"Korona królów". Dagmara Bryzek pokazała się w bieliźnie! Była gwiazda TVP na seksownym zdjęciu!

Chociaż przygoda Dagmary Bryzek z serialem "Korona królów" już się zakończyła, to fani produkcji TVP wciąż wiernie obserwują poczynania swojej ulubionej aktorki w sieci. Teraz Dagmara Bryzek zaprezentowała się w bardzo gorącym wydaniu!

Multimedia

Chociaż za oknem mróz i śnieg, to Dagmara Bryzek, czyli królowa Jadwiga z "Korony królów", postanowiła podgrzać atmosferę!

Wszystko za sprawą nowego zdjęcia pięknej aktorki, która tym razem postanowiła zaprezentować się w skromnej i gustownej bieliźnie!

Dagmara Bryzek prezentuje swoje wdzięki w kostiumie kąpielowym! Gwiazda TVP święta spędziła poza Polską!Zobacz więcej

Fani są wręcz zachwyceni nowym zdjęciem byłej gwiazdy TVP! Pod fotką możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Piękna kobieta😍😍😍😍

najlepsza!❤️

Śliczna, piękna i cudo i ideał i mega kozak zdjęcie💪😍🔥❤️

Królowo nasza

Witamy! Figura świetna nastrój mam nadzieję również 💖. Miłego dnia ślicznotko 😍

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bryzek (gość)

    Więcej zdjęć Pani Dagmary!

    26.01.2021 21:35
  • Plis (gość)

    Pani Dagmara Bryzek wrzuciła nowe zdjęcie. Proszę napiszcie artykuł.

    25.01.2021 19:52
  • Mordek (gość)

    Szał jest!

    24.01.2021 19:52
  • Dagmara Bryzek to... (gość)

    Cud miód kobieta!

    23.01.2021 20:02
  • Kubuś (gość)

    Piszcie o Dagmarze Bryzek częściej!

    22.01.2021 17:37
  • Tak! (gość)

    I takie aktorki trzeba promować, a nie jakąś Krzan!

    21.01.2021 18:42
  • Pliq (gość)

    Co za muza!

    20.01.2021 18:06
  • Pliz (gość)

    Pani Dagmara Bryzek wrzuciła kolejne zdjęcie z plaży. Proszę napiszcie o tym artykuł!

    19.01.2021 23:35
  • Kaśka (gość)

    Widać po komentarzach ilu fanów/fanek ma Pani Dagmara Bryzek!

    19.01.2021 20:38
  • Można (gość)

    Zakochać się!

    18.01.2021 20:39
  • Telemagazynie... (gość)

    Napiszcie proszę, że wystąpiła w Jaka To Melodia.

    18.01.2021 13:08
  • Leszcz (gość)

    Trudno nie oderwać wzroku!

    18.01.2021 07:52
  • Taka prawda (gość)

    Nic więcej nie potrzeba oprócz zachwytów!

    18.01.2021 06:32
  • Robi (gość)

    Wrażenie!

    17.01.2021 20:25
  • Sztos (gość)

    Gratuluję formy! Super zdjęcie Pani Dagmary!

    17.01.2021 15:34
  • Efekt... (gość)

    Wow!

    17.01.2021 14:00
  • Wincyj (gość)

    Więcej Pani Bryzek!

    17.01.2021 12:49
  • Fajno (gość)

    Dobrze, że piszecie o młodych i utalentowanych aktorkach.

    17.01.2021 11:33
  • Bombastik (gość)

    Pani Dagmara Bryzek jest utalentowana i inteligentna. Nie tak jak niektóre ,,fittresserki” mówi ludziom jak mają żyć.

    17.01.2021 09:43
  • Hubert (gość)

    Pani Dagmara brała udział w Jaka to melodia przynajmniej tak wynika z Instagrama!

    17.01.2021 08:02
NowszeStarsze