"Korona królów" sezon 3. Co działo się po śmierci Kazimierza Wielkiego? Nowe odcinki we wrześniu!

Kto po śmierci Kazimierza Wielkiego walczył o tron w Krakowie? Dlaczego doszło do rzezi Węgrów? Kto nie chciał Andegawenów w królestwie i jak doszło do koronacji Jadwigi z Węgier? O tym widzowie dowiedzą się w 3. serii telenoweli historycznej "Korona Królów". Akcja serialu rozpoczyna się na przełomie 1376–1377 roku. Bohaterowie będą walczyć o władzę, ale i o miłość. Odwaga będzie mierzyć się z tchórzostwem a wielkość z małością.

Multimedia

"Korona królów" od poniedziałku do piątku o godz. 18:30 w TVP1 - sprawdź program tv

"Korona Królów" to pierwsza polska telenowela historyczna. Żadna inna stacja nie podjęła się takiej produkcji. TVP odniosła sukces tworząc prawdziwą modę na historię. Serial cieszył się ogromnym zainteresowaniem od początku emisji. Średnia oglądalność pierwszej i drugiej serii „Korony Królów” łącznie to ponad 1,6 mln widzów, przy średnich udziałach 13,3%. Odcinek z rekordową oglądalnością przyciągnął przed telewizory prawie 3,8 mln widzów.

Zwiastun nowych odcinków! Jagiellonowie przejmują tron!Zobacz więcej

Trzeci sezon zapowiada się równie interesująco. W nowej serii w rolę Jadwigi, która zostaje pierwszą kobietą – królem Polski, zaręczonej z księciem habsburskim Wilhelmem, wcieli się Dagmara Bryzek. Wielki Książę Jogaiła – w tej roli zobaczymy Vasyla Vasylyka – po przyjęciu chrztu zostaje królem Władysławem Jagiełłą. Ukochany syn księcia Olgierda (Wojciech Żołądkowicz), staje się wielkim mężem stanu i dobrym mężem Jadwigi.

Przed widzami TVP1 wielkie emocje, a przed bohaterami wyzwania. Nowy sezon "Korony Królów" łączy dramat z historią, miłość z intrygą. Kolejne pokolenia bohaterów serialu będą tworzyć barwny świat Krakowa, dworu na Wawelu. Poznamy dalsze losy Esterki, Cudki i jej dzieci, zobaczymy w akcji Urszulę, córkę Reginy, posłuchamy kojących rad Ojca Wojciecha. Nie zabraknie wielkich miłości, sekretnych misji, wątków szpiegowskich. 3. sezon "Korony Królów" zapowiada się fascynująco!

Grażyna Szapołowska w 3. sezonie telenoweli TVP! Kogo zagra?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Addam (gość)

    Ten serial jest obrazą dla inteligencji, twórcy nie mają pojecia o elementarntarnych sprawach, a scenograf powinien siedzieć.

    08.09.2019 13:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×