"Korona królów" odcinek 376. Co wydarzy się w ostatnim odcinku przed przerwą? Co dalej z serialowym hitem TVP?

Wielkimi krokami zbliża się koniec serialu "Korona królów", który został wymuszony przez pandemię koronawirusa. Ostatni do tej pory zrealizowany odcinek widzowie TVP1 obejrzą 1 maja. Sprawdźcie, co się wydarzy!

Multimedia

"Korona królów" odcinek 376 - premiera w piątek, 1 maja, o godzinie 18:30 na antenie TVP1

W 376. odcinku "Korony królów" Dymitr z Goraja, Jan z Jiczina i Spytek planują zasadzkę na Czambora. Gdy ten pojawia się w łaźni rozpoczynają pościg. Czambor zostaje zabity, a Jan z Jiczina proponuje Gniewoszowi, by przekłamać oficjalną wersję zdarzeń.

Opolczyk dowiaduje się, że Jagiełło próbuje przekupićjego bratanków. Jadwiga pozbywa się Pileckich z Krakowa. Hanka odnawia Karczmę.

Wasyl Wasyłyk pochwalił się wyjątkowym zdjęciem! Jak odtwórca roli Władysława Jagiełly wyglądał w dzieciństwie?Zobacz więcej

Będzie to ostatni odcinek "Korony królów". Na resztę epizodów widzowie muszą poczekać, ponieważ z uwagi na pandemię koronawirusa wciąż zamknięte są plany filmowe, a produkcje serialowe stoją w miejscu. W tym momencie możemy się domyśleć, że nowe odcinki "Korony królów" na antenie TVP1 najwcześniej pojawią się we wrześniu.

Jaki serial znajdzie się w ramówce w miejsce "Korony królów"? Tego jeszcze nie wiemy, wygląda na to, że Telewizja Polska trzyma tę informację w tajemnicy do ostatniej chwili.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gocha (gość)

    Super serial zawsze go ogladam byle by trwal jak najdluzej.Marzy mi sie cala Saga naszych Krolow.Szkoda tylko ze emisja jest ciut za wczesnie nie zawsze mozna zdazyc .Powinna byc tak po 21h.Pozdrawiam wszystkich aktorow i fanow.

    07.06.2020 20:11
  • Mariola (gość)

    Bardzo ładny film tylko odcinki są krótkie. Polecam wszystkim to nasza historia,pozdraawiam wszystkich na planie

    04.06.2020 15:06
  • Historia na szybko (gość)

    Super serial uwielbiam go oby trwal jak najdluzej. Nie lubie czytac ksiazek a tu jest wszystko w samo sedno 😀

    02.06.2020 07:01
  • Seniorka (gość)

    Pozdrawiam twórców i życzę dalszej satysfakcji z tworzenia tak potrzebnej działalności.

    28.05.2020 00:19
  • Seniorka (gość)

    Zawsze lubiłam historię. Ale nie wiele było możliwości na śledzenie jej w obrazie. Przeczytałam wiele opracowań dot. średniowiecznej Polski. Cieszę się, ze serial pokazuje prawie wszystkie autentyczne postaci i jest wierny historycznemu biegowi wydarzeń. Nie ważne jest to czy suknie są z prawdziwego jedwabiu, komnata zbyt mała it.P. najważniejsza jest HISTORIA...I to jak ułatwia uczniom jej naukę. Nie miałam tego... Mam jednak żal, ze czas emisji jest tak niewygodny i ograniczony. Dlaczego nie może być tak jak Rancho w kilku stacjach i o różnych porach?? Dlaczego nie ma go w TVPSeriale, Historia, KULTURA.

    28.05.2020 00:12
  • Goja (gość)

    Jedyny serial który oglądam to korona królów, szkoda że przez epidemię zawieszony, ale cóż siła wyższa,poczekam do września ,jeśli wirus wychamuje będą nagrywać dalej , a narazie pocieszam się powtórkami pozdrawiam całą ekipę.

