"Korona królów" odcinek 90. Kłopoty na Węgrzech? Jolenta dowie się, że jest nieślubną córką króla? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 90. odcinek serialu "Korona królów". Ciągle śledzimy losy Jolenty, która jest na dobrej drodze, aby dowiedzieć się, jakie jest jej pochodzenie. Czy dziewczyna dowie się, że jest nieślubną córką króla? Sprawdźcie, co się wydarzy w 90. odcinku "Korony królów"!

Multimedia

"KORONA KRÓLÓW" ODCINEK 90 - PREMIERA WE WTOREK, 11 WRZEŚNIA, O GODZINIE 18:30 NA ANTENIE TVP1

W odcinku 90 "Korony królów" Król (Andrzej Hausner) ze swoim orszakiem dociera spóźniony do Wyszehradu, gdzie chce się spotkać z Ludwikiem (Jan Hrynkiewicz) i swoją siostrą Elżbietą (Katarzyna Czapla).

Egle dowiaduje się, że narzeczony ją zdradza! Grot wysłany z misją [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kazimierz stracił nadzieję na uznanie przez papieża wyroku warszawskiego i dlatego liczy na poparcie nowego władcy węgierskiego. Niespodziewanie sytuacja staje się napięta.

Na Wawelu Jasiek (Marcin Rogacewicz) z kanclerzem radzą jak rozwiązać problem napływających do Krakowa uciekinierów z Prus, napadanych przez Litwinów. Jolenta (Joanna Osyda) wypytuje Cudkę (Paulina Lasota) o swoje pochodzenie. Dowie się, że jest nieślubną córką króla?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×