"Korona królów" po wakacjach 2019. Natalia Lesz dołącza do obsady! W jakiej roli zobaczymy znaną piosenkarkę?

Znamy kolejne nazwiska, które w nowym sezonie serialu "Korona królów" pojawią się w obsadzie produkcji! Jedną z ról zagra piosenkarka Natalia Lesz! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Korona królów" sezon 3. już od września w TVP1 - sprawdź program tv

Znamy już odtwórców głównych ról w nowym sezonie serialu "Korona królów"! Władysława Jagiełłę zagra Wasyl Wasyłk, a w królową Jadwigę wcieli się Dagmara Bryzek. Wśród bohaterów produkcji pojawi się jednak jeszcze jedna tajemnicza postać.

Ukraiński aktor Wasyl Wasyłyk jako Władysław Jagiełło! TVP zaprezentowano zwiastun 3. sezonu serialu!Zobacz więcej

Po wakacjach na dworze w Krakowie pojawi się tajemnicza Ragana (w tej roli Natalia Lesz), pogańska kapłanka, która przyjedzie do Polski wraz z orszakiem księcia Jogajły, czyli późniejszego króla polski Władysława. Nowa bohaterka może ogrywać rolę podobną do tej, którą początku serialu odgrywała Egle (Karina Seweryn), dwórka królowej Aldony Anny (Marta Bryła). Być może między nią a królem dojdzie także do jakiegoś romansu...

Dagmara Bryzek zagra królową Jadwigę! Kim jest piękna aktorka?Zobacz więcej

To nie będzie pierwsza rola wokalistki Natalii Lesz. Zagrała już w kilku filmach i kilkunastu serialach, a widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji jak "Tancerze", "Plebania", "Pierwsza miłość" czy "Singielka". Karierę wokalną rozpoczęła w USA, a jej debiutancki singiel "Power of Attraction" dotarł na 24. miejsce notowania Hot Dance Club Songs amerykańskiego magazynu „Billboard”.

Jesteście ciekawi jak Ragana odnajdzie się na dworze polskiego króla? Nowe odcinki już we wrześniu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×