"Korona królów". Marta Bryła razem z narzeczonym zagrała w spocie wyborczym Rafała Trzaskowskiego! To była gwiazda serialu TVP!

Kampania wyborcza dobiega końca, a już w niedzielę zagłosujemy w I turze wyborów prezydenckich. W związku z tym kampania robi się coraz bardziej zacięta i pojawiają się nowe spoty wyborcze. W jednym z nich wzięła udział... Marta Bryła, była gwiazda "Korony królów", która wraz ze swoim narzeczonym wystąpi w spocie Rafała Trzaskowskiego!

Multimedia

Marta Bryła była gwiazdą 1. sezonu historycznej telenoweli TVP pt. "Korona królów", gdzie wcielała się w rolę Aldony Anny Giedyminówny. Ta kreacja przyniosła jej rozpoznawalność oraz... ogromną dawkę hejtu, o czym sama niedawno informowała.

Była gwiazda "Korony królów" zamieściła mocny wpis o hejcie! Przez swoje role była wyzywana od najgorszych!Zobacz więcej

Bryłę wyzywano od "pisowskich k***w", a także nazywano ją "córką Kurskiego". Czy teraz czeka na nią hejt ze strony wyborców Prawa i Sprawiedliwości? Jest to możliwe, ponieważ Marta Bryła, razem ze swoim narzeczonym, również aktorem, Jakubem Tackowiakiem, zagrała w spocie wyborczym Rafała Trzaskowskiego! Do tego... Tackowiak parodiuje Andrzeja Dudę!

Niewątpliwie będzie się działo, dlatego Marta Bryła oraz Jakub Tackowiak zabrali głos w sprawie spotu:

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×