"Korona królów". Powstaje kontynuacja serialu! Tym razem o Jagiellonach! Kto w niej wystąpi?

Już niedługo koniec drugiego sezonu "Korony królów", ale wiadomo już, że powstaje trzeci! Tym razem jednak nie zobaczymy historii Piastów, ale Jagiellonów! Kto wystąpi w kontynuacji? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Korona królów" od poniedziałku do czwartku o godz. 18:30 w TVP1 - sprawdź program tv

Od stycznia 2018 r. TVP pokazuje telenowelę historyczną pt.: "Korona królów". Choć na początku produkcja spotkała się z dużą krytyką, to jednak powstały dwa sezony tego serialu, a już niedługo rozpoczną się zdjęcia do trzeciej transzy!

Trwają zdjęcia do historycznego serialu TVP! Gdzie jest kręcona "Korona królów"?Zobacz więcej

Tym razem zobaczymy nie historię Piastów, na czele z Kazimierzem Wielkim (Andrzej Hausner), ale Jagiellonów. Nie jest już tajemnicą, że na końcu drugiego sezonu król Kazimierz umrze. Już na jesieni, po wakacyjnej przerwie, zobaczymy w serialu dalszą część historii Polski, w której panować będą Jagiellonowie. Oznacza to duże zmiany w obsadzie! Żadne informacje nie zostały jeszcze potwierdzone, ale wygląda na to, że matkę Władysława Jagiełły, Juliannę Twerską, ma zagrać Dorota Naruszewicz. Widzowie na pewno znają ją z roli pierwszej Beaty w "Klanie". Podobno w serialu pojawi się także dawno niewidziana na małym ekranie Natalia Lesz. Wcieli się w litewską kapłankę Raganę.

Będziecie oglądać nowy sezon?

Rozpoczęły się prace nad nowymi odcinkami serialu! Kiedy emisja?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • E-wunio (gość)

    NAJLEPSZY SERIAL OD DAWIEN DAWNA W TVP ---JEDYNKA . NIE MOZNA OPUŚCIC , ŻADNEGO ODCINKA ---- PRZEDE WSZYSTKIM PRZYPOMINA I NAUCZA HISTORII NASZEJ POLSKI , A TAKŻE OGLĄDANIE NOWYCH ODCINKÓW POMAGA ODPOCZĄĆ PO PRACY , ODERWAĆ SIĘ CHOĆ NA CHWILĘ OD CODZIENNOŚCI ----CZYLI RELEKSUJE WIELU WIDZÓW . Z DUŻY ZNIECIERPLIWIENIEM CZEKAMY NA DALSZE NOWE ODCINKI DZIEJÓW POLSKI .

    26.06.2019 16:29
  • asia (gość)

    taki sobie serial jak wszystkie inne jedynie oparty na wydarzeniach historycznych co go wyróżnia i jest dobrą alternatywą tureckich nudnych seriali

    25.06.2019 23:59
  • fifi (gość)

    Jagielle zagra Wasyl Wasyłyka a Jadwige Dagmara Bryzek. Potwierdzone!

    25.06.2019 08:47
  • KK (gość)

    Odcinki powinny mieć po 40 min. Są lepsze i gorsze, ale można przy nich trochę odpocząć po pracy.

    24.06.2019 22:05
  • Kulpa (gość)

    Dobry serial ale nie każdemu musi się podobać każdemu nie da się dogodzić.

    21.06.2019 13:13
  • Znawca (gość)

    Bzdura! Beznadziejnie opowiedziany, tragicznie zagrany, ale jak można by inaczej skoro wyłącznie takich mamy "aktorów". Dla mnie na zawsze Łokietkiem pozostanie Ignacy Machowski, Kazimierzem Krzysztof Chamiec, Śmiałym Ignacy Gogolewski, Hermanem Michał Pawlicki, Mieszkiem Wojciech Pszoniak, Jagiełłą Emil Karewicz, a Boną Aleksandra Śląska..

    20.06.2019 11:27
  • ktostamtaki (gość)

    super! nie moge sie doczekac :)

    17.06.2019 17:49
  • Svetomr (gość)

    @ Waldi Nikt, bo w chwili ślubu Jadwiga miała 13 lat, a Jagiełło 24

    17.06.2019 07:31
  • Gosc

    Jagielle ma zagrać aktor z zagranicy, proszę więc nie rozsiewać plotek. Z kolei do roli Jadwigi będą dwie aktorki, jedna jako dziecko i druga 21 letnia bardzo młodo wyglądającą. Na razie jednak kto ich zagra objęte jest tajemnicą. Nazwiska głównych aktorów ogłoszone zostaną już po zakończeniu 2 sezonu.

    16.06.2019 07:47
  • lija (gość)

    serial na te czasy, właściwie nic się nie zmieniło od wieków ta sama historia tylko osoby się zmieniają

    13.06.2019 14:49
  • gosia (gość)

    Jeśli Jagiełłę ma grać Karolak to ja pomimo iż jestem fanką KK i że unia polsko-litewska jest mi bliska bo bliskie jest mi Wilno, to 3 sezonu nie oglądam, bo nie cierpię Karolaka. Może jeszcze tą od kartonów, jak jej tam...a Kożuchowska

    13.06.2019 00:12
  • Waza (gość)

    Antoni to serial dla Ciebie oglądaj uważnie. Może dowiedz się czegoś o historii Polski bo z TVN się nie dowiesz.

    12.06.2019 18:41
  • ja (gość)

    Serial bardzo nierówny.Dobre odcinki mieszają się z beznadziejnymi.Za dużo jest przygód tak zwanych podkuchennych a za mało Wawelu.Szkoda też że poszczególne odcinki mają po jakieś 20 minut a nie minimalnie 40.Pora nadawania także in minus.Zamiast 18:30 mogła to być godzina 20.

    10.06.2019 19:55
  • kama (gość)

    Super serial.

    10.06.2019 18:07
  • Maczek (gość)

    KORONA to najlepszy serial historyczny od 30 lat !!

    09.06.2019 17:59
  • Xdd (gość)

    Serialowa Blanka z na dobre i na złe Pola Gonciarz ma zagrać Jadwigę chociaż to tylko plotki

    09.06.2019 15:48
  • Waldi (gość)

    Ciekawe kto zagra 8 letnią Jadwigę i 33 letniego Jagielllę i jak pokażą ich noc poślubną ;)

    09.06.2019 15:19
  • Antoni (gość)

    Beznadziejny serial pseudohistoryczny dla ćwierć inteligentów

    09.06.2019 15:11
  • Ja (gość)

    A mnie się podoba i będę oglądać

    09.06.2019 14:22
  • Podobno (gość)

    Władysława Jagiełło ma zagrać sam Tomasz Karolak

    09.06.2019 08:56
NowszeStarsze