"Korona królów". Grażyna Szapołowska w 3. sezonie telenoweli TVP! Kogo zagra?

Grażyna Szapołowska dołączyła do obsady 3. sezonu "Korony królów", którego akcja rozpocznie się na przełomie 1376–1377 roku. W kogo wcieli się popularna aktorka? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Korona królów" po wakacjach 2019, emisja: od 9 września (od poniedziałku do piątku) o godz. 18:30 w TVP1

Kto po śmierci Kazimierza Wielkiego walczył o tron w Krakowie? Dlaczego doszło do rzezi Węgrów? Kto nie chciał Andegawenów w królestwie i jak doszło do koronacji Jadwigi z Węgier? O tym widzowie dowiedzą się w 3. serii telenoweli historycznej „Korona Królów”. Akcja serialu rozpoczyna się na przełomie 1376–1377 roku. Bohaterowie będą walczyć o władzę, ale i o miłość. Odwaga będzie mierzyć się z tchórzostwem a wielkość z małością. Premierowe odcinki „Korony Królów” od września w Jedynce.

Natalia Lesz dołącza do obsady! W jakiej roli zobaczymy znaną piosenkarkę? Zobacz więcej

Grażyna Szapołowska w 3. sezonie "Korony królów"

Trzeci sezon zapowiada się równie interesująco. W nowej serii w rolę Jadwigi, która zostaje pierwszą kobietą – królem Polski, zaręczonej z księciem habsburskim Wilhelmem, wcieli się Dagmara Bryzek. Wielki Książę Jogaiła – w tej roli zobaczymy Vasyla Vasylyka – po przyjęciu chrztu zostaje królem Władysławem Jagiełłą. Ukochany syn księcia Olgierda (Wojciech Żołądkowicz), staje się wielkim mężem stanu i dobrym mężem Jadwigi.

W nowych odcinkach "Korony królów" zobaczymy też Grażynę Szapołowską. Popularna aktorka wcieli się w Eufemię, księżną opolską i żonę Władysława Opolczyka.

Ukraiński aktor Wasyl Wasyłyk jako Władysław Jagiełło! TVP zaprezentowano zwiastun 3. sezonu serialu!Zobacz więcej

Przed widzami TVP1 wielkie emocje, a przed bohaterami wyzwania. Nowy sezon „Korony Królów” łączy dramat z historią, miłość z intrygą. Kolejne pokolenia bohaterów serialu będą tworzyć barwny świat Krakowa, dworu na Wawelu. Poznamy dalsze losy Esterki, Cudki i jej dzieci, zobaczymy w akcji Urszulę, córkę Reginy, posłuchamy kojących rad Ojca Wojciecha. Nie zabraknie wielkich miłości, sekretnych misji, wątków szpiegowskich. 3. sezon „Korony Królów” zapowiada się fascynująco!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×