"Korona królów" odcinki 244-245. Śmierć Kazimierza! To koniec epoki Piastów! [CO SIĘ WYDARZY]

Przed nami finał sezonu "Korony królów"! W dwóch ostatnich odcinkach serialu zobaczymy śmierć króla Kazimierza, która doprowadzi do końca rządów Piastów! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Korona królów" odcinek 245. we wtorek 25.06.2019 o godz. 18:30 w TVP1 - sprawdź program tv

Jak informowaliśmy już jakiś czas temu, trwają prace nad trzecim sezonem serialu "Korona królów". Tym razem poznamy historię Jagiellonów, bo w ostatnich odcinkach przed wakacjami zobaczymy kres władania Piastów!

Powstaje kontynuacja serialu! Tym razem o Jagiellonach! Kto w niej wystąpi?Zobacz więcej

W 244. odcinku "Korony królów" Cudka (Paulina Lasota) powróci na dwór i odwiedzi Kazimierza (Andrzej Hausner). Okaże się, że ma problemy wychowawcze z synami. Jadwiga (Aleksandra Nowosadko) będzie bardzo zazdrosna o dawną miłość króla, ale kiedy w końcu pozna Cudkę osobiście, będzie pozytywnie zaskoczona. Wkrótce Jadwiga urodzi trzecie dziecko Kazimierza. Niestety radość na dworze nie trwa długo, ponieważ tuż po porodzie Kazimierz wybierze się na przejażdżkę, podczas której spadnie z konia. Niestety nie uda się go uratować i król umrze. Elżbieta (Katarzyna Czapla) po śmierci brata zabierze dzieci Jadwidze.

W ostatnim, 245. odcinku serialu, akcja przeniesie się cztery lata później po śmierci ostatniego króla Piasta. Zobaczymy w nim narodziny córki sprawującego władzę Ludwika Węgierskiego (Kamil Siegmund), Jadwigę. Tymczasem Elżbieta będzie robić wszystko, by to nowo narodzona dziewczynka została w przyszłości królem. Poznamy też młodego Władysława Jagiełło, który coraz bardziej będzie interesował się polityką.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×