    18.05.2020 17:36
  • Cze (gość)

    Dzyndza. Czekam z niecierpliwością proszę o powtórzenie choć ostatniego roku i napisz kiedy będą powtórki. A kiedy nowe. Inspiruje film zainteresowanie naszą historią. Dzięki Tworcom

    16.05.2020 09:26
  • Ela (gość)

    Wspaniały serial. Czekając na dalsze odcinki również jak inni obejrzałabym powtórkę od 1 odcinka. Długo czekałam na serial godny uwagi i poświęcenia czasu przed telewizorem. Pozdrawiam twórców i aktorów.

    15.05.2020 15:15
  • Wybraniec (gość)

    Dobry serial i taki aktualny.Jasno pokazuje ,że sami sobą nie potrafimy rządzić (tak jak na ten przykład teraz)i trzeba było Jagiełły, żeby zrobić tu porządek.

    13.05.2020 22:50
  • mati (gość)

    do września? masakra ale czekam z utęsknieniem , korona królów <3

    05.05.2020 16:50
  • Danuta (gość)

    Ja też uwielbiam korona krolow film. Tragedia tak długo czekać. No czy trzeba będzie.

    05.05.2020 11:21
  • Karolina (gość)

    Ojej, wielka przykrość. Żadne restrykcje związane z koronawirusem nie dotknęły mnie tak jak ta informacja :( :( :( Uwielbiam Koronę Królów. Żadnego innego serialu nie oglądam tylko ten.... :(

    04.05.2020 21:57
  • Alstan54 (gość)

    Pięknie sfabularyzowana historia. Układy układziki wszystko jak zawsze w naszych dziejach. Tutaj akurat świetne posunięcia władców, zarówno Jadwigi jak i Jagiełły prowadzą nasz kraj do świetności, pomimo kreciej roboty różnych kupczyków (zupełnie jak dziś). Brawo twórcom i czekamy na więcej

    04.05.2020 21:35
  • B.B. (gość)

    WIELKA SZKODA.Proszę o emisję wcześniejszych odcinków w ramach powtórki na TVP 1 lub TVP 2 o przyzwoitej porze A nie w nocy.Telewizjo jestem zachwycona tym filmem nie zawiedź fanów!

    04.05.2020 18:57
  • Joanna (gość)

    To bardzo przykra informacja. Serial wysoce wartościowy ale i interesująco stworzony. Fantastycznie pokazuje historię. Z dużym zainteresowaniem ja i wielu innych widzów ogląda serial. Dobrze byłoby gdyby telewizja puściła powtórki odcinków 3 sezonu a nawet 1 sezonu. z przyjemnością obejrzałabym od początku ( i proszę wierzyć , że nie tylko ja ). Zatem czekam z niecierpliwością na emisję powtórkowych ale i nowych odcinków. Pozdrawiam serdecznie.

    04.05.2020 18:56
  • ziolo (gość)

    wspanialy film i otwórcy - prosze o dalszy ciąg naszej historii - kiedy będzie możliwe

    04.05.2020 18:52
  • czeslawjan (gość)

    Szkoda,bo to wspanialy serial.Dziekuje tworcom.

    04.05.2020 17:15
  • marek (gość)

    Fabuła historyczna wspaniała ale wykonanie na poziomie amatorskim - przy założeniu -jak najwięcej zarobić a jak najmniej włożyć. To sztuka teatralna byłaby lepiej wyreżyserowana w niejednym teatrze.

    04.05.2020 17:00
  • @Werka (gość)

    "Korona królów" też robi przerwę i powróci do kręcenia jak tylko pandemia się skończy.

    03.05.2020 18:49
  • Werka (gość)

    a nie można po prostu wrocic do krecenia po pandemii ????????? czy to musi byc koniec???? wiele seriali robi po prostu "przerwę"