"Korona królów" odcinek 91. Konflikt Kazimierza i Ludwika! Elżbieta przeprosi Jolentę za swoje zachowanie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 91. odcinek serialu "Korona królów". Sytuacja na Węgrzech wciąż jest napięta, ale Kazimierz stara się załagodzić sytuację, chociaż nie jest to zgodne z jego dumą i charakterem. Do przełomu dochodzi również na Wawelu, gdzie Elżbieta postanawia rozliczyć samą siebie... Sprawdźcie, co się wydarzy w 91. odcinku "Korony królów"!

Multimedia

"KORONA KRÓLÓW" ODCINEK 91 - PREMIERA W ŚRODĘ, 12 WRZEŚNIA, O GODZINIE 18:30 NA ANTENIE TVP1

W odcinku 91 "Korony królów" Kazimierz (Andrzej Hausner) na prośbę swojej siostry Elżbiety (Katarzyna Czapla) stara się załagodzić konflikt z Ludwikiem (Jan Hrynkiewicz). Czy panowie dojdą do porozumienia? Może być bardzo ciężko...

Kłopoty na Węgrzech? Jolenta dowie się, że jest nieślubną córką króla? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na krakowskim dworze dochodzi do szczerej rozmowy Cudki (Paulina Lasota) z Adelajdą (Aleksandra Przesław), która opowiada władczyni historię Jolenty (Joanna Osyda).

Starsza córka królewskiej pary - Elżbieta (Marta Wiśniewska) - uświadamia sobie, że źle traktuje innych. Zaczyna rozumieć, jak bardzo była okrutna wobec Jolenty i Adelajdy. Dziewczyna cierpi i nie potrafi zapanować nad emocjami, które towarzyszą jej po śmierci matki królowej Anny (Marta Bryła). Za to Ligęza (Piotr Ligienza) nie ustaje w poszukiwaniach Belli (Karolina Porcari).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×