"Korona królów". Dagmara Bryzek wróciła do roli królowej Jadwigi? Mamy wyjaśnienia!

Wczoraj informowaliśmy Was, że wiele wskazuje na to, że Dagmara Bryzek chociaż na moment wróci w serialu "Korona królów" do roli królowej Jadwigi. Wielu widzów produkcji TVP spekulowało, jaki pomysł na tę postać mają producenci "Korony królów". Prawda okazała się jednak inna!

Multimedia

Dagmara Bryzek wraca do "Korony królów"? Fani spekulowali, że aktorka pojawiła się na planie historycznej telenoweli TVP, aby dograć sceny, które zostaną wykorzystane jako retrospekcje w nowym sezonie.

Prawda jednak okazała się inna, o czym poinformował nas Namiestnik Chorągwi Zaciężnej Ziemi Kujawskiej, pan Miłosz Tułnowski. Dagmara Bryzek rzeczywiście raz jeszcze założyła kostium z epoki, ale zagrała zupełną inną rolę! Odtwórczyni roli królowej Jadwigi wzięła udział w zdjęciach do spotu filmowego, który promuje gminę Brodnica oraz wiarę we własne marzenia - hasło kampanii społecznej to "Uwierz w marzenia".

Dagmara Bryzek wróciła na plan historycznej telenoweli TVP! Królowa Jadwiga powróci?Zobacz więcej

Autorem inicjatywy jest Fundacja Brama Epok. Realizacja nastąpiła przy udziale Chorągwi Zaciężnej Ziemi Kujawskiej. W rozmowie z dziennikarzami TVP3 Bydgoszcz Dagmara Bryzek przyznała:

Jestem bardzo chętna na takie wszelkie akcje i z całego serca staram się wspierać na każdej płaszczyźnie. Jestem tu pierwszy raz i przyznam szczerze, że nie widziałam za wiele, bo wszystko jest za mgłą. Ale ta mgła daje piękny klimat. Przepiękna okolica.

Premiera spotu nastąpi 29 listopada.

Zobacz galerięZobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×