korona królów

"Korona królów". Marcin Rogacewicz otworzył własny biznes i w pełni mu się poświęcił! Co go podkusiło do tego kroku?

Marcin Rogacewicz polskim widzom jest doskonale znany z serialu "Korona królów". Aktor w obliczu zmian ekonomicznych, jakim ulega cały świat, postanowił dokonać rewolty w swoim życiu. Postawił na siebie, a konkretniej - postanowił otworzyć własny sklep! Podzielił się doświadczeniami z prowadzenia swojego interesu w rozmowie z dziennikarzem. Wyznał, co go do tego skłoniło!

13.06.2022Korona królów

"Korona Królów. Jagiellonowie". Serialowy koń uciekł do centrum miasta. W Malborku trwają zdjęcia do nowego sezonu historycznego serialu

Aktualnie w Malborku trwają zdjęcia do najnowszego sezonu historycznego serialu "Korona Królów: Jagiellonowie". W trakcie prac na planie doszło do niecodziennego zdarzenia. Koń, który brał udział w zdjęciach, uciekł z planu i pobiegł do centrum Malborka. Zobacz, jak wyglądają prace nad nowym sezonem słynnej historycznej produkcji.

01.04.2022Korona Królów. Jagiellonowie

"Korona królów". Aleksandra Nieśpielak lata temu zachwycała w polskich filmach i serialach, a później przeżyła tragedię! Co robi i jak wygląda dzisiaj?

Przełom XX i XXI wieku przyniósł polskiej kinematografii oraz telewizji kilka nowych nazwisk, które błyskawicznie zaczęły robić kariery w kinie i telewizji. Jedną z takich osób była Aleksandra Nieśpielak, która zachwycała nie tylko swoją urodą, ale przede wszystkim aktorskimi umiejętnościami. Później jednak zdolna aktorka przeżyła tragedię... Jak dzisiaj wygląda i co robi Aleksandra Nieśpielak? Sprawdźcie!

21.10.2021Korona królów

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×