"Korona królów" sezon 3. Nowe odcinki od września w Jedynce! Co się wydarzy?

Kto po śmierci Kazimierza Wielkiego walczył o tron w Krakowie? Dlaczego doszło do rzezi Węgrów? Kto nie chciał Andegawenów w królestwie i jak doszło do koronacji Jadwigi z Węgier? O tym widzowie dowiedzą się w 3. serii telenoweli historycznej „Korona Królów”. Akcja serialu rozpoczyna się na przełomie 1376 - 1377 roku. Bohaterowie będą walczyć o władzę, ale i o miłość. Odwaga będzie mierzyć się z tchórzostwem a wielkość z małością. Premierowe odcinki „Korony Królów” od września w Jedynce.

Multimedia

"KORONA KRÓLÓW 3" - CO SIĘ WYDARZY

„Korona Królów” to pierwsza polska telenowela historyczna. Żadna inna stacja nie podjęła się takiej produkcji. TVP odniosła sukces tworząc prawdziwą modę na historię. Serial cieszył się dużym zainteresowaniem od początku emisji. Średnia oglądalność pierwszej i drugiej serii „Korony Królów” łącznie to ponad 1,6 mln widzów, przy średnich udziałach 13,3%. Odcinek z rekordową oglądalnością przyciągnął przed telewizory prawie 3,8 mln widzów.

Natalia Lesz dołącza do obsady! W jakiej roli zobaczymy znaną piosenkarkę? Zobacz więcej

Trzeci sezon zapowiada się równie wyjątkowo interesująco. W nowej serii w rolę Jadwigi, która zostaje jedyną kobietą - królem Polski, zaręczonej z księciem habsburskim Wilhelmem, wcieli się Dagmara Bryzek. Wielki Książę Jogaiła - w tej roli zobaczymy Vasyla Vasylyka, po przyjęciu chrztu zostaje królem Władysławem Jagiełłą. Ukochany syn księcia Olgierda (Wojciech Żołądkowicz), staje się wielkim mężem stanu i dobrym mężem Jadwigi.

Ukraiński aktor Wasyl Wasyłyk jako Władysław Jagiełło! TVP zaprezentowano zwiastun 3. sezonu serialu!Zobacz więcej

Przed widzami TVP1 wielkie emocje, a przed bohaterami wyzwania. Nowy sezon „Korony Królów” łączy dramat z historią, miłość z dziejami. Kolejne pokolenia bohaterów serialu będą tworzyć barwny świat Krakowa, dworu na Wawelu. Poznamy dalsze losy Esterki, Cudki i jej dzieci, zobaczymy w akcji Urszulę, córkę Reginy, posłuchamy kojących rad Ojca Wojciecha. Nie zabraknie wielkich miłości, sekretnych misji, wątków szpiegowskich. 3. sezon „Korony Królów” zapowiada się fascynująco!

Poniżej prezentujemy wam pierwsze zdjęcia z planu oraz fotografie z pikniki Oblężenie Malborka 2019, gdzie można było spotkać się z obsadą "Korony Królów".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×