Korwin-Piotrowska o Fajcht: Klientka niewidomego chirurga!

Karolina Korwin-Piotrowska dorzuciła swoje trzy grosze do burzy wokół "występu" Angeliki Fajcht w "Dzień Dobry TVN".

Multimedia

Karolina Korwin-Piotrowska, która miała okazję poznać Angelikę Fajcht w programie "Top Model", zdecydowanie nie pała do modelki sympatią. Na łamach "Wprost" w mocnych słowach skrytykowała "występ" modelki w "Dzień Dobry TVN", a także zwróciła uwagę na, jej zdaniem, wątpliwą urodę Fajcht.

CZYTAJ TAKŻE: ANGELIKA FAJCHT O SWOIM WYSTĘPIE: WYKONAŁAM SWOJE ZADANIE PERFEKCYJNIE PATTY "KRZYK" W DZIEŃ DOBRY TVN [WIDEO]

"W "DDTVN" rozegrał się estetyczny dramat. Pokazano w nim trzy panie, w tym niejaką Patty, które wyglądają jak klientki niewidomego chirurga plastycznego. Udawały, że śpiewają do tekstu "nanana", grając na klawiszach i gitarze. Polska zalała trio zasłużonym hejtem, ale w ciągu kilku godzin wszyscy usłyszeli o Patty. Okazało się, że miała to być prowokacja estetyczna i test na poczucie humoru. Gitarzystka zespołu, niedoszła "top model", ujawniła skromnie w tabloidzie: "Jestem modelką, miałam pięknie wyglądać, a gitara była dla ozdoby. Wykonałam swoje zadanie perfekcyjnie?". Słowo "piękne" najwyraźniej wymaga od dzisiaj nowej definicji" - napisała Karolina Korwin-Piotrowska.

Zgadzacie się z taką oceną?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×