"Korona królów". Trwają zdjęcia do historycznego serialu TVP! Gdzie jest kręcona "Korona królów"?

Telewizja Polska pracuje nad nowymi odcinkami telenoweli "Korona królów", które już wkrótce trafią na antenę. Ekipa realizująca serial właśnie odwiedziła zamek w Dębnie pod Tarnowem, gdzie starano się odwzorować... Poznań! Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Pod koniec lutego ekipa "Korony królów" odwiedziła Dębno, gdzie postanowiono odwzorować średniowieczny XIV-wieczny Poznań. Przez jeden dzień zrealizowano zdjęcia do 200. odcinka produkcji oraz jednocześnie nagrano materiał do programu "Korona królów: Taka historia", gdzie ukazywane są kulisy realizacji serialu.

Olgierd negocjuje z królem. Dojdą do porozumienia? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Jak informuje gazetakrakowska.pl producenci serialu do Muzeum Okręgowego w Tarnowie zgłosili się zaledwie dwa tygodnie przed realizacją zdjęć w Dębnie.

Oni już wcześniej musieli obejrzeć sobie zamek, bo nie pytali czy mogą przyjechać i sprawdzić czy nadaje się na plan serialu, tylko była to już konkretna propozycja z ich strony dotycząca realizacji planu zdjęciowego - przyznaje Janusz Kozioł, zastępca dyrektora Muzeum Okręgowego w Tarnowie

Mimo, że zamek w Dębnie zagości w serialu tylko na krótko, to władze muzeum cieszą się, że będzie to niezwykła promocja. Zresztą zamek już nie raz gościł filmowców; w przeszłości realizowano tam m.in. zdjęcia do "Królowej Bony", "Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny" oraz filmu "Młyn i krzyż".

Zobaczcie zdjęcia z planu "Korony królów"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Franek (gość)

    Nuda jak flaszki olejem się ogląda w TVP Na Wspólnej lepsze

    10.03.2019 14:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×