"Korona królów" sezon 3. Poznaj bohaterów serialu! Kto jest kim w nowym sezonie?

Kolejny sezon "Korony królów" rozpoczął się z przytupem. A to dopiero początek fascynującej historii! W nowych odcinkach nie zabranie zawiłych intryg, rodzinnych dramatów i walki o władzę. Poznamy też nowych bohaterów. Ale czy wszyscy z nich to postacie historyczne? Z naszej galerii dowiesz się kto jest kim w 3. sezonie "Korony królów"!

Multimedia

"Korona królów" od poniedziałku do czwartku o godz. 18:30 w TVP1 - sprawdź program tv

Walka o tron w Krakowie, rzeź Węgrów, koronacja Jadwigi - to tylko niektóre z emocjonujących wydarzeń, które przygotowali twórcy "Korony królów". Na widzów telewizyjnej Jedynki czekają kolejne tajemnice Wawelu. Bohaterowie serialu będą musieli zmierzyć się z nowymi problemami, przed nimi także wielkie wyzwania, sekretne misje i wielkie miłości.

Ukraiński aktor odtwórcą roli Władysława Jagiełly! Kim jest Wasyl Wasyłyk?Zobacz więcej

W nowym sezonie "Korony królów" Jadwiga (Dagmara Bryzek) zostanie pierwszą kobietą - królem w historii Polski, natomiast Wielki Książę Jogaiła (Vasyl Vasylyk) przyjmie chrzest i zostanie królem Władysławem Jagiełłą. Ukochany syn księcia Olgierda (Wojciech Żołądkowicz), będzie wielkim mężem stanu i dobrym mężem Jadwigi. W kolejnych odcinkach poznamy także dalsze losy Esterki, Cudki i jej dzieci, zobaczymy w akcji Urszulę, córkę Reginy, posłuchamy kojących rad Ojca Wojciecha.

Już teraz zapraszamy do naszej galerii w której znajdziecie sylwetki bohaterów 3. sezonu "Korony królów"! Jesteście ciekawi która z postaci żyła naprawdę, a kto jest tylko wymysłem scenarzystów? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×