"Korona królów" odcinek 100. Jolanta walczy o przetrwanie! Co wydarzy się w jubileuszowym odcinku? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Czy Niemierza i jego zbrojni odnajdą Jolentę – nieślubną córkę króla? Jaki pomysł na przypieczętowanie sojuszu z Kazimierzem ma Olgierd i czy królowi uda się dokończyć dzieło swego ojca Władysława Łokietka? To wszystko w czwartek w 100. odcinku "Korony królów", telenoweli, którą Jedynka pokazuje już od początku roku!

Multimedia

"Korona królów" odcinek 100. w czwartek, 27.09.2018 o godz. 18:30 w TVP 1! - sprawdź program tv

TVP1 wyemituje 100. odcinek telenoweli historycznej "Korona królów". Barwna kostiumowa opowieść o panowaniu najwybitniejszego władcy w dziejach Polski – Kazimierza Wielkiego, cieszy się ogromną popularnością i w jesiennej ramówce losy jej bohaterów śledzi średnio ponad milion widzów.

Adelajda wciąż nie może zajść w ciążę. Zacznie zdradzać Kazimierza? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 99. odcinku Grot bardzo prze do wojny z Krzyżakami. Królewscy doradcy wątpią w powodzenie misji Bogorii w Malborku i popierają stanowisko biskupa. W Świdnicy panuje wielkie poruszenie przed przyjazdem księcia żagańskiego. Bolko jest gotów zapłacić mu wysoką cenę za odstąpienie od odzyskania Bolesławca. Niestety, wizyta gościa przybiera nieoczekiwany obrót, a jego zachowanie staje się wielkim zaskoczeniem dla wszystkich.

W 100. odcinku Olgierd szykuje się do wyjazdu. Wcześniej dochodzi do kolejnej ostrej wymiany zdań z królem. Księżniczki z bólem żegnają wuja. Jakiś czas temu Jolenta zniknęła z dworu i nikt nie wie, gdzie się podziała. A ona błąkając się walczy o przetrwanie. Oddaje swoje cenne rzeczy, aby zdobyć choć trochę jedzenia. Wójt energicznie prowadzi śledztwo w sprawie jej porwania . Podejrzenie pada na grupę wesołków, którzy wkrótce zostają zatrzymani przez straże i wtrąceni do lochów.

Jolenta zniknęła! Została zamordowana? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Korona królów" gości na antenie Jedynki od 1 stycznia 2018. Druga seria telenoweli, emitowana od początku jesiennej ramówki, przenosi widza w rok 1342. Król Kazimierz jest już po ślubie z Adelajdą Heską, jednak nowej Królowej nadal trudno jest odnaleźć się na Wawelu, zwłaszcza, że nie wszyscy są do niej przychylnie nastawieni, a ona sama czuje ogromną presję szybkiego urodzenia następcy tronu. Losy bohaterów telenoweli, osadzone na tle wydarzeń historycznych, pełne są walki o wpływy, wątków miłosnych oraz intryg.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×