Koronawirus w polskim show biznesie. Gwiazdy zabrały głos w sprawie epidemii

Gwiazdy zabrały głos w sprawie panującej epidemii koronawirusa i decyzji rządu o zamknięciu szkół, przedszkoli, teatrów i kin. Znani nawołują, aby Polacy nie popełnili takiego błędu jak Włosi.

Multimedia

Gwiazdy zabrały głos w sprawie epidemii

Koronawirus dotarł do Polski i w związku z tym rząd podejmuje konkretne działania, które mają zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Zamknięte zostały szkoły, przedszkola, teatry i kina, odwołano imprezy masowe. Pracowników namawia się do pracy z domu w miarę możliwości. Polacy szturmem ruszyli do sklepów i robią zapasy na okres kwarantanny.

Kina i teatry w Polsce zamknięte! Zyska na tym Netflix?Zobacz więcej

Na te wydarzenia gwiazdy nie pozostają obojętne. Zgodnie namawiają rodaków do zachowania zdrowego rozsądku i nietraktowania okresu kwarantanny jak kolejnych dni ferii. Niektóre z gwiazd odniosły się do tego tematu z typowym dla siebie dystansem. Szerokim echem w mediach odbił się też komentarz Barbary Kurdej-Szatan o zamknięciu teatrów i pozbawienia środków do życia. Aktorka szybko sprostowała te informacje, że nie miała na myśli tylko siebie, lecz także innych kolegów z braży oraz osoby pracujące w teatrach.

W naszej galerii zobaczycie komentarze gwiazd na temat koronawirusa w Polsce.

Zobacz galerię

Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Sebastian (gość)

  Gwiazdorzy zajmą sobą powini wstydzić takich rzeczach muwic bogaty nigdy niezrozumnie biednego

  14.03.2020 16:29
 • Nnn (gość)

  Pani Anito masz rację lepiej dmuchać na zomno

  12.03.2020 20:51

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×