o ile w ogóle istniała, odchodzi do krainy wiecznych łowów. 2. Ktoś brał dolę za "Koronę królów" a teraz przestraszył się, że następne wybory wygrają PlatfOrmers-zawsze-ta-sama-ekipa, a jak wiadomo, partie nazistowskie-wszelkiego-typu-oparte-na-chciwości-pogardzie-i-nienawiści nie tolerują niewiernopoddańczych aktorów.

  Tak czy siak, żałosne. Mówią, że jak Bozia talentu nie dała, trzeba sobie w życiu jakoś radzić.

  A obrazek wbrew pozorom dobrze oddaje postać rzeczy: gołe cycki i tęczowy _miecz_ w ręku - ot, atrybuty tych _niewinnych_ pokrzywdzonych _pokojowo_ nastawionych "mniejszości". A jakoś tak kojarzy się z wojującym, agresywnym wulgarnym domem publicznym, nie wiedzieć czemu...

  Prosta sprawa - nie robić z czegoś takiego "ywentu", nie będzie następnych chętnych. A teraz popatrzmy, _czyją_własnością_ są media robiące z tego "ywent"...

  11.08.2020 00:02
 • Paweł (gość)

  To jej opinia ale widać że dała się zmanipulować tak jak większości cele brytów wykorzystuje swoich fanów do niecnych celów. Nigdy nie zgodzę się na pedalską flagę na pomniku Syrenki Warszawskiej kobiety która oddała życie za Warszawę w Powstaniu Warszawskim ikony Państwa Polskiego.Bronicie transwestyty który jest jednocześnie mężczyzną i kobietą.Mam nadzieje że posiedzi z kilka lat a jeżeli będziecie próbować robić jakiś przewód w Polsce będę stał przeciwko pedalstwu na pierwszej linii. Ta prowokacja chorych ludzi doprowadza mnie do szału o ile założę się że nie tylko mnie. Żałuje że nie żyje w Turcji gdyby tam się coś takiego od razu prezydent by ich rozbił jednym strzałem. My się z nimi bawimy jak z jajkiem.

  10.08.2020 23:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×