"Korona królów" odcinek 89. Egle dowiaduje się, że narzeczony ją zdradza! Grot wysłany z misją [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 89. odcinek serialu "Korona królów". Tym razem będziemy obserwować m.in. losy Egle, która coraz bardziej podejrzewa, że jej narzeczony nie ma czystego sumienia... Sprawdźcie, co się wydarzy w 89. odcinku "Korony królów"!

Multimedia

"KORONA KRÓLÓW" ODCINEK 89 - PREMIERA W PONIEDZIAŁEK, 10 WRZEŚNIA, O GODZINIE 18:30 NA ANTENIE TVP1

W odcinku 89 "Korony królów" Kazimierz (Andrzej Hausner) wysyła biskupa Grota (Robert Gonera) i Niemierzę (Piotr Gawron-Jedlikowski) z misją do Avinionu. Czy wrócą cało z podróży?

Na dworze pojawia się Wacław z Balic (Rafał Szałajko), z rodziny śp. Nekandy. Okazuje się, że Hińcza (Filip Krupa) nie kłamie i spadek należy się właśnie jemu. Ligęza (Piotr Ligienza) jednak nie daje za wygraną.

Adelajda po raz pierwszy spotyka Jolentę. Elżbieta wpada w gniew! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wójt (Dominik Łoś) po rozmowie z Arnostem (Rafał Ostrowski) planuje wystawić straże przy okradanych składach z piwem. Wywołuje to bunt kupców.

Egle (Karina Seweryn) porządkując ubrania Mikołaja znajduje grzebień, który zgubiła Bella (Karolina Porcari). Ślubu nie będzie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×